Joolz day - terén?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.11.19 10:33

Joolz day - terén?

Ahoj,

prosím dejte vědět, jak se vám jezdí s tímto kočárkem v terénu? My máme možnost koupit ho z druhé ruky za dost slušný peníz, tak nad ním uvažujeme, i když se mi upřímně designově moc nelíbí, ale prý je hodně kvalitní. Každopádně nejsem si jistá, jak by jezdil v terénu, zkoušela jsem v obchodě, ale to je na rovné ploše a přecejenom jsme ho zatížili jenom 3 kg…

Moc děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2385
18.11.19 10:56

Mám a na jaře budeme nejspíš měnit. Taky jsme ho vybrali na základě recenzí, že je to kvalitní kočár vhodný do terénu. Nevím, co si kdo představuje pod pojmem “terén”, ale nedá ani průměrnou lesní cestu, dítě je naklepané, že ani spát nemůže, výmoly, kořeny atd nepřejede. Navíc se konstrukce velmi rychle a snadno poškrábe. Za ty peníze jsme opravdu zklamaný. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21299
18.11.19 13:03

@PepiKo ahoj, mohla bys vložit svou recenzi i sem ? díky moc :kytka:

@Anonymní píše:
Ahoj,

prosím dejte vědět, jak se vám jezdí s tímto kočárkem v terénu? My máme možnost koupit ho z druhé ruky za dost slušný peníz, tak nad ním uvažujeme, i když se mi upřímně designově moc nelíbí, ale prý je hodně kvalitní. Každopádně nejsem si jistá, jak by jezdil v terénu, zkoušela jsem v obchodě, ale to je na rovné ploše a přecejenom jsme ho zatížili jenom 3 kg…

Moc děkuju

Zkus pročíst tyto recenze ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 12:17

@PepiKo díky mockrát za reakci…Já si to právě myslela, moc se mi to nezdálo. Už se v tom fakt ztrácím, recenze na některé kočárky fakt nechápu - některé značky maminky vychválí do nebes, ale spíš jde asi o módu - Bugaboo, Joolz, Stokke…já třeba zkoušela Stokke Trailz a nebyl vůbec odpružený. Ovládal se mi v podstatě stejně, jako levný polák Takko, který byl ale aspoň fakt odpružený. Bugaboo po kolena a divný sporťák :nevim: navíc celý jakoby rozklepaný. Nám nejde o značku, ale chceme fakt něco kvalitního…a moc tedy nevím, jakou cestou se vydat. Za jaký kočárek byste případně měnili? Dívala jsem se a skoro u každého výrobci píšou, jak je odpružený. K tomu to píšu i u golfek :zed: :zed:… no nic, tak my se asi teda podíváme taky ještě po jiném.

• Citovat
  • Nahlásit
21299
19.11.19 12:59

Ja bych hlavne nekoupila ty sedici kocarky, :nevim:
Hezky sepsane z pohledu fyzio:
http://www.ivafis.cz/kocarky/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2385
19.11.19 17:03
@Anonymní píše:
@PepiKo díky mockrát za reakci…Já si to právě myslela, moc se mi to nezdálo. Už se v tom fakt ztrácím, recenze na některé kočárky fakt nechápu - některé značky maminky vychválí do nebes, ale spíš jde asi o módu - Bugaboo, Joolz, Stokke…já třeba zkoušela Stokke Trailz a nebyl vůbec odpružený. Ovládal se mi v podstatě stejně, jako levný polák Takko, který byl ale aspoň fakt odpružený. Bugaboo po kolena a divný sporťák :nevim: navíc celý jakoby rozklepaný. Nám nejde o značku, ale chceme fakt něco kvalitního…a moc tedy nevím, jakou cestou se vydat. Za jaký kočárek byste případně měnili? Dívala jsem se a skoro u každého výrobci píšou, jak je odpružený. K tomu to píšu i u golfek :zed: :zed:… no nic, tak my se asi teda podíváme taky ještě po jiném.

Za Thule :) ale jinak souhlasím a chápu, člověk koupi nebo chce koupit jeden z těch nejdražších kočáru pomalu a čekal by od toho alespoň nějakou elementární kvalitu, ale obavám se, ze v tomhle případě fakt člověk platí jen za značku a módu, možná design. Ono co si budeme povídat, tohle všechno jsou fakt pěkný designovy kočárky, ostatní kočárky se mi proste fakt nelíbí :roll: Trail taky na prd, jo? To si mě překvapila, přišel mi vždycky jako poradnej tank :lol: akorát já jsem malá a téměř jsem přes nej neviděla a vypadala jsem s nim docela komicky. Bgb naopak přesně korba někde u kolen, vypadá spis jak pro panenky :roll: my Day neměli kde jiné vyzkoušet než v krame, to se to na ty rovny dlažbě jezdí samo, no :mrgreen: jako na běžný městský fungování je naprosto OK, ale proste teren nezvládá za mě ano náhodou a tě recenzim nerozumím, skoro mi to přijde tak, ze “koupila jsem si kočár za 30 a je mi blby přiznat, ze stojí za starou backoru” :oops:. Daji se k němu dokoupit ještě teda ty “terénní” přední kola, tak nevím, jestli ty tomu nějak výrazně pomůžou… moc tomu nevěřím. A ještě mě napadá co Cybex Priam? Ten si taky holky chválí a terén prý zvládá… :think: no my půjdeme asi do toho Thule, chceme ho využít i na sport, brusle, běh atd… není to žádný fešák, ale tak na nákupy si když tak poridim nějaký hezčí golfky třeba. My teď hlavně pořídili nositko a jsem nejvíc happy a kočár stojí už druhy týden netknutý :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2385
19.11.19 17:05
@Káťa19 píše:
@PepiKo ahoj, mohla bys vložit svou recenzi i sem ? díky moc :kytka:Zkus pročíst tyto recenze ;)

Ahoj, muzu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat