Jméno pro malou Američanku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 10:00
Jméno pro malou Američanku

Ahoj maminky z ČR, žiju v USA a s mym mužem (Američanem) čekáme holčičku a chtěla jsem se zeptat na váš názor ohledně výběru jmen pro naši dcerku: vymysleli jsme: Cheryl Anne /šeril en/, Ashley Lauren /ešli loren/, Emily Sarah /emili sara/ :srdce: tak co myslíte? Které je nejpěknější? Náš roční syn se jmenuje William Lucas /vilijem lukas/ :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 22.01.18 10:03

Me se libi lilly rose :lol: :lol: :mrgreen:

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 22.01.18 10:03

Moje oblíbené cizokrajné jméno je odjakživa Ashley, takže se mi líbí z těch tří asi nejvíce, ačkoliv jsou všechna jména pěkná… :)

anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 22.01.18 10:04

Za mne Emily Sarah - krásné, jemné,…

eleny3
Kecalka 281 příspěvků 22.01.18 10:08

Cheryl Anne :)

Premek_Orac
Závislačka 4415 příspěvků 22.01.18 10:10
@Anonymní píše:
Ahoj maminky z ČR, žiju v USA a s mym mužem (Američanem) čekáme holčičku a chtěla jsem se zeptat na váš názor ohledně výběru jmen pro naši dcerku: vymysleli jsme: Cheryl Anne /šeril en/, Ashley Lauren /ešli loren/, Emily Sarah /emili sara/ :srdce: tak co myslíte? Které je nejpěknější? Náš roční syn se jmenuje William Lucas /vilijem lukas/ :mrgreen:

Upřímně? Pokud plánuješ zůstat v USA, poraď se s americkými maminkami.
Pokud plánujete třeba i jen delší pobyty v ČR, tak ani jedno.

Leppäkerttu
Závislačka 2692 příspěvků 22.01.18 10:16

Emily Sarah je nejvic mezinarodni, hodi se i pokud budete nekdy v budpucnu treba zit v CR (cte se stejne jako pise, az na to „h“ na konci, coz je drobnost). Problem nebudou mit ani ceske pra/babicky s vyslovnosti :mrgreen: Pekne jsou z Tveho vyberu vsechny, ale nejvic se mi ale libi Ashley Lauren :mavam:

Příspěvek upraven 22.01.18 v 10:26

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 10:20
@Premek_Orac píše:
Upřímně? Pokud plánuješ zůstat v USA, poraď se s americkými maminkami.
Pokud plánujete třeba i jen delší pobyty v ČR, tak ani jedno.

V ČR vždy s dětmi trávím celé letní prázdniny, ale nevidím důvod, proč by neměly mít americké jméno, ještě k americkému příjmení :zed: a české maminky mi vždycky přišli jako,,odbornice” na jména (myšleno v dobrém), proto se ptám jich :srdce:

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 22.01.18 10:28

Libi se mi Ashley Lauren

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 22.01.18 10:28

Zaměřila bych se na to, aby to nebylo komoleno v ČR. Čímž si třeba u Ashley nejsem jistá. Takže bych volila Emily…

kotyk
Echt Kelišová 7944 příspěvků 22.01.18 10:31

Poslední. Pokud povede trošku kosmopolitnější život, tak s ním bude mít nejmíň problémů.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.01.18 10:38
@Anonymní píše:
Ahoj maminky z ČR, žiju v USA a s mym mužem (Američanem) čekáme holčičku a chtěla jsem se zeptat na váš názor ohledně výběru jmen pro naši dcerku: vymysleli jsme: Cheryl Anne /šeril en/, Ashley Lauren /ešli loren/, Emily Sarah /emili sara/ :srdce: tak co myslíte? Které je nejpěknější? Náš roční syn se jmenuje William Lucas /vilijem lukas/ :mrgreen:

pokud plánuješ dál pobyt v čr, proč řešíš, jak se jména líbí v čr? pro mne není lákavé ani jedno :think: ani moc nechápu zvyk dávat 2 jména, ale prostě je to Tvoje volba :kytka:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16783 příspěvků 22.01.18 10:40

Z tvých návrhů Emily Sarah :palec:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 22 inzerátů 22.01.18 10:53

Ashley je hezké, ale i Emily Sarah a přijde mi, že se víc hodí, když mají děti českou matku, aby se to jméno hodilo do obou zemí. Je takové univerzální pro oba státy a samozřejmě pěkné :kytka:

la_amanita
Kecalka 391 příspěvků 22.01.18 10:56

Mně by se líbilo, kdyby se jí dalo i oběma jmény říkat, třeba jako Mary Jane. Tvé návrhy mi na to připadají kostrbaté, ale třeba pro anglofonní znějí líp.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >