Jaká modernější jména se vám líbí?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 14:39
Jaká modernější jména se vám líbí?

Ahoj, co za jmena se vám hodí k Patrikovi/Pa­tricii a Erikovi/Erice, nebo jaká modernější jména máte rádi? :lol: ps:děti nemám jen chci znát nějáká další krásná jména jako tyhle dvě :jazyk: přeji pěkný den

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 18.01.19 14:50

Václav

Fifi2
Kecalka 228 příspěvků 2 inzeráty 18.01.19 14:55

Adriana :*

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 14:58
@Fifi2
@Fifi2 píše:
Adriana :*

Jména která by se oslovovala Áďa př. Adéla, Adriana, Adelajda atd. se mi moc nelíbí. Ale děkuju :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 15:00
@Čičorečka píše:
Václav

Spíš nějáká modernější :think: díky za odpověd

Agrion
Závislačka 2853 příspěvků 18.01.19 15:02

„Moderni“ jmena - davovky - se mi vetsinou moc nelibi… i kdyz jmena obou starsich deti vlastne takova jsou… dala jsem je v sladkem nevedomi, v prvni vlne, nacez se s nimi roztrhl pytel :nevim: Kdybych to tusila asi bych je nedala i kdyz se mi vlastne libi porad. Jmenuji se Matthias ( zijeme v cizine, takze psany nemecky) a Emilia. Treti robatko uz ma nedavove asi nemoderni jmeno :lol: ktere se mi ale strasne libi - Albert. Libi sel mi mezinarodni klasicka jednoducha jmena… Marlene, Alfred, Greta, Lotta, Felix :srdce:

Agrion
Závislačka 2853 příspěvků 18.01.19 15:05

Hitem jsou ted u nas : Luis, Elias, Julian, Florian a u holek Lara, Lilli, Hannah, Alica

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 18.01.19 15:07
@Anonymní píše:

No počkej, v čem je třeba takový Patrik moderní? Podle mě je podobně moderní Václav, jako třeba Patrik nebo Erika.

GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 18.01.19 15:16

Daniela.Asi není moc moderní ale

divine woman
Extra třída :D 10143 příspěvků 18.01.19 15:18
@Anonymní píše:

Patrik je stejně moderní jako Václav :lol:

Lenka_Hal
Kelišová 6909 příspěvků 18.01.19 15:22

Daniel. :think:

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 18.01.19 15:23
@Čičorečka píše:
No počkej, v čem je třeba takový Patrik moderní? Podle mě je podobně moderní Václav, jako třeba Patrik nebo Erika.

Jméno Patrik je latinské, Václav staročeské z toho vyvozuji, že Václav je modernější. Chtělo by to upřesnit pojem moderní. Co já znám, tak to jsou jména starověká, možná některá z ranného středověku.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 18.01.19 15:27
@Lenka_Hal píše:
Daniel. :think:

Daniel je jméno hebrejské a je moderní asi jako Mojžíš.

sirikit
Nadpozemská drbna 27931 příspěvků 18.01.19 15:33

Nina, Anika, Yorik.

Paola21
Závislačka 3675 příspěvků 18.01.19 15:35

Bohužel se mi ani Erik/Erika, Patrik/Patricie nelíbí, a ani mi nepřijdou nějak moderní, ale podobná mi přijdou jména Pamela, Radek, Richard, Derek, Petr/Petra, Marek, Mirek/Mirka.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >