Jméno Hynek pro chlapce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nelatom
Nováček 1 příspěvek 18.07.19 12:12
Jméno Hynek pro chlapce

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda máte syna nebo někoho jiného známého jménem Hynek. Jméno se mi líbí, ale pořádně nevím jak bych ho oslovovala. Napadá mě jen Hynku, Hynečku. Děkuji předem za tipy. Již máme syna Viléma, takže by se jména k sobě pěkně hodila.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Zorbas
Ukecaná baba ;) 1990 příspěvků 18.07.19 12:15

Znami maji Hynka- je mu 10 a v pohode ;) Hýňa, Hynďa…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 12:18

V rodině máme Hynka, nejdřív to všem přišlo divné (i mně trochu-přiznávám:)) ale v pohodě, všichni si zvykli a už mi to přijde super originální jméno pro kluka. Říká se mu Hhnek, Hyneček.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 12:23

Znám dospělého chlapa jménem Hynek a to jméno mi přijde zatraceně sexy ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 12:25

Krásný výběr. Taky máme Viléma (už skoro 8letého), k němu máme tedy Jáchyma a pro dalšího máme Hynka ve výběru. Napadlo mě taky jen Hynku a Hynečku. Pak Hýňo a Hynďo, což mě tedy moc nenadchlo.
Podle mě tě hodně možností napadne, až se narodí. U Jáchyma jsme taky hodně tápali a nakonec se ukázalo, že to je hodně variabilní jméno a stejně nejvíc používáme Jáchyme a Jáchymku.

Lendeš
Kelišová 6642 příspěvků 18.07.19 12:29

Znám dospělého Hynka, říká se mu normálně Hynku a v tomhle tvaru se mi jméno líbí. Ale oslovení Hyňo nebo Hynďo se mi osobně nelíbí.

Marlovee
Kecalka 296 příspěvků 18.07.19 12:41

Mám přítele Hynka, jméno se mi moc líbí, avšak synovi dáme nakonec jiné, vadí mi to komolení jména a nemá žádnou hezkou zdrobnělinu :nevim: Mého přítele, někteří oslovují třeba Hynďo, Hýňo a to mi přijde děsný :lol: Jeho máma mu říká, Hynčo, taky nic moc :lol:

iziwolvie
Kecalka 472 příspěvků 18.07.19 12:42

Jednoho malého Hynečka znám. Maminka mu říká normálně Hynku nebo Hynečku. Však si nějaký tvar najdeš, který se ti bude líbit a tím ho budeš oslovovat. Hezké jméno. :)

pe-terka
Generální žvanilka 20009 příspěvků 18.07.19 12:43

@Nelatom k Vilémovi se Hynek hodí, Mácha by zaplesal! Nícméně mě se nelíbí, působí na mě smutně - slyším tam slovo hynout :think: Volila bych jiné staročeské, pasoval by mi Vojtěch ;)

Marlovee
Kecalka 296 příspěvků 18.07.19 12:44
@Anonymní píše:
Krásný výběr. Taky máme Viléma (už skoro 8letého), k němu máme tedy Jáchyma a pro dalšího máme Hynka ve výběru. Napadlo mě taky jen Hynku a Hynečku. Pak Hýňo a Hynďo, což mě tedy moc nenadchlo.
Podle mě tě hodně možností napadne, až se narodí. U Jáchyma jsme taky hodně tápali a nakonec se ukázalo, že to je hodně variabilní jméno a stejně nejvíc používáme Jáchyme a Jáchymku.

A jak mu třeba říkáte, když ho zrovna neoslovíte Jáchym, nebo Jáchymek? Taky nad tímto jménem uvažujeme :D

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34896 příspěvků 18.07.19 12:47

Znám několik Hynků a v pohodě, jméno se mi líbí. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 12:51

@pe-terka každému se líbí něco jiného. Já třeba co Vojtěchovi slyším vojna, tu mám silně spojenou s válkou, což dřív vlastně i tak bylo. Takže taky nic moc ;)

@Marlovee Jájo, Jáji, Jášo, Jašku, Jášiku, Jášulko, Jájine. Jájulko, Jájísku, Jáši.

Alušáček
Závislačka 3944 příspěvků 18.07.19 12:52

Hynkovi bych říkala jenom Hynku nebo Hynecku, zkomoleniny Hynďo apod. zní hrozně :lol: Znám jen jednoho Hynka a tomu se říká Hynku, už je dospělej.

klamonožka
Závislačka 2549 příspěvků 18.07.19 12:53

Hynek je pěkné jméno, znám jednoho, kterému je asi 10. Ale teda ve spojení s Vilémem mi to přijde docela srandovní. Ale tak proč ne. :)

bartsch
Kelišová 5114 příspěvků 18.07.19 12:59

Hynek je pěkné jméno. Znám jednoho dospělého Hynka a dobře k němu jméno sedí, je to sympatický muž :) Viléma jsme donedávna měli morče :oops: Ale i toto je pěkné a zajímavé jméno pro kluka ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama