jsem nebo nejsem těhotná

Anonymni
17.10.08 19:56

jsem nebo nejsem těhotná

ahijky holky chtěla bych od vás radu, měla jsem menstruaci doatat 12.11 doted nic, občas mě pobolívá podbříšek, bolí mě záda, mám bílý výtok jak bílek, mastí se mi vlasy, bolí mě hlava atd. těhotenský test negativní, tak nevím jestli to jsou těhotenské příznaky, měla jsem něco podobného při těhotenství. Ale minulý měsíc jsem krvácela slabě a apk jsem měla hodně nízkou sliznici děloíhy tak si myslím že bych asi neměla být těhotná, co vy na to? Myslíte si že by mohl být test negativní a já těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1102
17.10.08 21:04

těhotná být klidně můžešpočkej pár dní a zkus test znovu. Mě napoprvé také vyšel negativní. Výsledek v mětříku.Držím palce Ať ti to dopadne jak si přeješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.10.08 16:28

Za testy jsem tento měsíc vyhodila majlant.
Už vím,že nemám věřit testům před mestruací. I pátý den po vynechání mi zaručeně spolehlivý (jak říkala paní v lékárně) ukázal negativní výsledek.
Po dalších šesti dnech jsem si udělala další test kvůli antibiotikům a vyšel pozitivně.
Další si už dělat nebudu-rovnou jsem se objednala k lékaři.

Takže se nespoléhat jen na testy.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.10.08 21:06

tak mě nevyšel ani po týdnu, třak jsem zašla k doktorovi a byla to spíš hormonální porucha, takže jsem dostala léky aje to vyřešené. Tolik jsem se těšila že to vyjde a nic, takže opět další měsíce čekat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
23.10.08 12:49

testy

Ahoj holky, já to dostala naposled před 43 dnama, minulý týden jsem si dělala test, vyšel negativní a včera jsem byla na gyndě, kde mi řekli, že je to na 99 procent těhotenství a že když bych si test dělala teď, tak určitě vyjde, tak jsem to hned doma zkusila a opět negativní. Takže asi testy nee.

• Nahlásit
  • Citovat
9048
26.10.08 16:48

Tak to je teda něco…jinak gratuluji k těhu!!!

Na každého ty testy prostě nefungují…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
7.11.08 07:05

Mozna ti pomuze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...