Jsem moc náročná na kluky?

28.3.16 17:54

Jsem moc náročná?

Zdravím :)
Jsem 18ti letá dívka a má problém s mou mámou, která si myslí že jsem co se týče vztahů moc náročná a namyšlená. Měla jsem zatím 5 kluků ale s žádným jsem neměla vztah delší jak 3 měsíce. Když jdu s kamarádkama na nějakou zábavu tak se chci v první řadě bavit a případně se jako bonus seznámit s nějakým klukem, ale ne že tam jdu z důvoduabych se vyspala s půlkou okresu. Máma do mě hustila něco ve smyslu, že takový vybýravý krávy zůstávaj samy a že jí se nikdy nestalo že by na zábavě byla bez nějakýho kluka a že si mám užívat dokud jsem mladá a tak dál. Ona prostě nedokáže pochopit že já nejsem jako ona. Že mám svou hlavu a svoje názory. A teď mi prosím popravdě řekněte jestli jsem náročná když bych chtěla aby můj kluk nebyl žádná baba, aby se nebál práce, měl zdravej rozum, nebyl puberťák, kterej 24 hodin denně myslí jen na sex a aby vypadal trošku k světu + jako bonus by teda mohl bejt vysokej a mít hnědý oči, ale bez toho bych se obešla. A přijde vám špatný když jdu na zábavu proto abych si zatancovala a zablbla s kamrádkama. A ne nejsme žádný jeptišky, ani jedna z nás se nebrání úletu, ale není to pro nás priorita. Myslíte že je to špatně? A myslíte že bych měla mámě říct že je to můj život tak ať to nechá na mě? Děkuju za rady a odpovědi. :nevim: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2687
28.3.16 17:58

Teda tva matka ma dost originalni nazory, nutit dceri, aby se pokazdy nechala na dize ojet. :lol: jestli to chapu spravne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2687
28.3.16 18:00

Jinak 5 kluku v 18 je asi nadprumer ;) To jses asi z nejaky divoky rodiny, kdyz to matce prijde jeste malo… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.16 18:06

Jedním uchem dovnitř, druhým ven. Tak jsem to x let praktikovala já. :) Života si užívej podle svého. Pokud neděláš nic nelegálního a nikomu tím neubližuješ, funguj tak jak to vyhovuje tobě a na názory ostatních, i když se jedná o názor mámy se vykašli! :) :hug: Abych pravdu řekla, tak jsem z jejích názorů, podle toho jak jsi je v příspěvku podala, trošku jelen, ale ať je tomu jakkoliv, jen těžko je změníš, a proto opravdu doporučuju vypnout a jet podle svého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Amerielle
28.3.16 18:07

Přiznám se, že bych ráda slyšela celý příběh i z druhé strany. :lol: Nějak se mi to nezdá. :think: Takový názory snad žádná matka mít nemůže, ne? :mrgreen:

Pokud je to tak, jak prezentuješ, tak si klidně buď bez výčitek „vybírává kr**a“. Lepší, než se zahazovat s kdekým, ne? :nevim: :mrgreen:

Co se týče takových těch požadavků (takové a makové oči, výška atd.) - to všechno ti bude fuk, až se zamiluješ. Pak to prostě třeskne a tobě se budou všechny tyhle požadavky zdát směšné. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Ellusa
28.3.16 18:09
@Scarabeuss píše:
Jinak 5 kluku v 18 je asi nadprumer ;) To jses asi z nejaky divoky rodiny, kdyz to matce prijde jeste malo… :mrgreen:

Tak nějak 8o :roll: :roll:, jinak matku zakladatelky, pokud je to pravda, tak raději no comment 8)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
14921
28.3.16 18:10

Kdyz to tak ctu..diky bohu ze mi neni 18 let.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33434

@Takovaholka
Já bych maminky řeči nebrala moc vážně. Řekni jí, že jsi ještě moc mladá na závazky a že nevíš co chceš anebo bych jí řekla, že nevíš, jestli seš na kluky nebo na holky, at je doma nějaká sranda a bude klid :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2485

Ne nejsi. Tvou matku nechápu… Místo toho aby byla ráda že nejsi behna tak jí z tebe snaží dělat… 8o :pocitac: 5kluku je opravdu nadprumer ale zase to není taak hrozny. Musis sama vedet proc ty vztahy trvaji tak kratce a on až se ten pravy objevi bude ti jedno jak bude vypadat, protože ho budes milovat takovyho jaky bude ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20129
28.3.16 18:11

@Takovaholka Evidentne byla matinka lehci povahy. Pry kravy vybirave… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Amerielle
28.3.16 18:11
@free333 píše:
@Takovaholka
Já bych maminky řeči nebrala moc vážně. Řekni jí, že jsi ještě moc mladá na závazky a že nevíš co chceš anebo bych jí řekla, že nevíš, jestli seš na kluky nebo na holky, at je doma nějaká sranda a bude klid :kytka:

To by teda byla sranda. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1109
28.3.16 18:12

Neříká matka spíš nehledej hned kandidáta na manžela a užij si nezávazných kafíček?

Protože se asi vdala brzo a chybělo jí to samotné?

Já jsem měla hodně „rande“ ve smyslu šla jsem s klukem na kafe nebo do mekáče, ale nelíbali jsme se, o posteli ani řeč být nemůže, ale prostě byl to nezávazný, kamarádský pokec a neřešila jsem, jaký mají postoj k práci, a já nevím, co všechno.

To jsem řešila až později, když jsem hledala závazek.

Rozhodně mi 5 kluků, pokud jsi s nima souložila, připadá možná i dost v tomhle věku, ale je to tvoje věc. Hlavně používej ochranu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26295
28.3.16 18:12
@Takovaholka píše:
Zdravím :)
Jsem 18ti letá dívka a má problém s mou mámou, která si myslí že jsem co se týče vztahů moc náročná a namyšlená. Měla jsem zatím 5 kluků ale s žádným jsem neměla vztah delší jak 3 měsíce. Když jdu s kamarádkama na nějakou zábavu tak se chci v první řadě bavit a případně se jako bonus seznámit s nějakým klukem, ale ne že tam jdu z důvoduabych se vyspala s půlkou okresu. Máma do mě hustila něco ve smyslu, že takový vybýravý krávy zůstávaj samy a že jí se nikdy nestalo že by na zábavě byla bez nějakýho kluka a že si mám užívat dokud jsem mladá a tak dál. Ona prostě nedokáže pochopit že já nejsem jako ona. Že mám svou hlavu a svoje názory. A teď mi prosím popravdě řekněte jestli jsem náročnákdyž bych chtěla aby můj kluk nebyl žádná baba, aby se nebál práce, měl zdravej rozum, nebyl puberťák, kterej 24 hodin denně myslí jen na sex a aby vypadal trošku k světu + jako bonus by teda mohl bejt vysokej a mít hnědý oči, ale bez toho bych se obešla. A přijde vám špatný když jdu na zábavu proto abych si zatancovala a zablbla s kamrádkama. A ne nejsme žádný jeptišky, ani jedna z nás se nebrání úletu, ale není to pro nás priorita. Myslíte že je to špatně? A myslíte že bych měla mámě říct že je to můj život tak ať to nechá na mě? Děkuju za rady a odpovědi. :nevim: :,(

Ty požadavky mi přijdou vcelku normální. A co můžeš nabídnout ty? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33434
28.3.16 18:14
@Amerielle píše:
To by teda byla sranda. :mrgreen: :mrgreen:

jojo, já jsem ráda, že mě už nikdo nevychovává :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.16 18:15

@Bjoucik.15 jsem ráda že to vidíš taky tak protože se máme divím že by ze mě raději měla nějakou s prominutím d**ku. Ona ani neví co se na těch zábavách odehrává. A chtěla bych říct že z těch 5 kluků se 2ma nedošlo k sexu takže mi to tak strašný nepřijde :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat