Kočárek Moon sl - zkušenosti

279
27.4.19 19:55

Kočárek Moon sl

Nemáte prosím někdo zkušenost s tímto kočárkem? Máme moon scala, jsme moc spokojení, akorát je to velký kočárek a zabere půl kufru. Moon sl nás zaujal jako takový druhý cestovní kočárek, je to novinka, nikde jsem nenašla recenze, tak budu ráda, za každou zkušenost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit

Máte zkušenost s Moon SL 2019?

Přidejte zkušenost s Moon SL 2019
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18450
29.4.19 15:02

@Haleyy ahoj, našla jsem zahraniční recenze, s překladačem se to dá :)
roluj dolu…
https://www.babymarkt.de/…a248606.html

https://www.kidsroom.de/…-stripe-2019

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
29.4.19 22:08

@Káťa19 díky! :) koukala jsem, že jsi psala recenzi. Jsi s ním spokojená? Co kolečka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18450
29.4.19 22:12

@Haleyy ja ho nemam, cerpam tady z diskuzi a zakladam nove recenze na zaklade vasich zkusenosti, aby ostatni mohli pridavat. Ale na tech nemeckych strankach si ho chvali, koukalas? Nebo zkus jeste skupinku na fb Moon :think: jestli ho tam nekdo nema

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
29.4.19 22:48

@Káťa19 tam ho má snad jen jedna paní, ale je taky spokojená :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
11.2.20 13:22

Moon SL 2019 fox

Ahoj, koupili jsme tento kočárek pro menší18M holčičku (10 kg), primárně na dovolenou letadlem, abychom ho mohli složit jako příruční zavazadlo. Jsem s ním spokojená, jezdím s ním teď i po městě nebo nakoupit, když potřebuji něco rychle vyřídit… Dokoupili jsme k němu tašku od Inglesina.

++ Skladnost do příručního zavazadla, rychlost složení, velice lehký - pouze 5,5kg, možnost polohování až do lehu, polohování nohou, dlouhá stříška, košík, odklápěcí držadlo, rukojeť vcelku, vešlo se do něj dítě i s fusakem a dokonce i usla; vzhled - velmi elegantní; kapsa na zip v zadní části třeba na pláštěnku (která je v ceně), cena střední (3,5tis), přední kolečka otočná a jdou zaaretovat, pětibodový pás.

-- Rukojeť nelze polohovat, nenafukovací kolečka, cítit každá nerovnost, drncá na kostkách, s taškou na rukojeti se překlápí (díky nízké váze).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18450
11.2.20 15:07

@AkcinAC ahoj, super recenze, můžeš jí zkopírovat i sem ? díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
11.2.20 15:55

@Káťa19 díky, recenzi jsem tam zkopírovala, ale nezobrazuje se a znovu mi vložit nejde… myslíš, že jí musí někdo odsouhlasit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18450
11.2.20 17:16

@AkcinAC jj admin to musi odklepnout, super diky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama