Jsou to poslíčci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.11 21:37
Jsou to poslíčci?

Ahojky,chci se zeptat jak poznám poslíčky?
Menstruační bolesti jsem nikdy neměla a všude je to tak popisováno.
Bolí mě trochu podbřišek,je to taková táhlá bolest ale ne moc silná,spíš je to nepříjemný.A taky trochu pocit jako při zácpě.Můžou to být poslíčci?Jsem ve 36tt.

Přečtěte si článek: Příznaky porodu

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Dana1980
Kelišová 5165 příspěvků 04.05.11 21:51

Muzou a asi i budou. :lol: :palec:

Ewule0712
Závislačka 3621 příspěvků 04.05.11 21:55

Mě se vždycky stahovalo břicho, tvrdlo.

Davdan
Kelišová 6926 příspěvků 04.05.11 21:55

Mně když bolelo břicho táhle, jako před men, byl to už pomalý příchod porodu. :) Poslíčci bolely ale vlastně taky tak. Akorát že tam byl rozdíl - poslíčci byly hned razantní a já už šílela že rodím. A když měl přijít porod, přicházela bolest nenápadněji. :)

barah
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 04.05.11 21:57

Já poslíčky vnímala tak, že mi ztvrdlo břicho, jako kámen.
Porod mi začínal tak, jako kdybych měla jít zrovna na velkou.

Ewule0712
Závislačka 3621 příspěvků 04.05.11 22:04

Poslíčky jsem měla tvrdnutím, ale naopak před porodem jsem je cítila víc v břiše, ne na povrchu, těžké popsat, každopádně byly stahy před porodem pravidelný a dlouhý.

Dana1980
Kelišová 5165 příspěvků 04.05.11 22:10

Me tvrdlo bricho od 22tt a poslicci jako menstruacni bolesti mi zacly nekdy kolem 32tt.

MMartina1
Závislačka 3513 příspěvků 04.05.11 22:11

nepoznala jsem rozdíl mezi poslíčkama a tím, když jsem začala rodit. Poslíčky jsem vždycky rozležela v teplé vodě ve vaně, pak to přestalo, když jsem rodila, tak to nepřestalo :mrgreen: :mrgreen: :-P . Píšu jako magor. Hupsni do vany a pusť si horkou vodu, jestli to přejde, byli to poslíčci, jestli ne, rodíš.

luckar77
Kecalka 208 příspěvků 04.05.11 22:15

:-D taky jsem to tak mela

barah píše:
Já poslíčky vnímala tak, že mi ztvrdlo břicho, jako kámen.
Porod mi začínal tak, jako kdybych měla jít zrovna na velkou.
Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 04.05.11 22:23

Ja teda poslicky nemela…az na jednu noc, kdy me brisko bolelo jakoby od prujmu…ale taky jsem ten prujem mela, tak nevim z ceho to bylo :mrgreen:
Potom proste rupla voda a jelo se :mavam: (asi o pet tydnu pozdeji)
Jinak podle toho co jsem mela nacteno by to klido poslove mohli byt :-)
Ale klidek, porod fakt nemuzes propasnout :mavam:

Lamiia
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 04.05.11 22:30
Anonymní píše:
Ahojky,chci se zeptat jak poznám poslíčky?
Menstruační bolesti jsem nikdy neměla a všude je to tak popisováno.
Bolí mě trochu podbřišek,je to taková táhlá bolest ale ne moc silná,spíš je to nepříjemný.A taky trochu pocit jako při zácpě.Můžou to být poslíčci?Jsem ve 36tt.

můžou.. mě sice šli hned do zad.. bylo to dva dny před porodem a trvalo to celé ty dva dny ale na monitoru nic vidět nebylo.. pravý poslíčci jsou do bříška, taková podstatně jemnější bolest do bříška.. stahy, tlak… nucení na stolici… ;)

Alexka
Kecalka 112 příspěvků 11.07.11 10:02
Poslíčci

Ahojky, taky bych se chtěla optat. Od včerejška mám jakoby chvílema bolesti v podbřišku, jako kdybych to měla dostat, občas mi břicho ztvrdne, ale taky ne. Dočetla jsem se, že při poslíčcích břicho ztvrdne pokaždé. Jinak jse 37 + 2, upřímně to fakt nepoznám. A také od té doby mám šílenou náladu, pořád bulím a jsem šíleně hysterická..... :nevim:
Děkuji :mavam:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 16.08.13 18:06

Několikrát za den mě chytne menzes bolest v podbřišku, která trvá třeba 30minut bez přestávky. Mezitím mě ale břicho ztvrdne třeba jen jednou, někdy vůbec. pak mám několik hodin klid, kdy mě jen občas ztvrdne břicho-nékdy bezbolestně, někdy mám bolesti až do zad.
Známá říká, že to poslíčci nejsou ty menzes bolesti. Tak co to je? Prý by museli začít, do minutky skončit a nanovo. Ne, že mě to bolí půl hodiny vkuse.
Už to trvá týden a nález na porodních cestách to nezměnilo.
Většinou mě to vzbudí i jednou za noc.

Pajanka
Ukecaná baba ;) 2283 příspěvků 16.08.13 18:16

Mě dneska shodou okolností o téhle problematice poučila sestra na gyndě. Poslíčky (prý poslíčky, ne poslíčci, tak nevím :nevim: ) jsou, když křečovitě ztvrdne břicho a u toho to bolí jako při menstruaci. Pokud jsi při menses bolesti neměla, tak to prostě bolí. Takže by tam měly být ty dva aspekty - ztvrdnutí břicha a bolest. Dokud to nemá oboje, tak to aspoň můj doktor jako poslíčky nebere. Do té doby je to buď jen tvrdnutí břicha a nebo prostě jen bolest. Ale nevím, jestli je nějaká oficiální definice. Je fakt, že tvrdnutí + bolest mám teprve asi týden, předtím vždy jen tvrdnutí a nebo jen bolest. Jsem 38+1.

Pajanka
Ukecaná baba ;) 2283 příspěvků 16.08.13 18:20

@Alexka Ono to může být ke konci všechno - bolesti, tvrdnutí, poslíčky. Doktor říkal, že je to projev toho, že je vše v pořádku. Správně by všechny ty trable měly být horší a horší, až to celý završí porod. Jinak hysterka jsem teď taky. Podráždí mě úplně všechno. A řvu i u reklamy :mrgreen: V tomhle směru je to horší než v prvním trimestru…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama