Poznala jste na sobě některá uhnízdění vajíčka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 12:57
Jsem těhotná a další dotazy...

Dobrý den,
asi je trochu se ptát, ale zkusím to.
3.5.2019 jsem dostala MS, od 16.-22.5 pravidelná styk. Mimi chceme, mám bílý výtok aktuálně, zácpu a celkem mě píchá v podbříšku. Je možné, že se podařilo? A poznala jste na sobě některá uhnízdění vajíčka? A kdy si udělat test? :hug: 8o 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21109 příspěvků 22.05.19 12:59

Všechno řeš až když ti nepřijde menstruace. Zácpa není příznak těhotenství, navíc je moc brzy na to něco věštit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 13:00

@pikola Děkuji, už si nepamatuji, jak jsem to měla u prvního :mrgreen:

Uživatel je onlineHelca83
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 22.05.19 13:01

Souhlas, sugesce je mocna. Nekdo pry pozna i uhnizdeni, ale tezko rict :nevim: Kolem terminu dalsi ms to bude jistejsi.

P4ja
Echt Kelišová 9520 příspěvků 22.05.19 13:02
@Anonymní píše:
Dobrý den,
asi je trochu se ptát, ale zkusím to.
3.5.2019 jsem dostala MS, od 16.-22.5 pravidelná styk. Mimi chceme, mám bílý výtok aktuálně, zácpu a celkem mě píchá v podbříšku. Je možné, že se podařilo? A poznala jste na sobě některá uhnízdění vajíčka? A kdy si udělat test? :hug: 8o 8o

ZA mě je nejlepší příznak pozitivní těhotenský test po vynechání MS. Tedy pokud člověk nepatří k těm, kterým se HCG do moči nevylučuje.

pikola
Generální žvanilka 21109 příspěvků 22.05.19 13:03

Tak sotva jste vylezli z postele, budeš muset vydržet jestli dostaneš menstruaci nebo ne :nevim: není co radit.

Zoe1
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 22.05.19 13:16

Jak psala Pikola, že zácpa není příznak těhotenství, tak já jsem u prvního zácpu měla a řekla bych, že asi po týdnu, co jsem otěhotněla a byl to jediný příznak, který jsem měla, samozřejmě člověk by si řekl, že to může být náhoda, ale úplně stejnou zácpu jsem měla, když jsem otěhotněla po druhé, bylo to tři měsíce po porodu, najednou mě přepadla stejná zácpa jako tenkrát a hned mě napadlo, že jsem těhotná. Sice jsme měli jen jeden nechráněný styk, takže jsem pořád tak nějak doufala, že to je jen náhoda, ale letěla jsem pro test a pozitivní. Nikdy jsem neměla takovou zácpu jako na začátku obou těhotenství a jiné příznaky jsem snad do 20.týdne až když jsem cítila pohyby neměla.

kudlanka1
Kecalka 218 příspěvků 22.05.19 13:18

Jeste je brzy neco vestit. urcite bych pockala na zpozdeni ms a pak bych resila vice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 13:20

@Zoe1 Já u první dcery měla spíš průjem právě, ale kamošky řikaly, že měly hlavně zácpu, tak nevím :D nějak se nemůžu dočkat toho testu, tak uvidím..

P4ja
Echt Kelišová 9520 příspěvků 22.05.19 13:20

@Zoe1 No, jenomže to je xy věcí, které s těhotenstvím mohou souviset a nemusí. Já třeba byla marná na hodině jógy v pozicích, se kterými normálně nemám problém. Myslíš, že i u ostatních to může fungovat stejně??? :nevim:

Já bych se neupínala na zkušenosti a příznaky druhých, protože si myslím, že každá jsme jiná. A čím víc to člověk čte, tím víc má pocit, že je to právě jeho případ.

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 22.05.19 13:22
@Anonymní píše:
@Zoe1 Já u první dcery měla spíš průjem právě, ale kamošky řikaly, že měly hlavně zácpu, tak nevím :D nějak se nemůžu dočkat toho testu, tak uvidím..

Já slovo zácpa neznám, takže jsem se řídila těhotenským testem po vynechání MS.

pikola
Generální žvanilka 21109 příspěvků 22.05.19 13:22

@Zoe1 ona ještě není ani týden po. To bych opravdu neviděla jako příznak toho, že by se mělo vevnitř začít něco dít.

Zoe1
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 22.05.19 13:22
@Anonymní píše:

Každá ženská to má jinak, to je pravda, ale já když už jsem pro ten test šla, tak jsem prostě asi v duchu věděla, že jsem těhotná, prostě tou zácpou, bylo to úplně stejný :-D a hlavně nikdy jindy jsem takové problémy nikdy neměla. Taky každé těhotenství může být jiné :-)

Uživatel je online09Veronika09
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 22.05.19 13:32

Na tyhle příznaky je dost brzo

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 1 inzerát 22.05.19 13:36
@Anonymní píše:
nějak se nemůžu dočkat toho testu, tak uvidím..

Takže nutně potřebuješ, aby ti 20 bab napsalo, že si na něj stejně máš počkat :D
Ještě že my ženský jsme tak racionálně uvažující stvoření :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama