Joie Muze 2019

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jirma.i
Stálice 52 příspěvků 21.07.19 21:24
Joie Muze 2019

Zdravím co říkáte na tyto golfky? Hodně cestujeme auto, letadlo, vlak jsou vhodné, máte zkušenosti? Potřebuji něco skladného a lehkého za rozumnou cenu. Budu ráda i za jiné tipy na golfky díky

Reakce:
MickaSonda
Ukecaná baba ;) 1534 příspěvků 21.07.19 21:32

Mam černý. Mam ho do auta (a krátké vzdálenosti od auta) a pro tento ucel je Muze super. Sklada se jednou rukou, je lehky, dobře ovladatelny. I ve vlaku a letadle ok. Syn (93cm)v něm i usne. Jako hlavni kočárek bych ho ale nechtěla, s terenem si moc neporadi, ma mala plastova kola, vrze. Jako cestovní kočárek doporučuji :palec:

jirma.i
Stálice 52 příspěvků 21.07.19 21:39

@MickaSonda jako hlavní mám Joie Mytrax, ale mám strach ho vzít do letadla :( Tak sháním levnější alternativu, hlavně pohodlnou pro dítě děkuji

MickaSonda
Ukecaná baba ;) 1534 příspěvků 21.07.19 21:48

@jirma.i strach z ceho? V letadle ho stejně nechas u dveří a letušky ho daji dovnitr na „chodbicku“, mimco mas na klíně. Do zavazadloveho prostoru nas hlavu se nedava. :palec: ja mam hlavní Britax B motion plus a potrebovala jsem k tomu levnou variantu „do auta“ a na „špinavé ježdění“ např z hřiště apod (ten britax mi je lito spinit, navic nemá plastovy stupatko na nohy(boty) coz Muze má :potlesk: takže to setru vlhcenejma ubrouskama z Lidlu a je jak novej :mrgreen:

Kukacka123
Závislačka 4230 příspěvků 21.07.19 22:03

@MickaSonda ja se s dovolenim prifarim a optam. Taky shanime druhej kocarek - jen do auta (skladny, lehky) na pripadne nakupy, k babicce na vikend na obcasne jezdeni, na stavbu na chvilkove jezdeni,… Do tech penovych kolecek - hodne se zapichuji kaminky? Porad dumam, zda Joie Muze a nebo Petite & Mars? Cena temer stejna.

MickaSonda
Ukecaná baba ;) 1534 příspěvků 21.07.19 22:06

@Kukacka123 ten Muze ma plastová kola. A na to ze s nim žádné extra dalky nejezdim, tak jsou uz celkem jetá. Chceš foto detail? Muzu tam skočit

jirma.i
Stálice 52 příspěvků 21.07.19 22:17

@MickaSonda to ano no, každopádně bude lehčí :) no holky si stěžují hodně na kolečka:(

Kukacka123
Závislačka 4230 příspěvků 21.07.19 22:23
@MickaSonda píše:
@Kukacka123 ten Muze ma plastová kola. A na to ze s nim žádné extra dalky nejezdim, tak jsou uz celkem jetá. Chceš foto detail? Muzu tam skočit

No tak bys byla hodna. To ani neni pena? :think: tak ja zas nevim…jestli ten Petite :think: chteli jsme neco tak kolem 3000,– max…

Jinak my na doma i u babicky jedny mame kocarek, tohle bude fakt v aute a pojede obcas, nekdy treba tejden ne :)

MickaSonda
Ukecaná baba ;) 1534 příspěvků 21.07.19 22:37
@Kukacka123 píše:
No tak bys byla hodna. To ani neni pena? :think: tak ja zas nevim…jestli ten Petite :think: chteli jsme neco tak kolem 3000,– max…Jinak my na doma i u babicky jedny mame kocarek, tohle bude fakt v aute a pojede obcas, nekdy treba tejden ne :)

Hele ja jsem s nim fakt spokojená, na to na co ho mám mi vyhovuje na 100% :palec: syn ted bude mít 2 roky, uz moc nejezdí. Kupovala jsem ho v zimě
Posilam fota (sorry, kdybych odpolko věděla ze ho budu fotit, tak bych ho umyla hhh)

Kukacka123
Závislačka 4230 příspěvků 22.07.19 06:33
@MickaSonda píše:
Hele ja jsem s nim fakt spokojená, na to na co ho mám mi vyhovuje na 100% :palec: syn ted bude mít 2 roky, uz moc nejezdí. Kupovala jsem ho v zimě
Posilam fota (sorry, kdybych odpolko věděla ze ho budu fotit, tak bych ho umyla hhh)

Moc diky! :palec: :kytka: uplne v klidu! Ja jsem rada, za jakykoli info, nejaky spinavy kolecka mi fakt neva :mrgreen: Ja neocekavam, ze vydrzi za ty prachy nejak hooodne, pripadne na druhy dite (uvidime). Ale tak zase nechci davat nejak vic, kdyz to mam fakt na obcas. Nase mala bude mit 14 mesicu a myslim si, ze neco v tom jeste najezdi. Asi do toho pujdeme :) diky moc!

Váš příspěvek
Reklama