Jsem v nouzi

Anonymní
2.3.21 01:27

Jsem v nouzi, prosím

Ahoj holky,

Jsem v příšerný situaci, po dvou letech jsem utekla ze vztahu, nebudu to tu rozepisovat, jen ze to nebylo vůbec hezky. Psychické a hlavně fyzické týrání.
Už tu jednu diskuzi o nem mám.
Ale k veci, nechci tu zebrat, ale chci Vás poprosit o pomoc.
Chybí mi teď peníze na svou osobní potrebu, a já už nevím kudy kam.
Kvůli bývalému jsem o všechny přišla, nemám kvůli němu nikoho. Mám jen tátu, ale ma svou rodinu kterou musí zabezpečit, a otáčí se při každé koruně. Takže mu nechci byt ještě já na obtiz, neříkám ze mi nepomáhá, ale nejde to donekonečna.

Přišla jsem i kvůli ex o praci, udělal mi tam scenu, rozmlatil dveře a já dostala výpověď, ještě ty dveře za nej musela zaplatit, nicméně, jak říkám, rozchod byl špatný, okradl mě o mé peníze, fyzicky mne napadl, - nejednou a čekám na podporu, přijde mi 15 teho, ale do te doby nemám opravdu už ani korunu, potřebuji nějak normálně žít, nakoupit si hygienické potřeby, trochu jídla..
Divíte se asi ze v tuhle dobu nemám žádný peníze, ale měla jsem doma ještě k tomu všemu zavislaka na automatech, hrál je online, někdy i poker, blackjack..
Proste špatný.
Z peněz co mi zbyli jsem si dala tak nějak dohromady “nové”bydlení, žádnou půjčku nemám, ale vypadl mi prijem a nepovolí mi ani kontokorent.
Než přejdeme k tomu ze neumím počítat, tak mám jen jednu místnost, ale potřebné věci také něco staly, a co šlo, jsem si poridila za odvoz.

Vim, ze to tu je pořad, ale také jsem tu už pomohla.

A teď jsem v nouzi. Proto Vás žádám o pomoc, jakéhokoliv rázu, pokud mi někdo budete chtít něco poslat budu moc rada, hygienu, jidlo, opravdu..
o penězích se zmiňovat nechci, ale pomohla by mi i jakakoliv koruna, abych to proste zvládla do te podpory.

Omlouvám se, asi to zní arogantně, ale chci byt jen uprimna. Doba Covidu, se na nás podepsala asi na všech 😞

Předem děkuji za případné reakce a pomoc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1672
2.3.21 01:42

Co nějaká potravinová banka v okolí?

https://potravinovebanky.cz/

Nevím, jak uspěješ tady, ale na tvém místě bych kontaktovala staré přátele, byli-li kdy jací, a půjčila si od nich. Dva týdny se dají přežít s pár korunami, když už máš střechu nad hlavou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 02:01
@elibro píše:
Co nějaká potravinová banka v okolí?

https://potravinovebanky.cz/

Nevím, jak uspěješ tady, ale na tvém místě bych kontaktovala staré přátele, byli-li kdy jací, a půjčila si od nich. Dva týdny se dají přežít s pár korunami, když už máš střechu nad hlavou…

Upřímně vůbec nevím jak ta potravinová banka funguje, mrknu. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
84
2.3.21 02:12

Ahoj, a z jakého si kraje? Třeba by se tu našel někdo kdo by ti jídlo a kosmetiku předal osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 02:48

@MKSP
Středočeský, jenže teď zákaz do těch krajů 😞 šílené

• Citovat
  • Nahlásit
63144
2.3.21 03:25
@Anonymní píše:
@MKSP
Středočeský, jenže teď zákaz do těch krajů 😞 šílené

Myslíš, že tu nekdo bude něco posílat anonymovi? Kdybys byla od nás, jsem ochotna ti nakoupit.. Ale peníze určitě nee, tolik můj názor. Ale vzdálenost - je to nereálné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16137
2.3.21 04:49

Nežádej anonymně na internetu - tak to dělají podvodníci.

Najdi si nejbližší organizaci, která využívá potravinové banky, spoj se s nimí, případně se skrze ně napoj na další organizace co ti můžou pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
2.3.21 06:24
@Anonymní píše:
@MKSP
Středočeský, jenže teď zákaz do těch krajů 😞 šílené

No vidíš super já taky, napiš mi do zprávy z jakého města a dohodneme se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8982
2.3.21 06:25

Potravinová banka je dobrý nápad.

Jak to máš s prací? Máš něco v plánu? Hodně lidí teď hledá hlídání pro děti a pomoc s doučováním, to bys mohla zkusit. Určitě by se dalo domluvit, že by to platili denně.
Nebo úklid domácností.

Jaké město máš nejblíž? SČ kraj je hodně velký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9551
2.3.21 06:27

Zaprvé se odtajni. Nikdo nebude pomáhat anonymnimu zakladateli. Peníze ti nikdo nepošle, ale jídlo a drogerii klidně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3985
2.3.21 07:00

Nechci zebrat, ale prosim poslete mi neco :mrgreen:
Ty jsi husta teda. Jdi honem na brigadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1419
2.3.21 07:05

Jaké jsi mesto? Kdyztak napis do zprávy :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
2.3.21 07:09
@Kaileee píše:
Nechci zebrat, ale prosim poslete mi neco :mrgreen:
Ty jsi husta teda. Jdi honem na brigadu.

Jak říkávala prababička:
Drzé čelo, lepší než poplužní dvůr :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14023
2.3.21 07:25

V tu chvíli bych šla za tátou - nevěřím, že by ti nepomohl víc než ženský tady. Hele, já chápu, že do s.. se může dostat každý, ale žebrat anonymně na netu?
Zkus si „vygooglit“, co dělat a kam se obrátit:
https://www.mpsv.cz/aktuality-2
https://www.charita.cz/…mahame/Doma/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14023
2.3.21 07:28

Mimochodem - píšeš, že kvůli bývalému jsi o všechny přišla.. v tu chvíli by šla hrdost stranou a těm „všem“ bych se omluvila, že měli pravdu poprosila o pomoc je..

Jenže ono někdy přiznat chybu a podívat se do očí je to nejtěžší.. Nicméně se drž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat