Jsem těhotná, co dál ? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 14:37
jsem těhotná, co dál ? :)

Ahoj holky, asi jen potřebuju pár rad od zkušenějších. Zjistila jsem, že jsem těhotná a tak se mi ted porad honi v hlavě, co smim a co ne. Cemu se vyhnout, na co dat pozor a co je naopak dobry. Vim, ze je to mozna pro nekoho blbost, ale asi se jen potrebuju ujistit :). moc diky a omlouvam se za anonym

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19874 příspěvků 18.01.19 14:39

Nekuř, nepij alkohol, nejez syrové maso a vejce. A podle uvážení kup kyselinu listovou

Sasanka jarní
Kecalka 134 příspěvků 18.01.19 14:39

Jak dlouho? :hug:

Lekninka91
Extra třída :D 10524 příspěvků 18.01.19 14:39

hlavně nedejchej ten svinskej vzduch :think:

P4ja
Echt Kelišová 7798 příspěvků 1 inzerát 18.01.19 14:48

Vypni internet a nečti, co vše se může stát. Začni chodit ven, užívej si.

Agrion
Závislačka 2854 příspěvků 18.01.19 15:10

@P4ja Rada nad zlato :palec: Emimino zapni az v poslednim trimestru az zacnes shanet vybavicku ;)

GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 18.01.19 15:15
@P4ja píše:
Vypni internet a nečti, co vše se může stát. Začni chodit ven, užívej si.

Tohle je nejlepší rada

Makinka87
Povídálka 44 příspěvků 18.01.19 15:22
@Agrion píše:
@P4ja Rada nad zlato :palec: Emimino zapni az v poslednim trimestru az zacnes shanet vybavicku ;)

Nejlepší rada :potlesk: :potlesk: :potlesk:

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 18.01.19 15:49
@GabinkaCh píše:
Tohle je nejlepší rada

to zalezi na cloveku. Mne by hodne znervoznovalo nevedet, co se muze stat.

Jinak, jak asi zvladaji tehotenstvi takovy doktori? Ti musi byt ple na sracky ze vsech tech vedomosti, co se muze stat.

ugluk
Hvězda diskuse 44719 příspěvků 18.01.19 16:10

Bych naopak řekla, že doktoři vědí, že 90 % zaručených rad z netu je zcela nepodložených a můžou je hodit za hlavu.
Osobně jsem po zjištění (velmi vymodleného!) těhotenství koupila listovku, přestala pít alkohol (nekouřila jsem nikdy), jíst syrové maso a snažila jsem se maximálně zaměstnat hlavu, abych nevymýšlela blbosti. Jinak asi změny žádné, krom toho, že jsem jako riziková poslouchala rady lékařů a pravidelně chodila do všech doporučených poraden a poctivě užívala všecky předepsané léky.

Celina
Závislačka 4251 příspěvků 18.01.19 16:38

Užívej si těhotenství, nestuduj internet, choď na vzduch, jez zdravě a těš se na miminko :mavam:

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 18.01.19 16:40

@ugluk o radach nemluvim, mluvim o rizicich. Rady jsem behem tehotenstvi moc necerpala, na co taky. Mela jsem dost pohodove tehu az na nejake komplikace v prvnich par tydnech.

rozand
Závislačka 4273 příspěvků 18.01.19 16:47

@ugluk Ja treba moc nechapu, ze nekdo u velmi vymodleneho tehotenstvi bere listovku az po zjisteni tehotenstvi.

ugluk
Hvězda diskuse 44719 příspěvků 18.01.19 16:48

@warita jo, jenomže pak se tu dočteš diskuze na téma - můžu - bramborový salát (obsahuje celer, co se nesmí), rýži, vedle které byla játrová omáčka (játra ani ve stopovém množství!), pizzu (je na ní oregáno), atd., tohle mě zaujalo jen v posledních týdnech, důsledek přílišného studování. Nebo jaká rizika máš na mysli? S počátečními riziky (zamlklé těhotenství) stejně člověk nic nenadělá (zato jsou tu pak diskuze - doteď je vše OK, ale co když příště nebude tlouct srdíčko?), případné krvácení snad člověk sám vyhodnotí jako důvod k návštěvě doktora.

ugluk
Hvězda diskuse 44719 příspěvků 18.01.19 16:50
@rozand píše:
@ugluk Ja treba moc nechapu, ze nekdo u velmi vymodleneho tehotenstvi bere listovku az po zjisteni tehotenstvi.

Neb bylo natolik vymodlené, že už bylo po x letech totálně nečekané. Dle doktorů technicky nemožné, takže jsem jaksi nebrala listovku preventivně roky s pocitem „co kdyby se stal zázrak“.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >