Jsou výčitky na místě?

Anonymní
12.10.21 10:17

Jsou výčitky na místě?

Maminky, máme čtyř měsíčního syna a vztah mezi mnou a přítelem jako by ochladl, nemáme na sebe čas. Naši mi několikrát nabízeli, že na pár hodin malého pohlídaji a my někam s mužem vyrazime, on by i rád šel.

Já mám z toho výčitky svědomí. Moc ráda bych s ním šla, ale je mi to vůči malému blbe.

Co byste delaly vy? Je to sobecké?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9357
12.10.21 10:19
@Anonymní píše:
Maminky, máme čtyř měsíčního syna a vztah mezi mnou a přítelem jako by ochladl, nemáme na sebe čas. Naši mi několikrát nabízeli, že na pár hodin malého pohlídaji a my někam s mužem vyrazime, on by i rád šel.

Já mám z toho výčitky svědomí. Moc ráda bych s ním šla, ale je mi to vůči malému blbe.

Šla bych, když máte hlídání. Pro malého je nejlepší, když bude dobrý vztah mezi rodiči. Prarodiče s ním také navazují vztah a mají ho rádi. Nemáš si co vyčítat.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11271
12.10.21 10:20

Pokud nemáš malýho na prsu každou hodinu tak bych šla bez váhání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 10:20
@JancaS84 píše:
Pokud nemáš malýho na prsu každou hodinu tak bych šla bez váhání.

Nemám, je na Um

• Citovat
  • Nahlásit
15150
12.10.21 10:21

Urcite bezte, ale zacnete postupne, treba jen na hodinku nekam na kafe a vasi budou s kocarkem pobliz.
A zaroven nech obcas maleho i partnerovi a ty si udelej cas na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26506
12.10.21 10:22

Není! Fakt, věř mi, jako matce tří dětí a s jedním nepovedeným manželstvím. O druhé s manželem mnohem více pečujeme a neodmitame žádnou pomoc a možnost být spolu jako pár. Je to velmi potřebné. My se snažíme si domluvit hlídání pravidelně, a trávit čas spolu. Je to nutné. Pokud nekojis a miminko rodiče zvládnou, tak toho využijte. A pokračujte v tom i nadále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11271
12.10.21 10:23
@Anonymní píše:
Nemám, je na Um

Tak to není co řešit. S partnerem si někam vyražte na pár hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
12.10.21 10:23

Určitě toho využij a někam zajděte. My máme stejně starýho syna a měli jsme minulou sobotu hlídání na 3 hodiny a bylo to úžasný. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3328
12.10.21 10:26

Proc by to melo byt sobecke? Nezapominej, ze i po narozeni ditete jsi stale partnerka a nejen matka, takze bys mela o vas vztah pecovat. Sama prece priznavas, ze vas vztah zacina mit lehke trhliny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
12.10.21 10:26

Ne, výčitky na místě nejsou. Malému to bude jedno, a vy uděláte něco pro vás vztah. Ale naplánoval bych na začátek nic velkého. Příjmená kavárna nebo hospůdka za rohem, sauna, nebo třeba bazén, jestli byste se cítili na něco aktivnějšiho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16814
12.10.21 10:28
@Anonymní píše:

Já mám z toho výčitky svědomí. Moc ráda bych s ním šla, aleje mi to vůči malému blbe.

A až se Ti rozpadne vztah s partnerem, to Ti vůči malému nebude blbé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25149
12.10.21 10:29

Co bych za to dala, mít rodiče co si vezmou tak malé mimino :D hned bych někam šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 10:37

...

No rikam, ze tvi rodice maji rozum… nabidku na hlidani urcite vyuzij

• Citovat
  • Nahlásit
627
12.10.21 10:38

Neprijde mi to sobecke, ale uhozeny mi prijdou reci, ze jsi taky partnerka a ne matka. Ono jaksi s tim je potreba spis naucit pracovat v beznem zivote. Pac rodice uz budete ted naporad a to dite tam bude naporad. A partneri jste i kdyz ho „neodsoupnete“ k prarodicum. (Jinak samozrejme neni duvod, aby si vztah s prarodici nebudoval, ale nenechala bych treba takove miminko hlidat vecer)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6104
12.10.21 10:41
@Anonymní píše:
Nemám, je na Um

Jasné běž. Kdyby byl kojený horší, ale i tak se dá odstříkat a nakrmit stříkačkou. Rozhodně běžtě. Miminko potřebuje i rodiče kteří se mají rádi. A nepotřebuje tě mít pořád za zadkem. Jak rodičům plně důvěřuješ, tak pár hodin tě miminko určitě postrádat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat