Jméno pro fenečku

12.2.20 18:30

Jméno pro fenečku

Zdravím, máme sheltičku Roxy, budeme pořizovat druhou chlupatou holčičku a to bude kolie. Pořád přemýšlíme nad jménem, nějaký seznam máme, ale každý nápad se počítá, tak to zkusím i tady :)
Díky za tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1711
12.2.20 18:34

My davali jmena podle odrudy vin, takze jako mala jsme meli Merlota, Andreho, Mullera, :lol: ted na jare budem kupovat fenku a bude chardonne, ale budem ji rikat „šardy“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 18:35

Dejte takové jméno, které se vám líbí ne? Já si třeba myslím, že jméno Chlupatá potvora je výborné, ale pochybuju, že se ti bude líbit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
12.2.20 18:39

My máme dva bišonky se jmény Gin a Tonic, vidím že jména spojená s pitím jsou velice oblíbená: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 18:42

Zatím máme Trixy, Daisy, Jessy, Miley…
Nejvíc se mi líbí Trixy, hezký by to s Roxy ladilo, ale nevím, jestli by si to holky nepletli :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49135
12.2.20 18:43

@Lenicka777 třeba bude mít nějaké fajn jméno od chovatele :palec: nejstarší má v PP Rocka Rolla ale já vymyslela Sissi, prostřední má v PP Eminence a dcera trvala že se musí jmenovat Zuzanka a nejmladší měla být od E, chovatelka jak jí budeme říkat tak že to bude Eliška tak v PP má Elies a stejně jí všichni říkají všelijak, manžel že prý vypadá jak bezzubka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21429
12.2.20 18:47

@Lenicka777
:srdce: https://www.karaoketexty.cz/…/peggy-27341
Mít holku, pojmenuju ji takto, ale mám opět klučinu. A tíhnu taky k angl. jménům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1842
12.2.20 18:48

Máme Mayu. Borderku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11650
12.2.20 19:10
@Lenicka777 píše:
Zdravím, máme sheltičku Roxy, budeme pořizovat druhou chlupatou holčičku a to bude kolie. Pořád přemýšlíme nad jménem, nějaký seznam máme, ale každý nápad se počítá, tak to zkusím i tady :)
Díky za tipy

Ahoj,

když jsem byla malá, měli jsme psy se jmény: Asta, Lojza, Ťapka, Pucík, Piškot… v dospívání jsme měli Ginu (Džinu) a Ammy (Ejmy). Teď máme psa Frederika.

Kolem nás mají psy se jmény: Tereza, Zuzana, Jůlie, Casper (Kaspr), Kličko (podle boxera, prý byl nejdravější štěně - špic), Jammie (panička a holčičky ji říkají Džejmí a páníček Džamalo :D ), Charlie (Čárlí), Čiko, Cassidy (Kesí),…

Až nebudeme mít Fredyho, tak bych chtěla dvě fenky a chtěla bych dát nějaké jméno, co mi vlastně neprošlo u dcer :D Takže hezky česky, něco jako Boženka a Růženka, Libuška a Miluška, nebo něco co jsem u dětí neměla a aby to nebyla jména u nás dávaná, tak Flora a Fauna :mrgreen: nebo co se mi ze zahraničních líbí Violette a Bernardette, :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
12.2.20 19:19

Me se libi pro fenecku Nela :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15778
12.2.20 19:25

Róza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
12.2.20 19:31

My máme Enny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4103
12.2.20 19:39

Peggy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1323
12.2.20 21:12

My ted máme nově Dory (hleda se Nemo) :srdce: ale me to laka a když mě štve, říkám am ji Doroto :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama