Jsou to lupy?

34
3.7.13 11:18

Jsou to lupy?

Dobrý den, už asi 2 měsíce mě svědí pokožka nad ušima. Nikdy to bohužel nevydržím a místo si rozkšrábu, všimla jsem si, že tam mám bílé šupinky. Tak nevím jestli to jsou lupy nebo něco jiného. Šampon na lupy používám, vždy mi zabral. Teď ne, na jiné části hlavy lupy nemám, jen nad těma ušima. Jen na doplnění asi před týdnem jsem přestala kojit. Už nevím co s tím, jestli zajít k dermatologovi nebo ještě vydržet? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
myšanda26
3.7.13 11:25

Zkus vyčesat jemným hřebenem nad umyvadlem nebo radši vanou. Tak zjistíš, jestli to nejsou vši. Asi si klepeš na hlavu, ale není to zdaleka záležitost nějakých špindírů a vyloučíš to nejjednodušší. Teprve pak bych zašla na kožní. Může to být i nějaká plíseň (třeba ze špatně vymytého šampónu) nebo obyčejné lupy.

• Citovat
  • Nahlásit
2002
3.7.13 11:32

@danulkah ja to mela taky + k tomu za usima uplne rudo, byla to vyrazka ze spatne vymyteho samponu, dal mi na to Locoid a za tyden to bylo v pohode

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mončís
3.7.13 11:58

Já měla takhle ekzém v hlavě. Kožní mi dala nějaké mléko a bylo to během chvilky pryč.

• Citovat
  • Nahlásit
116
3.7.13 12:10

No, prozkoumej jestli to nejsou vši, a jestli ne. zajdi si na kožní, může to být taky i ekzém. :!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
3.7.13 14:14

Vši to nejsou. Prostě když se poškrábu, tak mi z tama padají bílé šupinky jako lupy. Místo červené nemám. Ten Locoid bude asi na předpis co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
myšanda26
3.7.13 14:25

Pokud jsi vyloučila vešky tak šupej na kožní, aby jsi neskončila s oholenou a nazeleno potřenou hlavou jako jeden známý (to si nedělám legraci nemohl se zbavit nějaké urputné plísně).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat