Jsou to první pohyby?

Anonymní
26.7.21 19:12

Jsou to první pohyby?

Ahoj, jsem prvorodička a zítra začínám 17 týden ( tedy 16+0). Asi 2 dny mám takové jakoby lechtání úplně dole v pobrišku. Takové mravenčení. Je to vždy jen okolo večera a jen chviličku. Je možné, že jde už o pohyby miminka?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24560
26.7.21 19:14

Může být, pokud jsi stihla a nemáš placentu vpředu a mimco je hodně aktivní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
26.7.21 19:17

Jsem těhotná, první dítě a první pohyby jsem začala pociťovat před 20tt. Přesně už si nepamatuju a někdy po 21tt už to cítil i partner, když měl ruku na břichu. :) Teď už se mi vlní celý břicho. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1072
26.7.21 19:26

Je to možný, počkej ještě tak týden dva a budeš to vědět jistě:))
Mě začali kolem 18tt :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
26.7.21 19:27

Jj pravděpodobně to jsou první pohyby…já teda moc štíhlá nejsem ale cítila sem je taky tak..i když jistá sem si byla až o týden později, když sem seděla dlouho na nepohodlné židli a to už byly regulérní kopance :lol: muj chlap cítí pohyby až od 30tt do té doby buď nebyl doma nebo už spal :lol: teď ale pomalu každý večer zkoumá jestli malá v břiše něco vyvádí… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
26.7.21 20:33

Tak já měla pohyby jako že opravdové od 20tt teď sem 39😂 👶🏻a mimco se mi tam vlní 😂kolikrát i tu nozicku vidím sem stihla. Jde to krásné vidět 🍀 ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11659
26.7.21 23:41
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem prvorodička a zítra začínám 17 týden ( tedy 16+0). Asi 2 dny mám takové jakoby lechtání úplně dole v pobrišku. Takové mravenčení. Je to vždy jen okolo večera a jen chviličku. Je možné, že jde už o pohyby miminka?

Ano je to možné já u prvního 16 tydnu a u druhého 14 týdnů taky jsme hodně štíhlá..
A hlavně ty první dny jsem to cítila jen v leže a v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
27.7.21 22:54

Jasně, ze jsou, simranim a „bublinkama“ to zacina  :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
9.8.21 10:05

První pohyby? 19+3tt prvorodička

Ahoj holky, už pár dnů v podbřišku 1-2× po sobě cítím takové dloubnutí, jako bylo třeba při uhnizďování, toto se nepravidelně projevuje tak 6× denně, sem tam ještě cítím jemné chvění u pupíku. Může se jednat o první znatelné pohyby mimíska? Na Angel sound slyším srdíčko a šplouchání, takže se určitě hýbe :andel: děkuji za Vaše zkušenosti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat