Jméno podle karmy? Nesmysl, co myslíte?

71
15.1.19 12:19

Jméno podle karmy? Nesmysl, co myslíte?

Ahoj, prosím o informace a vaše zkušenosti s jménem dle karmy. Věříte tomu nebo je to nějak podložené? Možná to někdy sedí ale co je na tom pravdy. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

13067
15.1.19 12:28

@Jassmina jméno podle karmy? snad karma podle jména, ne?
a ne nevěřím na takové blbosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
15.1.19 12:35

@stinga a důvod proč tomu nevěříte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13067
15.1.19 12:48

@Jassmina to nejde napsat krátce, a navíc by to znamenalo, že např. všechny Anežky budou mít stejný osud, všechny Petry stejný atd. což je nesmysl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11656
15.1.19 13:05
@Jassmina píše:
Ahoj, prosím o informace a vaše zkušenosti s jménem dle karmy. Věříte tomu nebo je to nějak podložené? Možná to někdy sedí ale co je na tom pravdy. ;)

Ahoj,

jakou karmu si jako nesou jména? Nevěřím tomu, protože znám spoustu lidí stejného jména a jsou uplně jiní. Jako třeba seriový vrah Petr Zelenka a nevěřím, že to jméno má špatnou karmu, protože je tolik Petrů…
Nebo třeba muj muž se jmenuje Michal, je to moc hodný chlap a kamarádky exmanžel se jmenoval také Michal (dokonce narozený ten samý rok) a bil ji, vybil ji zuby, bil ji i před dětma, tahal se za ženskýma, chlastal a pak dokonce i fetoval…
Takže tomuto nevěřím. Ale je pravda, že třeba VÝZNAM jména jsem zkoumala, když jsem jej měla dát svému dítěti, ale třeba mám doma Editu, což má být zlatokopka a stejně jsem ji dala :mrgreen: protože bylo více faktorů pro.

Ačkoli na karmu jako takovou věřím, věřím že co člověk vyšle, to se mu vrátí :nevim: Ale nevěřím, že nás jméno formuje :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11656
15.1.19 13:07

Stejně jako třeba jméno Adolf má velké stigma, je to skoro jako sprosté slovo a přesto znám rodinu, kde je toto jméno generační. Její syn je Adolf (bože jak ta swe naposlouchala urážek :( dokonce už v porodnici), její manžel je Adolf, jeho otec je Adolf atd. :nevim: A jsou zlí? Nemyslím si :mrgreen: A přitom jak hezké jméno, jen ho prostě nosil jeden zlý, zlý, zlý člověk :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13067
15.1.19 13:09

@chs.jasmin však být zlatokopkou není zas tak špatné :jazyk:
u mamky v práci je Edita, kdo ji nezná, tak vypadá namyšlená, ale není, je to hodná a milá ženská, má 2 děti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11656
15.1.19 13:13
@stinga píše:
@chs.jasmin však být zlatokopkou není zas tak špatné :jazyk:
u mamky v práci je Edita, kdo ji nezná, tak vypadá namyšlená, ale není, je to hodná a milá ženská, má 2 děti

No mě se při vyslovení toho jména uplně rozbuší srdce, strašně se mi líbí, sama bych se tak chtěla jmenovat. Což u mě bylo rozhodující - jak mi to jméno zní. Takže význam jsem vzala v potaz a když se bude mít dobře a bude štastná … :nevim: A je fakt, že se ráda fintí, má ráda kabelky (i igelitový sáček si rve na ramínko jako kabelku) a je hamounek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15398
15.1.19 13:13

@Jassmina nevím, zda věřím na karmu, ale jsou jména, které bych dítku nedala, protože mi evokují nějakou vlastnost, která se mi nelíbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
15.1.19 13:49

Myslím, že kdyby mě rodiče pojmenovali Mora, tak bych z toho moc nadšená nebyla :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29087
15.1.19 14:35
@stinga píše:
@Jassmina to nejde napsat krátce, a navíc by to znamenalo, že např. všechny Anežky budou mít stejný osud, všechny Petry stejný atd. což je nesmysl

Taky jsem spíš racionálně smýšlející,ale znám dvě Anezky,kterým zemrela v dětství máma :( Příbuzná věří na barvu jména,ale říká,ze se vzdy musí sejít více faktorů dohromady,aby se naplnil ten osud.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11253
15.1.19 15:20

Pi.ovina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3748
15.1.19 17:06
@Jassmina píše:
Ahoj, prosím o informace a vaše zkušenosti s jménem dle karmy. Věříte tomu nebo je to nějak podložené? Možná to někdy sedí ale co je na tom pravdy. ;)

Jak se to zjistuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25007
15.1.19 17:23

Jméno Lenka má také karmickou zátěž a přitom jich znám mraky, sama bych ho dceři vybrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
15.1.19 17:27

@dagmarkaa no právě ale na základě čeho je ta karmická zátěž?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama