Jsem divná já nebo manžel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 01:40
Jsem divna ja nebo manžel?

Manžel mel psa -buldočka, už než jsme se poznali. Dělal mu max parťáka a buldoček je jaksi kontaktní, tak si prosadil spaní s páníčkem v posteli. Mne to ze začátku az tak nevadilo, vždy jsem mela psy ráda, navíc v zamilovanosti člověk přehlídne kdeco. No, o dva roky později jsme manzele, máme male dite, ktere kojím (v noci v posteli ) a buldok jaksi stále z postele ne a ne. Vadi mi tam, mluvili jsme spolu o tom X krát a prý, že on je na to od štěňátka zvykly a blablabla. Nepřijde mi takova fixace na psa normální, zvlášť když mame mále dite, se kterým se chci v posteli mazlit atd. Jeho hlucne projevy typu lizani, funeni, mlaskani jsou další kapitola. Budí to často malého i mne. Když dam psa z ložnice pryč, škrábe na dveře a funi tak dlouho, než ho manžel zase pusti dovnitř. Už jsme se kvůli tomu hádali. Asi začnu byt děčínska a začnu se malým spat v pokojíčku. Ať si manžel vybere, jaky noční společník je mu milejší.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Alkata
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 18.10.18 01:59

Manžel. Chápu, ze pro nej pes hodne znamená, ale at se probere. Je to zvíře a mel by spat jinde bez vůdci smečky. Tak to ma fungovat. A pes tim rozhodne neutrpi. Chce to důslednou od všech a pes si zvykne.

Lenka_Hal
Kelišová 5287 příspěvků 18.10.18 02:25

Manzel. Zvirata mam rada, ale predstava mlaskajiciho slintajiciho buldocka v perinach me desi. 8o

Pivní Samec
Nováček 8 příspěvků 18.10.18 05:22

Ty…Pes v té posteli spal dříve než ty a v soupeření se psem VŽDY prohraješ…smiř se s tím a nedělej divadlo…

Rive
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 18.10.18 05:23

No, manžel. Ale to jste měli začít řešit nejpozději ve chvíli, kdy jsi zjistila, že jsi těhotná.
Znáš to, starého psa novým kouskům nenaučíš a když jo, tak to bude trvat násobně déle…

Anna85
Kecalka 340 příspěvků 18.10.18 05:23

Ja bych nesnesla zadne zvire v posteli, uz vubec ne s miminem.
Ale znam par lidi, pro ktere je naopak nepredstavitelne tam toho psa nemit. :think:

Halamka
Závislačka 3647 příspěvků 1 inzerát 18.10.18 05:41

@Pivní Samec tvé názory - to si tu vybijis svou frustraci nebo jsi opravdu tak mimo?
I já jako milovník psů bych psa do postele nikdy nenaučila. A teď se bojím, že je těžké to řešit. Chlap nechce a to je voda na buldoci mlýn. Při jakékoli výchově mláděte je třeba důslednost. A pokud není, tak to přeroste přes hlavu. A pokud manžel má srovnané priority, že první pes, pak ty a dítě, tak je to špatně. Šla bych do jiné postele.

catchthem
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 18.10.18 06:03

Pes v posteli… Fuj. Když náš pes přijde z venku, utřeme mu packy ale stejně tam ten písek a prach pořád má. Kde si lehne, tam nechá milion chlupů, pořád se líže až je koberec mokrý, na místě kde ležel. Má ospalky a když mu je neutřu tak skončí kdo ví kde. A tohle mít v posteli u malého miminka? A vůbec, v posteli? Nechápu.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 18.10.18 06:30
@Anonymní píše:
Manžel mel psa -buldočka, už než jsme se poznali. Dělal mu max parťáka a buldoček je jaksi kontaktní, tak si prosadil spaní s páníčkem v posteli. Mne to ze začátku az tak nevadilo, vždy jsem mela psy ráda, navíc v zamilovanosti člověk přehlídne kdeco. No, o dva roky později jsme manzele, máme male dite, ktere kojím (v noci v posteli ) a buldok jaksi stále z postele ne a ne. Vadi mi tam, mluvili jsme spolu o tom X krát a prý, že on je na to od štěňátka zvykly a blablabla. Nepřijde mi takova fixace na psa normální, zvlášť když mame mále dite, se kterým se chci v posteli mazlit atd. Jeho hlucne projevy typu lizani, funeni, mlaskani jsou další kapitola. Budí to často malého i mne. Když dam psa z ložnice pryč, škrábe na dveře a funi tak dlouho, než ho manžel zase pusti dovnitř. Už jsme se kvůli tomu hádali. Asi začnu byt děčínska a začnu se malým spat v pokojíčku. Ať si manžel vybere, jaky noční společník je mu milejší.

Také mám ráda psy ale pokud bych měla dítě v posteli tak psa bych tam nesnesla…Už je vás tam nějak moc.. :lol:

Ijen
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 18.10.18 06:31

Zvire bych v posteli nesnesla, mame kocky a do loznice v noci proste nesmi. A bylo to tak i pred detmi. Ale obavam se, ze u vas bude obtizne to ted najednou zmenit, kdyz pes je zvykly a panicek pro to odmita cokoliv udelat.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 18.10.18 06:42

Řešíš to, bohužel, pozdě. Tohle jsi měla manželovi vysvětlit na začátku těhotenství a měla bys dost času psa naučit spát samotného. Teď to pes pocítí tak, že je to kvůli miminku(i když je) a bude žárlit. Bývalý takhle rozmazlil naše psy a během týdne jsme je s manželem naučili spát na křesle a v pelíšku.

Pivní Samec
Nováček 8 příspěvků 18.10.18 06:44

" zenu která tě přepere, unese v náručí nebo přechlastá poslouchat budeš "…tak pravil Svatý Pivonius a tím se beze - zbytku řídím…

Jedině PIVU vděčim za svou vyrýsovanou a tuze SEXY 120 KG postavu, takže trochu úcty k tomuto božskému nápoji a mé ŽIVOTNÍ lásce :srdce: :srdce: :srdce:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 18.10.18 06:45

Neměla jsi to dovolit už od začátku. Teď už s tím nic nenaděláš, pokud nebudeš chtít v muži vzbudit pocit křivdy. A ano, upoutani na psa je normální,je to prostě jeho parťák.

Fazulina
Závislačka 3683 příspěvků 18.10.18 06:51

Muž je mimo, ale můžeš si za to sama. Slintajiciho a funiciho buldoka bych v posteli nepřehlédla ani ve stavu nejvyšší zamilovanosti. :lol:

Jdi spát jinam, uvidíš, co to udělá. Aspoň se vyspis.

Yopii
Kecalka 218 příspěvků 18.10.18 06:52
@Anonymní píše:

No u me spal pes v posteli - byla jsem sama, pak prisel pritel a spali si spokojene spolu… jenze je to pitbull (do te doby jsem zadneho jineho psa do postele nepustila) a roztahovali se s pritelem takovym zpusobem, ze jsem byla neskutecne rozlamana kazde rano… no zavedla jsem detskou zabranu do loznice a pitaska ma utrum (jen jak vim, ze budu menit periny tak tam noc predem byt muze) - a to byl dokonce napad pritele jako „nemajitele“ tohodle psa :D
Myslim, ze je chyba na obou stranach, od manzela to dejme tomu melo ustoupit rozumu, kdy prislo dite (ale jsou lidi co maji celou rodinku pohromade a jsou v cajku)… u tebe ze ti vadi neco, co bylo uz pred ditetem a pracujes na tom az ted… pokud se s tim nesmiris a neexistuje ani zadna domluva s manzelem (rozumne vysvetleni a alespon omezeni pritomnosti psa v posteli), tak to bude tezke a asi to nakonec skonci donucovacimi prostredky :) Nedej boze kdyz pes jeste reaguje takto, takze odnauceni bude narocne i z tohoto hlediska.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >