Falešná operace

Anonymní
17.1.20 22:00

Falešná operace

Ahoj maminky a tatinkove, měla bych na vás takovou prosbu. Otravuje mě pořád bývalí. Tak sem mu řekla že jsi na operaci a konečně mě nachvilku nechal být, ale jeho rodiče chtějí vidět papíry. Kdo zvas byl prosím na operaci a řekl by mi co všechno je v papírech napsané :think: moc by stě mi pomohli. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2699
17.1.20 22:02

Proc bys měla jeho rodičům ukazovat papíry že jsi byla na operaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1212
17.1.20 22:03
@Anonymní píše:
Ahoj maminky a tatinkove, měla bych na vás takovou prosbu. Otravuje mě pořád bývalí. Tak sem mu řekla že jsi na operaci a konečně mě nachvilku nechal být, ale jeho rodiče chtějí vidět papíry. Kdo zvas byl prosím na operaci a řekl by mi co všechno je v papírech napsané :think: moc by stě mi pomohli. :srdce:

Proč chtějí jeho rodiče vidět papíry..při odchodu dostáváte propousteci zprávu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
17.1.20 22:03

A proč bys jako někomu měla ukazovat papíry? Kor bývalému? Normálně bych ho poslala někam a jeho rodiče tuplem. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13207
17.1.20 22:04

Pošli je do háje. Nemají na to nárok. Je to tvá soukromá věc. Chtělo by to možná zapracovat na sebevědomí, aby přestal otravovat i bývalý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21949
17.1.20 22:04
@Anonymní píše:
Ahoj maminky a tatinkove, měla bych na vás takovou prosbu. Otravuje mě pořád bývalí. Tak sem mu řekla že jsi na operaci a konečně mě nachvilku nechal být, ale jeho rodiče chtějí vidět papíry. Kdo zvas byl prosím na operaci a řekl by mi co všechno je v papírech napsané :think: moc by stě mi pomohli. :srdce:

Ty radši nic nepiš. Kdo na to koukne, pozná, že je to fejk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2986
17.1.20 22:06

A nebo slečna dluží peníze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
17.1.20 22:08

At si trhnou, nemusis nikomu nic ukazovat, to je tvoje vec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2699
17.1.20 22:08
@Lamátko píše:
A nebo slečna dluží peníze

Tak to je asi jedno, pořád nemají právo nahlížet do její zdravotní dokumentace nebo vidět propouštění zprávu z nemocnice. I když ano, vůbec nechápu proč tvrdí, že byla na operaci, když poslat někoho do háje je rychlejší a efektivnější způsob řešení její situace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 22:14

Proč bys někomu ukazovala papíry z nemocnice? Pošlala bych je do ty víš kam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 22:37

No co. Jméno, příjmení, datum narození, adresa… Nález, současný stav, diagnóza, způsob operace, tajné zkratky doktorů :lol:, typ anestezie, stav po operaci, doba léčby po operaci, délka hospitalizace, terapie, epikriza… A možná něco z tohoto ne a možná i něco víc, podle toho, co operovali :D tohle je odpověď.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15443
17.1.20 22:42

A na jaké jsi vůbec byla? :lol: Nic bych nikomu neukazovala. Pokud jsi plnoletá, nemá nárok vidět tvou dokumentaci ani tvá vlastní matka, pokud k tomu nedáš souhlas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21949
17.1.20 22:44
@Kakika píše:
A na jaké jsi vůbec byla? :lol: Nic bych nikomu neukazovala. Pokud jsi plnoletá, nemá nárok vidět tvou dokumentaci ani tvá vlastní matka, pokud k tomu nedáš souhlas.

Ona si ji jen vymyslela. Aby měla pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3767
17.1.20 22:46

Důvod, proč tě pořád otravuje? Co s tím mají společného jeho rodiče?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1819
17.1.20 22:47

Ja tam mam vzdycky „plazi stredem“, i kdyz vubec neplazim :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu