Jméno pro kluka k příjmení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 21:23
Jméno pro kluka k příjmení

Ahoj, s manželem nemůžeme vymyslet jméno pro syna. Vzhledem k tomu, že jsem ve 34tt, je to pro mě dost nepříjemná situace, je mi líto, že ho nemůžu oslovovat jménem. Ještě než jsem otehotnela, měla jsem spoustu jmen, která se mi líbila..muž měl 1, ale mně se nelíbilo..jemu se samozřejmě nelíbila jména, která jsem měla já. Žádná nová „společná“ se nám nedaří vymyslet. Já bych chtěla jméno po dědovi, to se zdá manželovi jako jméno pro psa…jsem už z toho fakt nešťastná, proto zakládám tuhle diskuzi..jaké jméno byste dali chlapečkovi k příjmení Růžička?

Anonymně kvůli příjmení. Děkuji za vaše nápady :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13996 příspěvků 19.01.19 21:26
@Anonymní píše:
Ahoj, s manželem nemůžeme vymyslet jméno pro syna. Vzhledem k tomu, že jsem ve 34tt, je to pro mě dost nepříjemná situace, je mi líto, že ho nemůžu oslovovat jménem. Ještě než jsem otehotnela, měla jsem spoustu jmen, která se mi líbila..muž měl 1, ale mně se nelíbilo..jemu se samozřejmě nelíbila jména, která jsem měla já. Žádná nová „společná“ se nám nedaří vymyslet. Já bych chtěla jméno po dědovi, to se zdá manželovi jako jméno pro psa…jsem už z toho fakt nešťastná, proto zakládám tuhle diskuzi..jaké jméno byste dali chlapečkovi k příjmení Růžička?Anonymně kvůli příjmení. Děkuji za vaše nápady :kytka:

Petr :srdce:

Rive
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 19.01.19 21:26

Vladimír :lol: ne, dala bych už něco bez R/Ř a asi něco kratšího, jako první mě napadl Dan.

Anna766
Hvězda diskuse 74279 příspěvků 19.01.19 21:27

Viktor, Richard, Adam,Petr… prostě něco mužného,aby to přebilo to sladké květinové příjmení.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 19.01.19 21:27

K tomu se hodí asi jakékoliv české jméno. :think: nemůžete si prostě sednout ke kalendáři a jet jméno po jménu, udělat si seznam toho co by se vám oboum zamlouvalo a pak jedno vybrat?

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 19.01.19 21:28

Já byla v prvním manželství provdaná za Růžičku :) každopádně je to běžné přijmení a hodí se k tomu tradiční česká jména… Jan, Josef, Václav, David, Petr, Jiří… Tchán byl Franta :-)

Jsem nositelkou ještě víc českého příjmení, protože začíná na Ř a dali jsme Michal, pokud bude druhý kluk, bude Marek.

Držím palce, ať se nakonec shodnete :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 21:31

@Kriss Tina to jsme zkoušeli..bez­výsledně :(

@Verurizeckova já chtěla Antonína, ale je to poměrně dlouhé k tomu příjmení..česká jména se mi líbí, ale většinou v rodině už jsou..Michal se mi líbí poslední měsíc, ale manželův bratranec je Michal a proto ho nechce..chtěl původně Marka a to je zase můj bratranec :lol:

Jinak díky všem za reakce :kytka: zakl.

a12
Vesmírná mluvilka 34516 příspěvků 19.01.19 21:32

No ja bych se teda nechtela představovat treba viktor, petr, richard ruzicka.. :lol:
Za me teda urcite neco bez r..
David, tomas, lukas,Michal.. A dalsi a dalsi a dalsi :mrgreen:

belladonna
Závislačka 2869 příspěvků 19.01.19 21:32

Petr Růžička bych nedala, nelíbí se mi tam to R-R. Jinak, skoro cokoliv. Jiří Růžička, Antonín Růžička, Václav Růžička, Karel, Jaromír, Adam, Jan.......

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 19.01.19 21:33

Já bych se teda na nějaké bratrance úplně vykašlala… Jak často se budou vídat? Myslím vaše díte s jedním nebo druhým bratrancem? Mě tohle přijde ujeté, pokud to není nějaká ultra blízká rodina, tak bych to vůbec neřešila…

Pukrle
Kecalka 330 příspěvků 19.01.19 21:33

Vilém, Ivan, Ondřej třeba… ;)

LaraA
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 19.01.19 21:34

vojta, jan, martin,

tejuho
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 19.01.19 21:35

Taky bych neresila bratrance.Jinak za me Jan,Adam.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17303 příspěvků 19.01.19 21:36
@Verurizeckova píše:
Já byla v prvním manželství provdaná za Růžičku :) každopádně je to běžné přijmení a hodí se k tomu tradiční česká jména… Jan, Josef, Václav, David, Petr, Jiří… Tchán byl Franta :-)

Jsem nositelkou ještě víc českého příjmení, protože začíná na Ř a dali jsme Michal, pokud bude druhý kluk, bude Marek.

Držím palce, ať se nakonec shodnete :kytka:

to je dobrý, první Růžička a druhý Řízeček (podle nicku) :mrgreen: :palec:
K dotazu dala bych něco kratšího a tvrdšího, at se vykompenzuje to jemné příjmení.

a12
Vesmírná mluvilka 34516 příspěvků 19.01.19 21:37
@Anonymní píše:
@Kriss Tina to jsme zkoušeli..bez­výsledně :(

@Verurizeckova já chtěla Antonína, ale je to poměrně dlouhé k tomu příjmení..česká jména se mi líbí, ale většinou v rodině už jsou..Michal se mi líbí poslední měsíc, ale manželův bratranec je Michal a proto ho nechce..chtěl původně Marka a to je zase můj bratranec :lol:

Jinak díky všem za reakce :kytka: zakl.

My jsme dali jmeno co nosi moji mamky bratranec, a muj bratranec jestli nekdy bude mit holku, tak by chtel aby mela jmeno, co nosim ja :lol: a mne by to teda bylo uplne jedno :lol:
I segra se me ptala jestli by mi nevadilo kdyby ho dala, nakonec vybrali jiny..
Ja nikdy nemela v planu dat holku po mne, takze by mi to nevadilo, tak kdyby se vam jmeno fakt libilo, tak se třeba zeptat ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >