Jsou dnešní náctileté tlusté?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alisekR
Kelišová 5181 příspěvků 19.12.16 15:17
Jsou dnešní náctileté tlusté?

Zajímá mě máš názor na dnešní náctileté slečny.
Dneska jsem byla v nedalekém městě, kam jsem chodila na střední školu a jak tak sedím v autě a čekám na kamarádku, kolem chodí hloučky slečen z mojí bývalé školy.
A musím říct, že jsem byla docela v šoku. Mě je 36 let a když jsem studovala já, tak na každou třídu připadala jedna oplácanější slečna. Dneska jsem měla pocit, že kolem mě chodí jedna parta s nadváhou za druhou. Jsem po dvou dětech, ženská krev a mlíko, jak se říká, ale většina slečen měla větší pozadí a stehna než já, o břichu němluvě 8o
Ptala jsem se manžela, jestli to taky dnes na těch náctkách vidí :mrgreen: Prohlásil, že jsou normálně tlusté, že my na střední jsme byly dokonalé laňky.
Máte taky ten pocit, že dnešní generace je tlustější? Že naše ročníky byly štíhlé?
Podotýkám, že jsem vážila ve druháku 62kg při 180 cm, :mrgreen: patřila jsem k nejvyšším a spíš k těm ženštějším. :lol: :lol: Takže žádná drobotina.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17007 příspěvků 19.12.16 15:20

@alisekR je to tak,bohuzel.Uz i na zakladkach. Nechapu ty mlady slecny, ze jim to nevadi. Prijdou ze skoly a sedi u compu, my litali po venku.

Sany80s
Kelišová 6572 příspěvků 19.12.16 15:20

Jsou.
Nedávno se mě jedna slečna, které je 18, ptala, jak to dělám, že jsem tak hubená. Momentálně jsem na své poměry tlustší asi o 8 kilo, beru léky, které to způsobují.
Asi hodinu před tím jsem ji viděla sežrat celou velkou pizzu. Co jí na to mám říct :nevim:.

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 19.12.16 15:23

Tak ono se to odvíjí od hodně faktorů. Dle toho jak se dítě stravuje, jak ho stravují rodiče, jak se stravuje ve škole, jestli je hodně ve stresu a pohybovou aktivitou.

Děti co mají doma hádavé rodiče nebo je do něčeho tlačí, mají problémy v rodině nebo ve škole mají psychickou a také fyzickou ujmu jelikož stres má na váhu také velký dopad. Pokud se tyto věci spojí (špatná strava + stres) bývá dítě oplácané.
Hodně rodičů neví jak správně stravovat své děti a taktéž je nekontrolují. Do toho se přidá stresový hormon (u každého jinak, dle situace) a děti nabývají na váze.
Já na střední vážila 54-56 kg při 164 cm a myslím že si nemusím stěžovat :D většina mé třídy byla v průměru. Je to hodně o životním stylu :mrgreen:

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 19.12.16 15:23

@alisekR Jsou tlusté a bohužel se nedokáží udržet ani ty kolem 36 let, kdy to ještě není skoro žádný věk a svádí to na děti a nedostatek času na zdravou výživu a sportování a kdoví co ještě…

Pokud člověk není nemocný a není v přechodu, kdy řádí hormony, tak se sebou lze něco dělat v každém věku, ostatní jsou kecy…

SlecnaSally
Kelišová 6326 příspěvků 19.12.16 15:25

Ted zase psali, jak mají už většinou úzké pánve, že musí rodin císařem. Tak si vyberte

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 19.12.16 15:27

No když je rodiče nenaucili snídat a připravit si pořádnou svačinu, zeleninu a ovoce, na obědy z nich nikdo asi nechodí, vařit neumí, dostanou akorát peníze který nacpou za Bubble tea a docpou se susenkama… Je mi 22 není to tak dávno co jsem vstávála v 5 abych v 6 byla na zastávce a stíhala jsem make-up i tu velkou svacu. Jsou líný, moc pohodlný, jinak nevím čím to je. Doma se fine hublo i u vysavani nebo vykládani myčky,…

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 19.12.16 15:28

Jsou tlusté :oops:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 19.12.16 15:29

@SlecnaSally no, ale pánev nemá vliv na to jestli jsi tlustá nebo ne :think:

alisekR
Kelišová 5181 příspěvků 19.12.16 15:29
@KatieAndLily píše:
Tak ono se to odvíjí od hodně faktorů. Dle toho jak se dítě stravuje, jak ho stravují rodiče, jak se stravuje ve škole, jestli je hodně ve stresu a pohybovou aktivitou.Děti co mají doma hádavé rodiče nebo je do něčeho tlačí, mají problémy v rodině nebo ve škole mají psychickou a také fyzickou ujmu jelikož stres má na váhu také velký dopad. Pokud se tyto věci spojí (špatná strava + stres) bývá dítě oplácané.
Hodně rodičů neví jak správně stravovat své děti a taktéž je nekontrolují. Do toho se přidá stresový hormon (u každého jinak, dle situace) a děti nabývají na váze.
Já na střední vážila 54-56 kg při 164 cm a myslím že si nemusím stěžovat :D většina mé třídy byla v průměru. Je to hodně o životním stylu :mrgreen:

Ale jistě, že je to o stravování a věcech okolo, mě jen zajímá, jestli to kolem sebe vidím jen já a nebo jestli to tak opravdu je :think: Nás bylo v ročníku dohromady 60 a samé holky a musím říct, že tam snad byla jedna opravdu silná a pak asi 4 takové plnější, ale to, co jsem dnes viděla mě dost zarazilo. A jinak naše stravovací návyka na střední, to radši nechám bez komntáře :mrgreen: Když se něchtělo jít na oběd do jídelny, tak se šlo na chlebíčky do bufetu a nebo bagetu a nebo rohlík s něčim…takže přemýšlím, co do sebe musí ty holky tlačit dneska. Myslím, že to není ani o braní HA, protože za nás byly převážně třífázové s mega náloží hormonů a cpaly jsme jí skoro celá třída. :mrgreen:

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 19.12.16 15:31

@SlecnaSally já zas pred rokem četla studii, ze úzká pánev se roztahne, víc otevře před porodem a je pro porod lepší, než široká, která to naopak komplikuje:D

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 19.12.16 15:36

My tu na dědině máme základku a je tady hodně oplácaných dětí celkově. Asi mají málo pohybu a jedí nezdravě. Dneska jsem třeba viděla tak čtvrťáka, jak cestou do školy jí slané chipsy, akorát si je koupil v obchodě. To je snídaně jak fík.

sakota
Kelišová 5514 příspěvků 19.12.16 15:36

Podle mě je to spíš pohybem, respektive nepohybem, než vysloveně jídlem. Já na střední prasila neuvěřitlně, ale 3× týdně celoodpolední trénink a držela jsem se tak nějak rozumně. Vysloveně štíhlá jsem nebyla nikdy, ale vysloveně oplácaná jen krátkou dobu, právě poté, co jsem v 15 sekla se spotem (a v šestnácti u něj byla zpátky a zas to šlo hned dolů.)

alisekR
Kelišová 5181 příspěvků 19.12.16 15:38
@SlecnaSally píše:
Ted zase psali, jak mají už většinou úzké pánve, že musí rodin císařem. Tak si vyberte

To co jsem dnes viděla, to mělo vše pánev na porod jak dělané :mrgreen: :mrgreen: Mě to přijde, že když jde potom rodit žena, co má takové tukové bahno, tak to tělo asi nespolupracuje, tak to skončí císařem.
Znova píšu, že jsem holka krev a mlíko, nemám tedy špeky ani celulitidu a na stehnech a zadku při zatnutí svalů nehoním žádné sádlo, abych si nahmatala sval, já tam ty svaly prostě mám. Jsem celkově taková velká Barbie :mrgreen: a mám velký prsa. Aby si tu někdo nemyslel, že mám anorexii a řeším si komplex, to ne…jen mě to děsí. Moje 6 letá láska měří 123cm a váží 23,5 kg, má krásnou souměrnou postavu, žádný špeky a má miniaturní srandovní svalíky na celém těle :mrgreen: prostě mě jen děsí, že by v 16 měla vypadat nějak tak, jak jsem to dnes viděla. Pak by měla asi problém se toho zbavit. :think: U syna to neřeším, ten je ve třech letech těžce pod mírou, ten by naopak potřeboval na ty svoje svalíky nabalit nějakej špekan.

alisekR
Kelišová 5181 příspěvků 19.12.16 15:42
@sakota píše:
Podle mě je to spíš pohybem, respektive nepohybem, než vysloveně jídlem. Já na střední prasila neuvěřitlně, ale 3× týdně celoodpolední trénink a držela jsem se tak nějak rozumně. Vysloveně štíhlá jsem nebyla nikdy, ale vysloveně oplácaná jen krátkou dobu, právě poté, co jsem v 15 sekla se spotem (a v šestnácti u něj byla zpátky a zas to šlo hned dolů.)

Něco na tom bude, já na střední jezdila vlakem jako všichni, co jezdili na tu stranu, na nádraží to bylo pěknej kousek a z nádraží domů do šílenýho kopce, kde bydlíme do dnes…dneska oni přijedou vlakem a nebo busem na nádraží k nám do města a tam je čeká někdo s autem a už pěšky neudělají ani krok…jinak jsme toho nejvíc nachodili při randění :mrgreen: Taky z nás dost za bukem kouřilo, i když jsme to měli jako studenti výběrové školy přísně zakázaný :mrgreen: ale ty slečny dneska tam vypalovaly ostošest. :mrgreen: Tak v tom to taky nebude.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >