Jsem bi?

Anonymní
3.5.21 10:25

Jsem bi?

Dobrý den, ach ano vím že na tuto otázku tu bylo hodně diskuzí, ale přece to tu musím napsat. Jsem 14letá dospívající holka a vždycky jsem byla hodně dopředu. Holky z mojí třídy jsou hodně dětinské. No všechno to začalo před rokem u jednoho lesbického videa. Žádné prasárny byl to pouze videoklip kde jedna lesba měla přítelkyni a byly tam spolu. Najednou jsem si řekla “ nejsem lesba :pocitac: ”. Hodně mě to vyděsilo a totálně jsem nesnášela lesby. Byla jsem homofobní ale potom jsem si uvědomila že to jsou normální lidi ale mají rádi něco jiného. No celé dny jsem nad tím přemýšlela a nemohla jsem to vyhnat z hlavy ( stala se z toho úzkost ). Někdy jsem si uvědomila a řekla jsem si “ kdybys byla lesba tak by se ti nelíbili kluci. Měla bys zájem o holky a milovala bys je “ a najednou se mi ulevilo. Abych tady teď někoho nepohoršovala tak si myslím že každý má svou potřebu :lol:. Masturbuji a vždycky když jsem masturbovala tak jsem si představovala pohlavní styk s nějakým random klukem, ale potom jsem zjistila že když si představím ženu ( jenom ženu ) tak mě to automaticky jen tak rychle udělá. Připomínám že ještě před tím videem se mně líbili jenom kluci a když jsem viděla nějakou hezkou holku tak jsem si řekla “ týjo ta je hezká” ale nikdy jsem to nemyslela tak že by to byla moje crush nebo nějaké zalíbení to fakt ne a nebo to byl můj idol. Co se týče vztahu tak bych se dokázala zamilovat podle mě jenom do muže. Nebo já už mám z toho takový deficit že já když vidím nějakou hezkou ženu tak můj mozek to pochopí tak že si řekne “ ano miluješ jí” a teda ten vztah s mužem mě hřeje u srdce. Když si to představím s ženou tak to není ono a nějaká zamilovaná pusa s holkou se mi docela hnusí. Kamarádská jakože na líčko oukey ale zamilovaná ne :poblion:. Ptala jsem se mámi jestli jí taky vzrušují ženy ( jsem mámě hodně otevřená ) ona říkala že je to úplně normální a neměla bych si s tím dělat starosti :srdce:.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17477
3.5.21 10:30
@Anonymní píše:
Dobrý den, ach ano vím že na tuto otázku tu bylo hodně diskuzí, ale přece to tu musím napsat. Jsem 14letá dospívající holka a vždycky jsem byla hodně dopředu. Holky z mojí třídy jsou hodně dětinské. No všechno to začalo před rokem u jednoho lesbického videa. Žádné prasárny byl to pouze videoklip kde jedna lesba měla přítelkyni a byly tam spolu. Najednou jsem si řekla “ nejsem lesba :pocitac: ”. Hodně mě to vyděsilo a totálně jsem nesnášela lesby. Byla jsem homofobní ale potom jsem si uvědomila že to jsou normální lidi ale mají rádi něco jiného. No celé dny jsem nad tím přemýšlela a nemohla jsem to vyhnat z hlavy ( stala se z toho úzkost ). Někdy jsem si uvědomila a řekla jsem si “ kdybys byla lesba tak by se ti nelíbili kluci. Měla bys zájem o holky a milovala bys je “ a najednou se mi ulevilo. Abych tady teď někoho nepohoršovala tak si myslím že každý má svou potřebu :lol:. Masturbuji a vždycky když jsem masturbovala tak jsem si představovala pohlavní styk s nějakým random klukem, ale potom jsem zjistila že když si představím ženu ( jenom ženu ) tak mě to automaticky jen tak rychle udělá. Připomínám že ještě před tím videem se mně líbili jenom kluci a když jsem viděla nějakou hezkou holku tak jsem si řekla “ týjo ta je hezká” ale nikdy jsem to nemyslela tak že by to byla moje crush nebo nějaké zalíbení to fakt ne a nebo to byl můj idol. Co se týče vztahu tak bych se dokázala zamilovat podle mě jenom do muže. Nebo já už mám z toho takový deficit že já když vidím nějakou hezkou ženu tak můj mozek to pochopí tak že si řekne “ ano miluješ jí” a teda ten vztah s mužem mě hřeje u srdce. Když si to představím s ženou tak to není ono a nějaká zamilovaná pusa s holkou se mi docela hnusí. Kamarádská jakože na líčko oukey ale zamilovaná ne :poblion:. Ptala jsem se mámi jestli jí taky vzrušují ženy ( jsem mámě hodně otevřená ) ona říkala že je to úplně normální a neměla bych si s tím dělat starosti :srdce:.
:mrgreen: nevěřím, že tenhle text sepsala 14 letá holka. Taky jsem byla vždy hodně popředu, ale tohle je prostě moc.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31852
3.5.21 10:30

Nechceš se misto sledování, jestli jsi bi, podívat random do pravidel pravopisu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32203
3.5.21 10:33
@unuděná píše: :mrgreen: nevěřím, že tenhle text sepsala 14 letá holka. Taky jsem byla vždy hodně popředu, ale tohle je prostě moc.

Tak čtrnáctiletí by ted dopoledne měli být snad připojeni na on-line výuku, že? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16966
3.5.21 11:17

Hele ty sem už píšeš poněkolikáté, že?

A pořád platí že se ve 14 fakt nemusíš nikam škatulkovat, když nechceš. Sexualita není buď a nebo, sexuualita je mnohoosá škála a ještě docela variabilní.

Takže se zaměstnej něčím, co tě bude zajímat, co zatím moc neumíš a musíš tedy pravidelně věnvat čas tomu, aby ses zlepšovala a dosahovala postupně svého cíle. Ideálně aby se to dělalo ve skupině lidí co je baví to samé.

Tím si zaměstnáš a budeš rozvíjet hlavu, tělo i osobost, budeš se sáze učit fugovat mezi lidmi a nebudeš muset trávit volný čas tím, že budeš rozpitvávat svou sexualitu a snažit se ji mít pod kontrolou tím, že se něak definuješ. To nefunguje.

Zároveň tím že budeš dělat něco co tě baví s podobně naladěnými dalšími lidmi adevkátního věku, bude daleko přirozenější že se tam do někoho zamiluješ. Bez ohledu na vlastní představy o tom jak to má být a tím že budete mít společný zájem, tak půjde daleko snáze nějaká základní konverzace…

Co tě zajímá? Sport, výtvarné umění, dovednosti, historie, jazyky, technika, hry, divadlo literatura, zvířata, životní prostředí, politika, pomoc potřebným, spiritualita? Něco úplně jiného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14542
3.5.21 11:28

Dobrý den,

zakladatelko ve všech diskuzích se ptáte pořád dokola na to samé. Doporučuji vám nezakládat již nové diskuze, ale pokračovat v jedné z těch starých. Pokud mě neuposlechnete, odtajním vám nick a zablokuji vás. Jelikož je emimino od 16 let, měla bych vás zablokovat rovnou, ale nějak nevěřím, že je vám skutečně 14.

Děkuji za pochopení a přeji krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat