Doporučte prosím vhodné golfky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alistair
Povídálka 14 příspěvků 29.05.19 21:04
Doporučte prosím vhodne golfky

Ahoj, maminky, mozna i tatínkove:-),

podobných diskusi je tu sice mnoho, přesto se nejsem schopná v nabidce na trhu zorientovat a vybrat ty nejvhodnější golfky (možná mi však doporucite úplně jiný typ kočárku).
Potřebuji nahradit stávající sportovní kocarek, těžký, ne úplně snadno slozitelny, bytelny (nejspíš) golfkami do města či lehčího terénu, s polohovatelnou zádovou i nožní opěrkou a vyztuženymi zády. Kočárek by měl mít lehkou konstrukci (kvůli mým zdravotním problémům), a současně mít co nejvyšší nosnost (20kg), aby jej mohla ve výjimečných případech využít ještě i starší dcera (požadavky si protiřečí, že ;)?!).

Děkuji Vám za Vaše zkusenosti, tipy, rady.

Ala

Reakce:
Vallunka
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 29.05.19 21:09

Inglesina zippy, peg Pérego pliko, maclaren, všechny značky mají suprově vymakané golfky, já měla všechny, vyzkoušeno a maximální spokojenost. :mavam:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 29.05.19 21:15

Peg perego Sí

LaraA
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 1 inzerát 29.05.19 21:16

Na těžší/vetsi deti se doporucuje maclaren - doporučuje se proto i dětem s posfizenim, které kočárek vyuzivaji dele nez bezne batole…

mam maclaren techno xt a jsem spokojena.

Euforia
Kecalka 261 příspěvků 29.05.19 21:20

Maclaren quest :) nejlepsi kocar co jsem mela

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 29.05.19 21:23

Valco snap jsou s nafukovacími koly nebo s plastovými. Já měla valco snap sport s nafukovacími, kočárek vážil asi 7kg, ale pro dítě pohodlný. Polohování nohou i zád. vše supr

Valco je spíše asi sporták než golfky.

AlcaBa
Povídálka 27 příspěvků 29.05.19 21:27

@Euforia prosím Vás je fajn i na kamínky, písek atd..?prostě ‚těžší‘ povrchy? Děkuji

Euforia
Kecalka 261 příspěvků 29.05.19 21:29

Pisek urcite ne, v tom to drhne, kaminky by jeste sly

Bubla_Bučková
Kelišová 6629 příspěvků 29.05.19 21:43

V čem jsou „lepší“ ty golfky než sporťáky typu mutsy, cybex? :think: mme přijde, že ty kolečka jsou tak do obchoďáku. Nebo jako, že dítko v tom nechce moc být, tak je můžu nosit podpazi? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama