Covid očkování v těhu

Anonymní
26.7.21 18:21

Covid očkování v tehu

Zdravím, očkování v těhotenství. Velké téma. Dnes jsem 29+0. Od 4.pry se očkovat může. Dnes sme s mužem tedy byli, hrozně jsem se bála horšího průběhu covidu v tehu. Je tu někdo kdo už má očkování též za sebou a jakou vakcinou? My máme johnsna. Proběhlo po očkování vše v pořádku? Miminko bylo též pak v pořádku? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17145
26.7.21 18:28
@Anonymní píše:
Zdravím, očkování v těhotenství. Velké téma. Dnes jsem 29+0. Od 4.pry se očkovat může. Dnes sme s mužem tedy byli, hrozně jsem se bála horšího průběhu covidu v tehu. Je tu někdo kdo už má očkování též za sebou a jakou vakcinou? My máme johnsna. Proběhlo po očkování vše v pořádku? Miminko bylo též pak v pořádku? Děkuji.

Uz zase? :roll:
Nechces se pripojit do uz probihajicich diskusi? Je jich tady fakt dost :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32557
26.7.21 18:32
@Anonymní píše:

proč Johnsona? Já myslela, že se moc nedoporučuje pod 60, natož teda těhotným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9030
26.7.21 19:07

Johnson se těhotným nedoporučuje. Divím se, že ho někde píchli, jestli vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24406
26.7.21 19:17
@Anonymní píše:

Zkušenosti ti asi nikdo nedá, protože Johnsonem se těhotné neockuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 19:25

Mě dnes naockovali. Můj gyndar mi řekl že to je na mě, obvodní že by do toho šla a v očkováním centru že od 4 měsíce se může. Nezajímá mě jen reakce od johnsa ale celkově

• Citovat
  • Nahlásit
9
27.7.21 14:21

Johnson

Nenechejte se vystrasit zdejsimi komentujucimi. Americka CDC nema s vakcinou Johnson problem a tehotnym ji nezakazuje. Srazeniny se vyskytuji i u Pfizeru (a i po prodelani COVIDu).
Ja prodelala osklivy COVID v osmem mesici. Mala zatim vypada v poradku, ale clovek nikdy nevi, co ty horecky muzou udelat. Vic jak dva mesice po prodelani jsem si navic pichala neco na redeni krve. Pri cekani v porodnici na poradnu jsem slysela o ruznych komplikacich zpusobenych prodelanou nemoci (napr. zpomaleny rust, predcasne odtekla voda, predcasny porod). Pokud uz mate ockovani za sebou a zadnou vyraznou reakci jste nemela, tak bych se uz dal neobavala. COVID v tehotenstvi je urcite horsi a kdo vi, co nas na konci prazdnin v tehle zemi ceka. Drzim palce na poslednich 10 tydnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 20:10

@vistu děkuji 🙂 očkování mám za sebou včera a krom zimnice v noci, bolesti hlavy, zad a bolest lýtek nic… Říkám si lepší bolesti než mít reakci s horečkou… I můj dr povídal že pokud dostanu covid teď v tehu že budu mít horší průběh. Proto jsem se pro očkování rozhodla, tak uvidíme. A nesnáším jehli, proto když už tak jen jednu dávku očkování

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat