5 dní zpoždění, test negativní - můžu být těhotná?

4.2.21 14:32

Jsem možná těhotná

Ahoj jsem už máma dvou dětí ale i přesto jsem si nejistá :nevim: ;)
Každý měsíc mám přesně už x let každý měsíc stejnou MS… tenhle měsíc už 5 dní zpoždění… Bolí mě prsa, divný tlak jako při MS v podbřišku… A včera tudíž 4 den po vynechání MS jsem nachlazená… První test dělaný po 3 dnů vynechání MS a dnes tudíž 5 den dělaný také test a negativní… (ve stresu jsem permanentně každý den). Nechci hned letět k Dr… Co si o tom myslíte můžu být v tom? Děkuji za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17355
4.2.21 14:37

@Nikola Petikova testy mas negativní, k dr by si chodila proč? Na utz, pokud si těhotná, stejne nic neuvidí a na vyvolavacku je brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615
4.2.21 14:47

Dej tomu ještě alespoň týden. Pokud bude test i za tu dobu negativní, zavolala bych si k doktorovi a domluvila kontrolu/vyvolávačku.
Stres dělá strašně hodně, já tak jednou měla zpoždění 15 dní - z ničeho nic. Prostě po x letech pravidelnosti plesk a 15 dní nic. K tomu se přičte to nachlazení a už to jede. Tělo není stroj, občas má právo se zaseknout :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6805
4.2.21 15:18

Tělo není stroj. Jsi ve stresu, takze se ti ms může spozdit úplně normálne. A cyklus se považuje za pravidelný +- týden. A nemocí se samozřejmě taky spozdit může. Těhotenství to nebude, když máš testy negativní. To spíš nějaká viróza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
4.2.21 15:31

Ne posun MS udělalo nachlazení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
4.2.21 15:41

Pokud je test negativní, těhotná nejsi, po vynechání MS už by byla viditelná čárka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat