Strie, jak se jich zbavit?

12
2.7.13 22:05

Strie jak se jich zbavit?

Máte někdo nějakou zaručenou radu jak se zbavit strií? V těhotenství jsem se poctivě mazala a stejně se mi udelaly..vím, že to není nic tak hrozného, ale bez nich by mi bylo líp :)slyšela jsem, že to jde jen pomocí laseru, ale nic o tom nevím??Máte někdo zkušenost? děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4666
2.7.13 22:08

@Sana3 tak já je nemám ale mám za to že to odstranit úplně nejde :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14110
2.7.13 22:25

Nijak, laser pomůže jen velmi omezeně, prostě se jich nezbavíš :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
2.7.13 22:29

Hodně si chválí krém trilastin, zkus juknou na recenze. Je teda drahy, ale hodně ženských je spokojených, prý nějaký zázrak.;-) :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
2.7.13 22:29

Bohužel, těch se už nezbavíš. Laser pomůže snad jen na ty malinké, ale nejsem si jistá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
anet007
2.7.13 22:41

Nic nepomůže a vyzkoušela jsem opravdu všechno :-( bohužel

• Citovat
  • Nahlásit
poiu
2.7.13 22:51

Trilastin funguje, osobni zkusenost.
Takove ty male mrsky jsou fuc a ty velike a hluboke jsou mensi a temer neviditelne.

• Citovat
  • Nahlásit
Uju
6757
2.7.13 23:24

Laser, ale není to levná záležitost a taky to není úplně 100%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.13 23:41

Ja se po porodu chystam na mikrojehlickovou radiofrekvenci. nezmizi to uplne, ale pry se hezky zatahnou, tak jsem taky zvedava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
3.7.13 09:19

Kouknu na ten krém, ale nevim…tak to vážně vypadá, že se jich nezbavím no, co se dá dělat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
726
3.7.13 11:23

Strií se už nikdy nezbavíš… maximálně se dají poctivým mazáním zesvětlit, takže půjdou méně vidět :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
4.1.14 12:29

Ahoj holky tak já se mazala krémem Elasti-Q už od 8 tt.. jelikož to k tomu máme v rodině sklony.. :( mazala jsem ze začátku 3× denně a když už jsem viděla že bříško začíná nabírat na růstu začala jsem mazat 5× denně.. a moje břicho?? jedna prasklina vedle druhé :( ted jsem 38 tt mám vymazaných 5 krémů a začínají se objevovat další a další :( jsem z toho zoufalá.. Byla jsem i na kožní kde mi řekli že kdo k tomu má předpoklady tak to nepodchytí žádným mazáním a kdo je k tomu nemá stačí obyčejná indulona cca 30kč a né drahé krémy které mají prý ne finále úplně stejný.. stačí mít prý jen břicho mastné aby se kůže nenapínala..ale pouze u těch kdo k tomu nemá sklony..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
16.6.16 13:40

Ahojte, byl někdo z vás na mikrojehlickove radiofrekvenční (na strie)?? Trochu to zvažují, cena není tak hrozná… po dětech mám to tělo dost dorasovany, samý krecak a strie až do půli lýtek. Aspoň trochu si zvednou sebevědomí :roll: :roll:
Díky za zkušenosti a tipy!! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat