Všem, kteří potřebují pomoci

9.1.21 16:12

Všem, kteří potřebují pomoci

Krásný dobrý den všem!
Jsem Míša z Donio, crowdfundingové platformy. Do této skupinky jsem se připojila z toho důvodu, abych nabídla pomoc všem, kdo ji potřebují. Spousta lidí totiž neví, kde podobnou pomoc hledat. Nejčerstvější je například příběh Mikuláška, pro kterého se podařilo vybrat peníze na potřebné neurorehabilitace a další pomůcky.
Abyste věděli, jak to u nás funguje, zasílám stručné informace o založení sbírky na Donio: ● Sbírka na Donio běží pod veřejnou sbírkou. ● Sbírku založíme zdarma. ● Předáme 100 % vybrané částky (nebereme si provize). ● Dar předáme rychle na základě darovací smlouvy. FO dar nedaní. ● K založení sbírky potřebujeme obdržet příběh, fotky a prokázat totožnost. ● Dbáme na 100 % transparentnost. ● Po ukončení sbírky chceme vždy prokázat, že penízky byly použity na tentýž účel, který ve sbírce uvádíte.

Pokud je tu někdo, kdo takovou pomoc potřebuje, prosím, kontaktujte mě pomocí soukromé zprávy. :kytka:
Míša H. z Donio

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20262
9.1.21 16:23

Odkaza na nějaký stránky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4392
9.1.21 16:23

@admin díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7258
9.1.21 16:31

@Zumpa jdi do háje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24948
9.1.21 16:34
@Tarjei píše:
@Zumpa jdi do háje.

zase neříkej mi, že by hledali potřebné na epipi. Navíc je to tu poněkolikáté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7258
9.1.21 16:51

@vokishka ale Donio normálně funguje, tak se asi snažej šířit informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32840
9.1.21 17:58
@Tarjei píše:
@vokishka ale Donio normálně funguje, tak se asi snažej šířit informace.

Jenže ostatní nemohou, nevidím jediný důvod, proč by to tu mělo zůstat jen proto, že je to charitativní organizace. A ty sbírky tam, někdy zůstává rozum stát.

Jsem zastáncem, že ať si tu dělají reklamu prostřednictvím diskuze všichni nebo nikdo.
@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14012
9.1.21 18:11

Dobrý den.

@Zumpa Není třeba nahlašovat. O diskusi víme. Co vás tak rozčílilo? :think:
@ka2ka Odkazy nevkládat, prosím. Snadno si projekt kdokoliv, kdo máte zájem, dohledáte ;-)

Diskuse je v kategorii Dobré skutky, kam podle nás patří… ;-)

Hezký den. :mavam:

Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20262
9.1.21 18:16
@admin píše:
Dobrý den.

@ka2ka Odkazy nevkládat, prosím. Snadno si projekt kdokoliv, kdo máte zájem, dohledáte ;-)

Petra

já si to dohledám, ale je zajímavý že kolikrát tu spamují reklamy a odkazy i několik dní a ty nesmažete a na charitu ho nechcete ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4392
9.1.21 18:38
@admin píše:
Dobrý den.

Petra

Vždyť to je regulérní spam, navíc od účelově založeného fejka. Aha, zase dvojí metr, ještě jsem si nezvykl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4392
9.1.21 18:39
@Tarjei píše:
@Zumpa jdi do háje.

Půjdu, ale až večer se psem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14012
9.1.21 18:39

Dobrý den.

@ka2ka snažíme se mazat naprosto všechny odkazy. Bez výjimky… Pakliže tu někdy něco zůstane, je to prostě proto, že nám to uniklo. Kontrolujeme diskuse skrznaskrz, ze všech stran, máme různé mechanismy, ale někdy prostě něco unikne :nevim: Je tu toho skutečně obrovské množství… :)

Proto jsme rády, že máme vás, kteří nám nahlásíte příspěvek, jenž odkaz obsahuje ;-) A za to velmi děkujeme! ;-)

:mavam:

Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat