60% líh do nosu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 18:56
60% líh do nosu

Bohužel to není vtip, povedlo se mi v zamyšlení místo echinaceovych kapek, ktere si kapu vždycky rovnou z lahvičky do pusy otevřít 60% líh, který byl hned ve stejne lahvičce vedle a nalila jsem si ho omylem trochu do nosu a oka :-Ojak to na mně z ty lahvičky vycáklo…z oka jsem to vyplachla, byla to jen kapka, ale v tom nose to furt dost pálí, lechtá…jsem de*il no…ale co s tim, je to na pohotovost nebo je to blbost a nemam to hrotit?

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 17.12.16 19:04

Auu… Šplíchala bych to sprejem s mořskou solí, ale na pohotovost bych asi nejela :think:, možná ráno, kdyby to přes noc nepřešlo :think:

Elenloth
Závislačka 3837 příspěvků 7 inzerátů 17.12.16 19:08

Au, blbý no. Nemáš doma třeba tu vyplachovací konvičku do nosu? Nebo aspoň vincentku ve spreji. Jinak se ti nic nestane, neboj, pálí to a štípe proto, že líh hodně vysušuje sliznice a samozřejmě je to desinfekce. Třeba aspoň dlouho nedostaneš rýmu :mrgreen:
Jinak to nehroť, no to přejde.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 17.12.16 19:13

Chachá, tak tomu se říká pořádná prevence :mrgreen: Je mi tě líto, ale znáš to s cizím neštěstím. :oops:
Nee, na pohotovost s tím fakt nemá smysl jezdit ;) to přejde. :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 19:28

Děkuju, tak aspon jsem trochu klidnější…Já jsem strašnej hypochondr a už tu vymýšlím scénáře a poleptání sliznice a ztrátě čichu a horší…Mám tu jen tu mořskou vodu ve spreji.Tak snad to do rána přejde. Díky.

harpyje
Extra třída :D 10670 příspěvků 17.12.16 19:42

No ale zředit to chce - takže šplíchej šplíchej.
co by s tebou uděali na pohotovosti nevím :nevim:

stonožka12
Kecalka 493 příspěvků 4 inzeráty 17.12.16 20:20

Na pohotovost to není. Sliznice je podrážděná, takže bych vyplachovala co největším množstvím vlažné vody. S mořskou solí ne, sůl to ještě víc podráždí.

Uživatel je onlinewarita
Echt Kelišová 8208 příspěvků 17.12.16 21:31
@Anonymní píše:
Děkuju, tak aspon jsem trochu klidnější…Já jsem strašnej hypochondr a už tu vymýšlím scénáře a poleptání sliznice a ztrátě čichu a horší…Mám tu jen tu mořskou vodu ve spreji.Tak snad to do rána přejde. Díky.

Sliznice no… ale zkus jinou sliznici trosku vic jizneji. Budes mit o cem vypravet vnoucatum! :mrgreen:

Pipet
Generální žvanilka 24103 příspěvků 17.12.16 21:50

@stonožka12 No nevím, voda taky vysušuje (jako ten líh), ideální by bylo vyplachovat asi fyziologickým roztokem, ty spreje do nosu k tomu mají docela blízko :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >