Jsem porouchaný, nemocný

Anonymní
18.1.20 07:04

Jsem porouchaný

Chci jen spát, pociťuji strašnou únavu jen po nenáročných činnostech, nebo ani nemusím nic dělat, abych byl unavený. Každý den chodím spát až téměř ráno, nedokážu usnout dřív a každé ráno vstanu a trvá mi 2 hodiny, než se odhodlám vylízt z postele. Jsem slabej, buď nejím a nebo se přecpu. Když to vypuklo poprvé, snažil jsem se s tím bojovat, ale nic mi nepomohlo, snažím se dál, ale jakoby mi došla síla. Nemám sílu chodit do práce, nic mě nebaví. Přijde mi, že jsem nepředvídatelný. Tento měsíc mě to překvapilo. Nedokážu ani vyjít ven, mám děsné bolesti hlavy, těla a nejvíc duše. Strašně mě to bolí a ani nevím z jakého důvodu to všechno začalo. Během dne pociťuji úzkostné stavy, strašně špatné myšlenky se mi rvou do hlavy. Mám stavy, kdy jsem vyděšený jen z toho, že tu stále jsem a říkám si,,co tu dělám?" Proč je všechno tak špatné. A přijde mi, že před měsícem jsem na tom byl úplně jinak. Všechno se to střídalo a já měl i chvilky, kdy jsem byl nahoře, kdy jsem měl plány a chtěl jsem žít. Bojím se sám sebe. Co zase vymyslím. Poslední dobou jsem děsně nervozní a agresivní. Co se týče lidí, nechci být mezi nimi. Nechci žít v realitě a nechci nic cítit. Není to tak, že bych chtěl zemřít, chci tu být, ale někdy nedokážu zastavit svůj šílený mozek a musím nad tím stále přemýšlet a chtít to :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9949
18.1.20 07:09

Vyhledej psychiatra, tohle sám nedáš. Hodně štěstí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7488
18.1.20 07:11

Tomu se rika deprese. Psychiatra, leky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
18.1.20 09:27

Taky to nemusí být deprese mě takové stavy dělala Encefalitida doporučuji podrobné vyšetření u lékaře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3819
18.1.20 21:51

Okamžitě lékař. Muzes mit nejakou nemoc, psychickou, ale i fyzickou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat