Jmeno Isabela?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mladastudentka
Povídálka 26 příspěvků 15.01.19 16:14
Jmeno Isabela?

Ahoj, chtela bych se zeptat, co si myslite o jmenu Isabela?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7820 příspěvků 15.01.19 16:16

Je krásné, dá se bezva krátit na Belu :) myslím že se i hodí víceméně ke každému příjmení.

Mladastudentka
Povídálka 26 příspěvků 15.01.19 16:18

@Kriss Tina
Prijmeni je ceske, ja jsem se zamilovala do tohoto jmena a prave proto se ptam, jestli nejsem sama komu se hodi i k ceskemu prijmeni:joy:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7820 příspěvků 15.01.19 16:20

@Mladastudentka nejsi, je super, pokud se ti líbí dej ho, to se musí hodit ke všemu, pokud nemáte vyloženě nějaké extravagantní příjmení :mrgreen:

Uživatel je onlineSerpentini
Ukecaná baba ;) 1217 příspěvků 15.01.19 16:22

Já znám dvě malé holčičky a obě mají české příjmení, v tom bych problém neviděla, podle mě to není žádná exotická šílenost. Jen mně třeba osobně se vůbec nelíbí, ale takové jméno které by se líbilo všem jsem ještě neviděla, tak ho v klidu dejte ;)

Lalelale
Závislačka 3542 příspěvků 15.01.19 16:22

krásné, i k českému jménu

Aduš8
Závislačka 3454 příspěvků 15.01.19 16:22

Jméno je to krásné, ale k typicky českému příjmení mi nesedí. Isabela Kropáčková, Isabela Nováková… Nene :nevim:

Mladastudentka
Povídálka 26 příspěvků 15.01.19 16:25

Jeste se mi velmi libi Sofie, ale tohle jmeno maji ted vsichni

lilith1
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 15.01.19 16:25
@Mladastudentka píše:
Ahoj, chtela bych se zeptat, co si myslite o jmenu Isabela?

Krasne, kralovske..za me urcite..

BaaraD
Stálice 100 příspěvků 15.01.19 16:28

Libi… Izi … ale dala bych Izabela…

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 15.01.19 16:30

Za mě buď Izabela nebo Isabella. K typicky českému příjmení Izabela.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 15.01.19 16:33

Máme šestiletou Izabellu :srdce: a zatím to jméno většinou hodnotí kladně, líbí se. My zkracujeme Iza, Izí, Izinka, Izuška. No, Sofinek je hodně, ale přijde mi, že jak jsem dala před šesti lety Izinku, že je jich málo, tak to jméno začínám slíchávat nějak častěji. No, zatím ve školce je jediná :mrgreen:

Mladastudentka
Povídálka 26 příspěvků 15.01.19 16:33

@BaaraD @TinaAn
Kdyz me se to prave libi se S :grinning:

Mladastudentka
Povídálka 26 příspěvků 15.01.19 16:34

@PapeJ
Jee, me se libi ze se ji da rikat prave mnoha zpusoby, pro me je krasne i Bela treba:heart_eyes:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7820 příspěvků 15.01.19 16:35

@Mladastudentka s tím S je lepší, Izabela je takový tvrdý na můj vkus :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >