Co děláte když je vše zavřeno?

144
14.2.21 20:57

Co děláte když je vše zavřeno?

Je to hrůza, člověk nemůže nikam jít, nic dělat. V podstatě jen do práce a domů. Navíc jsem se před rokem rozešel s přítelkyní tak ani nemám do čeho píchnout.
Tak mě napadlo že bych mohl třeba někde nějak pomáhat.
Ovšem chtěl bych pomáhat pouze těm, kteří se nedostali do problémů vlastní vinou. Například odmítám podporovat:

• feťáky a alkoholiky - ať mi nikdo neříká že za to co se z nich stalo nemůžou. Také jsem měl těžké období v životě a závislák se ze mě nestal
  • svobodné matky - moc dobře věděly s kým jdou do postele a pak brečí jak se na ně chlap vykašlal. Stačí mi že je živím z daní.
  • neziskovky co podporují ilegální imigranty a děti z rozvojových zemí - ja budu živit jednoho malého Afričana a za dvacet let budu živit jeho deset potomků kteří se budou cpát do Evropy.
  • atd

Jak vidíte, mám logické i morální kritérium dost vysoko, tak pokud byste o něčem věděli, jsem jedno oko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6932
14.2.21 21:00

A teďka dostaneš kartáč za 3…2…1… :D (jinak mám stejné kritéria, tak budeme utlučení spolu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
14.2.21 21:01

Nic neni cernobily… Trosku zvlastni nazory…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1242
14.2.21 21:01

Nemocmice a důchoďák, ať vidíš, o čem je život, ale vzhledem k tomu, co tu píšeš, tak seď raději doma na zadku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19718
14.2.21 21:02

Bez pomáhat do duchodaku neustále hledají. Nebo ochrnul sníh :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20165
14.2.21 21:02
@Camor píše:
Je to hrůza, člověk nemůže nikam jít, nic dělat. V podstatě jen do práce a domů. Navíc jsem se před rokem rozešel s přítelkyní tak ani nemám do čeho píchnout.
Tak mě napadlo že bych mohl třeba někde nějak pomáhat.
Ovšem chtěl bych pomáhat pouze těm, kteří se nedostali do problémů vlastní vinou. Například odmítám podporovat:
  • feťáky a alkoholiky - ať mi nikdo neříká že za to co se z nich stalo nemůžou. Také jsem měl těžké období v životě a závislák se ze mě nestal
  • svobodné matky - moc dobře věděly s kým jdou do postele a pak brečí jak se na ně chlap vykašlal. Stačí mi že je živím z daní.
  • neziskovky co podporují ilegální imigranty a děti z rozvojových zemí - ja budu živit jednoho malého Afričana a za dvacet let budu živit jeho deset potomků kteří se budou cpát do Evropy.
  • atd

Jak vidíte, mám logické i morální kritérium dost vysoko, tak pokud byste o něčem věděli, jsem jedno oko :mrgreen:

Tak jdi pomáhat do hospicu, do útulku nebo do domova důchodců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
14.2.21 21:04

Tak to mě pobavilo @Cenarius :lol: Taky jsem zvědavá na reakce. @Camor tvá kritéria zcela chápu a vůbec neodsuzuju ;) Vždyť je to pravda :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1608
14.2.21 21:04

Ldn, duchodak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
827
14.2.21 21:09

Nemocnice, LDN, stacionář, domov důchodců,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
14.2.21 21:11

Až na ty svobodné matky to tak hrozný není. :mrgreen: Jinak útulek pro kočky a psy. Jít mezi nemocné a staré bych se bála, že je případně nakazím, byť i jen rýmou. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482

Jestli chceš misto pichani nutne pomáhat, stačí se rozhlednout a zapnout ten svuj logicky a moralky plny mozek, možnosti je opravdu spousta. Nemocnice jiste stale berou kazdy par volnych rukou na výpomoc, stejne na tom budou mnohe domovy pri seniory. Muzes zkontaktovat místní charitu, jestli potřebuji nějakou pomoc, zvireci azyly potrebuji kydat hnuj a davat vodu zvířatům denne, tam te taky urcite neodmitnou. A když uz nic jinyho, tak se zvedni, vyraz do lesa s dvema igelitkama, do jedne sbirej plastovej bordel, do druhe naskladej u krmelcu vsechno rozmoceny a plesnivy pecivo, co tam dobraci hazej. Cestou muzes klidne rozvesit nejaky lojovy koule, ale ne v sitkach prosim te, ať si zas nepridelavas práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905

Provokace? :D Abys to pak nebral tak, že do nemocnic se taky 3/4 lidí dostalo svou vinou, nemají být nešikovní a lámat si nohy, obézní a mít problémy s tlakem a zchoulostivělí, aby nechytli kdejakou nemoc. V důchoďáku nemají být tak starý a nemohoucí, za to si beztak taky můžou sami. Úklid taky ne, nemaj být prasata. Hmm, tak co zbývá. :think: Víš co, starej se radši jenom sám o sebe. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2287
14.2.21 21:12

Tak zkus pomáhat v neziskovce, která pomáhá smysluplně. Třeba včera jsem si všimla reportáže, že jedna zajišťuje osamělým seniorům ne nákupy, ale společnost. To mi přišlo zajímavé, protože těm lidem v dnešní době musí totálně hrabat, pokud jsou osamělí. Ale asi na to nebude mít každý nervy.

Jinak já mám podobné názory, pomohla jsem několika samoživitelkám, většina byla absolutně marný případ. Něco byly holky kterých mi bylo opravdu líto, ale základ byl opravdu v tom, že chlap byl vůl a i ony to uznávaly.

No a co dělám já? Pomáhám své rodině, docela mě zaměstnají :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
14.2.21 21:12

S tvými kritérii v podstatě souhlasím. Ja bych šla do domova důchodců, LDN, nemocnice (ale hypoteticky i tam najdeš blbce, co se zranili, nebo v současné době nakazili, z vlastní blbosti), dětský domov atp. Nebo pomahej zvířatům, tam snad ani nejde, aby si za své problémy mohli sami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13235
14.2.21 21:13

Hospic?

Až na ty samoživitelky s tebou souhlasím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat