Barunka nebo Ema

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 20:32
Barunka nebo Ema

Ahoj holky, za měsíc čekáme miminko a já počád váhám. Příjmení bude Pleštilová-takže docela dlouhé příjmení a váhám, jestli dát Barunka(krásné, ale dlouhé) nebo kratší Emu? Ema-Emička je podle mě více modernější, ikdyž ted často dávána, Barbora-Barunka-Barča mi prijde,,lehce staromodnější" ale zase je to jméno hezké holčičí, ale nevím jestli k příjmení až moc dlouhé.. Co myslíte vy? :nevim: :mavam:

Přečtěte si článek: Jméno pro holčičku

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Sany80s
Kelišová 6127 příspěvků 18.01.18 20:33

Dala bych kratší.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1576 příspěvků 18.01.18 20:35

Moc dlouhé není, ale moderní a hooodně frekventované jsou obě.

NNNikol
Kecalka 246 příspěvků 18.01.18 20:36

Nejvic se mi libi Barbora, ale k prijmeni je to krkolomne. Ema se mi taky libi, ale ja osobne bych dala jen Bara ;) a rikala ji Barunka jak je libo.

Lucias241
Kecalka 209 příspěvků 18.01.18 20:36

Barbora. Ted je to sama Ema.

tereza12345
Echt Kelišová 9042 příspěvků 3 inzeráty 18.01.18 20:37

Mame jeste o pismenko delsi prijmeni a mame Barboru.. takze delka za me ok..
a dala bych radsi Barci nez Emu.. tech se nejak vyrojilo v posledni dobe a ani se mi jako jmeno moc nelibi..

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 18.01.18 20:39

Pěkné jsou obě. Pokud se ti Barbora zdá dlouhá, dej Bára.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17950 příspěvků 18.01.18 20:40

Mám ve třídě Báru (ne Barboru), k tomu příjemní by to sedlo.

Kuncicak
Stálice 63 příspěvků 18.01.18 20:40
@NNNikol píše:
Nejvic se mi libi Barbora, ale k prijmeni je to krkolomne. Ema se mi taky libi, ale ja osobne bych dala jen Bara ;) a rikala ji Barunka jak je libo.

Bára :palec: :potlesk:

Petulle4
Kecalka 155 příspěvků 1 inzerát 18.01.18 20:40

Jak už psala @NNNikol, dej jen Bára. Je to taky krátké a říkat jí můžete jak chcete ;)

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 18.01.18 20:40

Barca je hezký. EMU moc nemusím, je jich kolem mraky. Hlavně každý dává ema.. Kdyby aspoň dali emma a nepocestovali to takle buransky.. Za mě Barborka. Je to hezčí ve všech směrech.

Marcelka146
Kelišová 5035 příspěvků 18.01.18 20:41

Mám Barboru, jméno se mi pořád líbí, dala bych ho znova. Ve školce za 4 roky je tam jediná. Ema se mi nelíbí a ve školce není ani jedna. U nás na maloměstě vlna těchto jmen není.

majdulacek
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 18.01.18 20:43

Barunka :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 20:44

Mám doma Barboru Munzarovou. První dcerka je Teodora. Je to dlouhý, ale krásný. Barbora má tolik krásných variací, že jen málo jmen se s ní může měřit.

NikysekR
Extra třída :D 10254 příspěvků 3 inzeráty 18.01.18 20:44

Barbora. Je to pěkné jméno, zdrobněliny má fajn :kytka: Emiček je všude plno ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama