Jsem asi divná, ale... Mohu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makyna69
Stálice 69 příspěvků 09.03.10 21:09
Jsem asi divná, ale...

Ahoj holky, vážně si teď připadám poněkud trapně, ale ráda bych se Vás zkušenějších na něco zeptala. Všude čtu prvotní těhotenské příznaky: častější chození na záchod, únava…atd. a tak jsem se chtěla zeptat, jestli je tu nějaká, která tyto příznaky VŮBEC neměla a přesto byla těhu. Teď myslím konkrétně jen chození na WC a únavu.

Já vím, je to divná otázka, ale docela by mě to zajímalo… Děkuju předem za odpovědi

Markéta :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 09.03.10 21:13

Ahoj.
Tak já jsem asi žádné příznaky neměla, jen to wc ke konci :mrgreen: ale jinak žádné problémy…
:palec:

mumisek
Kecalka 191 příspěvků 09.03.10 21:13

Já unavená nebyla a časté chození na wc začalo až s větším bříškem. Nepřipadá mi to divné, každá jsme jiná. Meměla jsem ani ranní nevolnosti, jen trochu nechuť k jídlu :-)

Grace
Závislačka 4162 příspěvků 09.03.10 21:14

ahoj,

já myslím, že nemusíš mít vůbec žádný příznaky. Ty, co jmenuješ, jsem taky neměla. Jsi před očekávanou MS?

kláraK
Ukecaná baba ;) 2339 příspěvků 09.03.10 21:16

Ahoj
já jsem taky žádný příznaky hned ze začátku neměla. Poprvé špatně mi bylo přesně jeden den potom, co mi Dr. potvrdil, že jsem těhotná (že by psychika?) :-D

dvojka
Stálice 82 příspěvků 09.03.10 21:18

ahoj já při první dceři jsem ani nevěděla že jsem vůbec nic mi nebyli kdybych nezačala rodit tak to ani nevím

Makyna69
Stálice 69 příspěvků 09.03.10 21:20

No, menstruaci jsem nečekaně dostala po 30dnech (což se u mě nestává, mám delší cyklus) a byla slabší a jen 3dny dlouhá, což u mě bývá vždy pravidelně 5dní!! Tohle se mi stalo poprvé. Ale myslím si že se semnou něco děje, protože i po menstruaci mě pobolívá v podbřišku , je mi divně od žaludku a občas i na zvracení, ale to je tak všechno, tak jsem byla zvědavá jestli musím mít nutně i časté chození na wc a únavu abych byla těhotná :lol: :mrgreen:

Taminka
Extra třída :D 13493 příspěvků 09.03.10 21:25

ja jsem nemela vubec zadne priznaky,az jak bylo birkos vetsi tak jsem casteji chodila na zachod,ale jinak nic

Lidka a Sami
Závislačka 4957 příspěvků 09.03.10 21:28
Makyna69 píše:
No, menstruaci jsem nečekaně dostala po 30dnech (což se u mě nestává, mám delší cyklus) a byla slabší a jen 3dny dlouhá, což u mě bývá vždy pravidelně 5dní!! Tohle se mi stalo poprvé. Ale myslím si že se semnou něco děje, protože i po menstruaci mě pobolívá v podbřišku , je mi divně od žaludku a občas i na zvracení, ale to je tak všechno, tak jsem byla zvědavá jestli musím mít nutně i časté chození na wc a únavu abych byla těhotná :lol: :mrgreen:

Já jsem taky neměla žádné příznaky…až od 2měs těhu jsem měla bolení v podbřišku, nechutenství, zvracení jak kdy a velkou únavu. Ale poznala jsem to, protože se mi nedostavila MS.

Grace
Závislačka 4162 příspěvků 09.03.10 21:37

Maky a víš, kdy jsi měla ovulaci? Možný je všechno. :wink:

Makyna69
Stálice 69 příspěvků 09.03.10 21:45

Jo tak to upřímně netuším kdy jsem měla ovulaci. :oops: :-)

Grace
Závislačka 4162 příspěvků 09.03.10 21:52

Tak to Ti nezbývá nic než čekat. Ať to dobře dopadne. :-)

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 09.03.10 21:57

Priznaky zadne, jen zpetne jsem vydedukovala jako jediny priznak hodne citlivy cipek, pri sexu mi vadilo „prirazeni“, ale fakt me nenapadlo, ze je to tim, ze se cipek zamyka na pristich 9m na deset zapadu. :mrgreen:
Pak v 8-10tt nejake to boleni bradavek, paleni zahy, parkrat naval, ale bliti se nikdy nekonalo.Ale test jsem delala presvedcena, ze se tam nic neobjevi a ejhle byl tam (viz metrik :lol: )

Bebuska
Kelišová 5525 příspěvků 09.03.10 22:49

a co takhle si udělat testík? :-D :wink:

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.10 07:51

Já kdybych neměla tušení a později nebyla bez MS, tak o těhu ani nevím. Jakási únava se dostavila až kolem 12tt, a to mi i začalo vadit čištění zubů po ránu, resp hned po pobuzení … jinak nic nic nic :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama