Jsem těhotná? Platný těhotenský test

24
3.2.21 17:21

Platný těhotenský test?

Ahoj hoolky, večer jsem si delala tehotenský test. Mám 4 dny pred ms. priznaky bych rekla ze zádné. kdyz jsem si udelala test hned tam vyskocila jedna carka, rekla jsem si ze kdybych byla tehotná, ze by tam druha carka hned vyskocila. potom jsem ho omylem trochu namocila do vody ve drezu, test jsem dala do prazdne krabicky od ehotenskeho testu a do kose.. za par minut mi to nedalo, sla jsem se juknout na test a vyslo tam toto. myslite ze je mozný ze jsem tehotna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1973
3.2.21 17:24

Udělej si nový test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
3.2.21 17:25
@nikola1515 píše:
Ahoj hoolky, večer jsem si delala tehotenský test. Mám 4 dny pred ms. priznaky bych rekla ze zádné. kdyz jsem si udelala test hned tam vyskocila jedna carka, rekla jsem si ze kdybych byla tehotná, ze by tam druha carka hned vyskocila. potom jsem ho omylem trochu namocila do vody ve drezu, test jsem dala do prazdne krabicky od ehotenskeho testu a do kose.. za par minut mi to nedalo, sla jsem se juknout na test a vyslo tam toto. myslite ze je mozný ze jsem tehotna?

Mozny je temer cokoliv.
Nicmene po namoceni ve drezu a navic jeste po limitu bych tomu neprikladala vetsi vyznam a docela se divim, ze nemate udelany uz dalsi test, tentokrat spravne 😀 Ja bych tedy byla hodne zvedava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6439
3.2.21 18:08

@nikola1515 taky bych zkusila nový test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
3.2.21 18:49

@janikema90
já se nemohu dočkat rána! hned ráno zkusím DALŠÍ to je jasny.. :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
3.2.21 20:52

Jako do dubu, máš 4 dny před menstruací, testuje se až po vynechání, stačí umět číst

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat