Reklama

jogurty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 30.03.09 14:45
jogurty

Ahojky maminy,mam sest mesicu starou holcicku.Ma znama se docetla,ze ji muzu klidne dat jogurt aktivia,ale prijde mi to dost brzy.Prece jen je to mlecny vyrobek.Prosim o radu,mala sni opravdu vse,ale mama se trochu boji :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 30.03.09 15:25

ahoj,

v půl roce bych jogurty ještě nedávala nejdřív od 8 měsíců, ale to je můj názor :wink:

radúna
Extra třída :D 11954 příspěvků 30.03.09 15:49

Taky si myslím, že je brzo. Začínala jsem s malou kolem 10. měsíce.

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 30.03.09 16:13

Ahojda, ja osobne bych zacala davat az od 8. mesice, kvuli moznym alergiim…
A byt tebou, poradne prostuduju slozeni, oni nektere jogurty vydavane za „detske“ nejsou vzdy pro deti zrovna moc ok :? Takze bych rozhodne zacala bilym jogurtem bez skrobu, zelatiny, gumy guar a podobnych „mnamek“… Doporucuju napr. Hollandii.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 30.03.09 16:19

Co já vím, tak lékaři doporučují jedině Hollandii nebo Activii. My dávali a doteď dáváme Activii. Začali jsme s ní po zelenince a ještě před masem. Kromě mateřského mléka to bylo jediné, co Anežka byla ochotná sníst. Takže u nás to vypadalo tak, že do jednoho roku byla téměř jedině kojená (jogurty jsme začali dávat kolem 7-8 měsíce) a pokud jsem do ní chtěla dostat něco jiného (mrkvičku, maso a později rybu), podařilo se mi to jedině s jogurtem. Všichni v mém okolí se mi smáli, ale já jsem opravdu krmila dceru tak, že každé sousto muselo být obalené v jogurtu Activia (samozřejmě bílém, Anežka dodnes ovocný nechce, maximálně některé příchutě Actimelu). Maso s jogurtem, ovoce s jogurtem, později ryba s jogurtem. Ani nevím, kdy začala jíst všechno „normálně“, tj bez jogurtu.

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 30.03.09 16:19

mnohokrat dekuji za radu.Jeste se chci zeptat na tvaroh co ten?

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 30.03.09 16:25
jogurt

no mala sni opravdu vse :lol: staci se na ni chvili nedivat a ma v ruce medovnik a rve ho do pusy.Davame ji ochutnat opravdu vse pomalich lzickach,ale davame.I kysele…my jsme zacali ovocem a maso nam tky nedela problem a jehneci po tom se muze utlouct :D

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 30.03.09 16:33
Siemenss píše:
mnohokrat dekuji za radu.Jeste se chci zeptat na tvaroh co ten?
tak tvaroh zatim vubec, ten az po roce, je v nem moc bilkovin a deti to neumi stravit, je to pro ne velky napor do tela…Ja ho zacala davat az po roce ( davam Lipanka a posledni tyden jsem zacala delat jen tvaroh s ovocem ), driv po nem mel maly prujem :(

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 30.03.09 17:39

Jogurt mala zacala jist od uk.8 mesice a to hollandii a olmu klasik-proste jogurty kde jsou zive kultury.
Tvaroh bych urcite nedavala!!!!!!!!!!!

P.S. Trochu zvlastni tema v diskuzich o tehu testech :wink: :lol: :lol:

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 30.03.09 19:46
jogurt

to vis novacek :lol: ale dekuju za odpoved.takze aktivia muze byt taky.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 30.03.09 20:10

no ja bych radeji davala hollandii nez aktivii :wink:

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 30.03.09 20:15

Siemenss: Activia je urcite ok :) Pokud nedavas slazenou… ;) Ale jestli chces usetrit, obcas kupuju od Olmy jogurt Klasik, stoji nejakych 6 Kc a je chutove moc dobry :) A slozeni je fajn, jen mleko, mlecna bilkovina a jogurt. kultury :)

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 30.03.09 21:07
jogurt

Danyelko moc dekuji.Prvni mimco jeste k tomu mlada mamina a malo zkusenosti.Mas jeste nejakou dobrou radu co davat v sedmi mesicich?

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.09 21:07
Danylea píše:
Siemenss: Activia je urcite ok :) Pokud nedavas slazenou… ;) Ale jestli chces usetrit, obcas kupuju od Olmy jogurt Klasik, stoji nejakych 6 Kc a je chutove moc dobry :) A slozeni je fajn, jen mleko, mlecna bilkovina a jogurt. kultury :)

No, ona prave ta bilkovina by tam extra pridana byt nemela :?

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 30.03.09 21:09

Taminko holandia jogurt je takovy ten hodne husty?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >