Jména pro dvojčata: holka-kluk

Anonymní
25.4.16 14:33

Jmena pro dvojcatka holka -kluk

Ahoj, jsem uz v 29.tt cekame dvojcatka a ac nezname pohlavi deti, mame vybrana jmena pouze pro stejna pohlavi. Nemuzeme se domluvit na verzi pro holcicku a klucika, tak prosim o Vase typy. Navic ve jmene nemuze byt Š, jsme Peleškovi… A cizokrajnym jmenum moc neholdujeme :mrgreen: Diky predem, treba nam to ulehci rozhodovani.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78
25.4.16 14:36

Michaela a Martin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
25.4.16 14:37

Jakékoliv. Mě by se líbilo Adam a Adélka nebo Amálka třeba. Známa teď porodila Honzíka a Terezku (po rodičích) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25136
25.4.16 14:41
Mě se třeba líb
@Mexie píše:
Jakékoliv. Mě by se líbilo Adam a Adélka nebo Amálka třeba. Známa teď porodila Honzíka a Terezku (po rodičích) :)

To je pěkná kombinace…Nebo se mi k Terezce líbí Tomáš. Je hezké, když mají stejná poč. písmena (Vojtěch a Veronika/Viktorie), David a Daniela, Lukáš a Lucie/Linda/Lada…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9905
25.4.16 14:42

Me se vždycky pro dvojčátka líbilo Sára a Samuel nebo Laura a Oliver :mrgreen: K Vasemi prijmeni by se mi libilo Adam a Anetka, David a Lucie, Dominik a Nikolka. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
25.4.16 14:42

Jeníček a Mařenka - Honzík a Maruška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
25.4.16 14:43

Mrkni do podobných diskuzí - např. nedávná je tato: https://www.emimino.cz/…meny-254003/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
25.4.16 14:44

Ahojky co třeba Alice - Radim nebo Nela - Jiří nebo Zuzana - Marek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9905
25.4.16 14:46

Ještě me napadl Kryštof a Kristýna :) Take bych volila stejna začáteční písmena ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
25.4.16 14:47

@pe-terka jojo stejná počáteční písmena se mi taky líbí. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
25.4.16 14:55

Tak třeba mě se líbí Ivošek + Ilonka (Ivo Pelešek, Ilona Pelešková). Takové myslím si hodně originální, ale na druhou stranu ne nějak cizí nebo tak něco… Ale určitě toho je spousta… Možná, kdybys napsala, jaká máte vybraná pro stejné pohlaví, tak bychom dovedli líp poradit - uměli bychom si představit, jaký styl jmen si představujete ;-)
Taky záleží, zda chcete stejné pořáteční písmeno nebo je to jedno… Jde toho vymyslet spousta!
Antonín a Amálie, Barbora a Boris, Žaneta a Adam, Klára a Radim, Jáchym a Julie, Hana a Jan, Anna a Jaroslav, Gabriela a Marcel… Anebo prostě vyberte z těch co máte vybraná takové dvě, co jdou k sobě :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.16 15:20

@Sova Klára pro holcicky mame Nina a Lada a pro kluky jmena po dedeccich Vladimir a Martin. Nejdou k sobe nijak, ale jsou vybrana z ucty k dedeckum :)

• Citovat
  • Nahlásit
9905
25.4.16 15:28

Nina a Martin :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25136
25.4.16 15:30
@Anonymní píše:
@Sova Klára pro holcicky mame Nina a Lada a pro kluky jmena po dedeccich Vladimir a Martin. Nejdou k sobe nijak, ale jsou vybrana z ucty k dedeckum :)

Tak když máte dvě jména pro holky a dvě pro kluky, tak v čem je problém? Pokryjete všechny varianty. Kdybych já měla z vašich vybrat jména pro páreček, tak dám Ladu a Martina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
25.4.16 15:41

Matej a Miroslava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu