Prosím najde se tu můj pomocný anděl?

16
10.2.21 16:31

Prosím najde se muj pomocný anděl?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda by tu byl někdo ochotný půjčit pár drobných na jídlo. V práci jsme teď měli bohužel velký problém tak bylo zavřeno. A já už to doma nezvládam. Nemám problém to samozřejmě vrátit. Bohužel všichni v rodině jsou na tom podobně takže pomoct mi nedokážou. Známí se bohužel ozvou jen když potřebuji něco oni. Předem děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63534
10.2.21 16:34

@M.olegova to jako fakt? Twl.. Existují např potravinové banky. Sorry, ale nikdy nepochopím to, že někdo nemá na jídlo, že neumí hospodařit.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12915
10.2.21 16:35
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7876
10.2.21 16:35
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12915
10.2.21 16:36

.

Příspěvek upraven 10.02.21 v 16:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12915
10.2.21 16:37
@Eliška píše:
Cituju z:
https://praha.charita.cz/…zi-jim-hlad/?…Jste-li v obtížné situaci, napište nám na e-mailovou adresu praha@praha.charita.cz nebo pomocí webového formuláře.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9682
10.2.21 16:37

Proč chceš peníze? Kdybys chtěla jídlo tak neřeknu ani půl slova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
10.2.21 16:44

Tuhle stránku mi poradila ani ne před rokem moje kamarádka. Říkala že si tady lidé pomáhají na vzájem. Jednou pomůžou oni tobě jedno ty někomu mi říkala. V životě jsem nikde neprosila o pomoc nikdy. Opravdu se omlouvam nechtěla jsem žebrat nebo něco takového to opravdu ne. Ještě jednou se omlouvam. Přeji vám hezky den a mnoho úspěchu. Nashledanou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99098
10.2.21 16:46
@martina.se píše:
@M.olegova to jako fakt? Twl.. Existují např potravinové banky. Sorry, ale nikdy nepochopím to, že někdo nemá na jídlo, že neumí hospodařit.. :think:

V této době já to naopak chápu dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20544
10.2.21 16:47

@M.olegova odkud jsi a jak si pomoc predstavujes

Příspěvek upraven 10.02.21 v 16:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1939
10.2.21 16:48

@M.olegova A odkud jste, co potřebujete? Třeba se tady najde někdo, kdo Vám nakoupí jídlo. Peníze bych nikomu také neposlala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3804
10.2.21 16:52

A to ani partner nemá možnost si nějak přivydělat? Jinak odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16352
10.2.21 16:57
@M.olegova píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda by tu byl někdo ochotný půjčit pár drobných na jídlo. V práci jsme teď měli bohužel velký problém tak bylo zavřeno. A já už to doma nezvládam. Nemám problém to samozřejmě vrátit. Bohužel všichni v rodině jsou na tom podobně takže pomoct mi nedokážou. Známí se bohužel ozvou jen když potřebuji něco oni. Předem děkuji.

Pokud potřebuješ jídlo, klidně Ti základní potraviny koupím - peníze do ruky Ti ale nedám ani omylem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16922
10.2.21 17:03
@M.olegova píše:

Až příště budeš zkoušet somrovat, tak se vyhni zbytečným chybám, které aktuálně máš v somrovací poptávce.

Jestli v práci bylo kvůli problému zavřeno, znamená, že pracuješ nebo jsi pracovala, tedy by neměl být problém pořídit si kreditní kartu či sjednat kontokorent. Navíc píšeš, že nemáš problém samozřejmě vrátit, tak si nemáš jiné půjčky a proto by mělo být snadné si tyto nejjednodušší úvěrové produkty sjednat. Naopak chválím, že už od začátku odrážíš reakce, že si máš půjčit u rodiny či známých.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99098
10.2.21 17:04
@Eliška píše:
https://zachranjidlo.cz/kontakt/
@Eliška píše:

@M.olegova zkus tohle, tady ti určitě pomůžou. Tady asi moc ne, jsou tu lidi z celé republiky a ani nevíme odkud jsi ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat