Jsou to příznaky? Divná MS

868
2.5.16 21:02

Jsou to priznaky? Divna MS

Zdravim, uz 9.den mam zpozdeni, boli me podbrisek jak kdybych to mela dostat, porad mam takovy vlhky pocit v kalhotkach, v den kdy mela prijit ms jsem trosku spinila tim to skoncilo. Obcas je mi jak pri kocovine. Uz jsem si delala test v patek a byl negativni… :nevim: Co myslite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14549
2.5.16 21:06

@crazymisha zkus si udělat test teď, jestli bude i tak negativní, tak bych zašla na krev, tam to máš 100 %. My ti to tu neřekneme, nemáme křišťálovou kouli ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
2.5.16 21:07

Ja spis chtela vase zkusenosti, jasne ze nemuzete vedet jestli jsem nebo nejsem ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.16 21:35

@crazymisha tak nevím ale já měla slabě pozitivní test 4 dny po vynechání a za další 2 dny silné // ale k otěhotnění mohlo dojít později tak bych zkusila test za 2 dny a uvidíš a nebo zajdi na krev a budeš mít jasno hned. Jinak já bych to bez toho že jsem to nedostala ani nepoznala ale taky jsem měla občas pocit „mokra“ až jsem se bála jestli jsem nezačla krvácet a jsem téměř ve 12tt :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20589
2.5.16 21:41

Udelej si test znovu, nejaky jiny typ pro jistotu, a pokud stale negativni a MS nikde, zasla bych na gyndu.At uz na vyvolavacku nebo krev kvuli HCG, alespon budes vedet vic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
2.5.16 21:41

A kam si mam vlastne zajit na krev abych mela tak rychly vysledky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3230
2.5.16 21:46

@crazymisha zkus test zitra rano, kdyz bude negativni, nejspis ti meska ms. I tohle si umi zenska psychika zpusobit. Ja mela u prvniho ducha 4-5 den vynechani. Jinak ty bolesti bricha jako na ms jsou i v tehotenstvi. Jsem ted podruhe tehotná a byla jsem si jista, ze to dostanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20589
@crazymisha píše:
A kam si mam vlastne zajit na krev abych mela tak rychly vysledky?

Spis si zavolej na svou gynekologii a vysvetli jim situaci.Krev ti mohou vzit tam, stejne jako poresit pripadny jiny problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20589

Edit 2×

Příspěvek upraven 02.05.16 v 21:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.16 21:47

@crazymisha já bych zašla na gyndu k dr a nebo do oběhového místa a tam si jako samoplatce zaplatíš :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
2.5.16 22:01

Tak ja zitra zkusim bazalni teplotu a dojdu jeste koupit dalsi test…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat