Jméno Elen nebo Ella?

Anonymní
7.7.20 19:25

Jméno Elen nebo Ella?

Holky vůbec se nemůžeme rozhodnout..jestli dát jméno Elen..nebo mě ještě napadlo Ella..jako stejně říkáme pořád už teď bříšku Elenka, Elinka ???? se dvěma L jsme právě nechtěli tak jsme si řekli jednoduše Elen..ale teď to ve mě pořád tak hlodá ???? :roll:.. stejně ji i tak můžeme říkat Elo, Eli..že? :srdce:.. příjmení máme normálně české právě.. končící na elá.. :kytka:..jaké se vám víc libi?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.7.20 19:27

Za mě Elen :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12747
7.7.20 19:30

Dala bych Elena, ktere je snad dokonce i v kalendari :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
7.7.20 19:31

Jako asi jo..asi u ní zůstaneme :sweat_smile: asi až moc přemýšlím nad tím :see_no_evil: :grin:..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12747
7.7.20 19:33

Jeste muzete zvazit treba Eleanoru, to se mi zda zajimave a mene tradicni a beztak muze byt Ela, Elinka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 19:33

Elena už se nám zdá moc taková tvrdá..to Elen je takové něžnějši :sweat_smile: :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
23820
7.7.20 19:47

Asi spíš Elen. Ela musí furt vysvětlovat, kalik má L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5064
7.7.20 19:47

Elena je v kalendáři. Taky jí říkáme Elenko, Elo, Eli když byla miminko tak jí sourozenci říkali Elíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
7.7.20 19:48
@unuděná píše:
Dala bych Elena, ktere je snad dokonce i v kalendari :palec:

Ze jo. Elen je proste jenom jedna, chuda venkovska divka s hudebnim talentem, ktera okouzlila milionare :mrgreen:

Elena je hezky jmeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18784
7.7.20 19:51

Elen - to je takové useknuté, Ella/Ela je strašně profláknuté a ani se mi to nelíbí, dala bych Elenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22760
7.7.20 19:55

Nemohli byste vymyslet něco méně ohraného než je milióntá Ellenka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 20:00

Elenka je jediné co nás okouzlilo.. takže nic jiného už není pro nás to pravé :rolling_eyes: :heart_eyes:.. necháme Elen :hearts:️ blonďatá krásná holčička :sweat_smile: :heart_eyes: každopádně vám děkuji za názory

• Nahlásit
  • Citovat
18784
7.7.20 20:07
@Anonymní píše:
Elenka je jediné co nás okouzlilo.. takže nic jiného už není pro nás to pravé :rolling_eyes: :heart_eyes:.. necháme Elen :hearts:️ blonďatá krásná holčička :sweat_smile: :heart_eyes: každopádně vám děkuji za názory

Vždyť je to strašně useknuté nebo jak jméno pro chlapa, přimlouvám se za Elenu a pokud věříte na karmickou zátěž jmen, tak Elena je z hlediska karmy naprosto super. Třeba na Modrém koníkovi je výčet jmen a k tomu něco napsané z hlediska právě karmy. Koukni na to, co tam píší o Eleně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12747
7.7.20 20:16
@Anonymní píše:
Elenka je jediné co nás okouzlilo.. takže nic jiného už není pro nás to pravé :rolling_eyes: :heart_eyes:.. necháme Elen :hearts:️ blonďatá krásná holčička :sweat_smile: :heart_eyes: každopádně vám děkuji za názory

Elen jsou mimo jine probioticke tampony pro zeny :lol: a skutecne to zni useknute. Navic k prijmeni typu Vesela to zni lepe v plnem tvaru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 21:23
@Klopotkova
@Anonymní píše:

Elen :hearts:️ je krásné a elegantní Elena mi zní tvrdě a připomíná mi to spíš, jak Alena :rolling_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama