Jste tu jen maminky?

55
25.5.16 13:01

Jste tu jen maminky?

Chci se jen zeptat, protože si tu připadám trochu hloupě. :oops: Nemám žádné děti, a je mi teprve 21, jste tu i někdo další takový? Vím, že je to stránka pro mamči, ale když si s něčím nevím rady, jdu sem a vždycky se mi dostane pomoci, a to je fakt super. :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

187
25.5.16 13:04

Ahoj, mě bude v srpnu 21 a zatím také žádné dítě nemám :) Vždycky, když jsem měla nějaký problém a hledala na google nějakou diskuzi, tak jsem se dostala sem.. tak jsem se tady rovnou registrovala a ted sem chodím vcelku pravidelně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
25.5.16 13:05
@Jity-lovies píše:
Ahoj, mě bude v srpnu 21 a zatím také žádné dítě nemám :) Vždycky, když jsem měla nějaký problém a hledala na google nějakou diskuzi, tak jsem se dostala sem.. tak jsem se tady rovnou registrovala a ted sem chodím vcelku pravidelně :)

Jo tak to jsem měla úplně stejně, a musím přiznat, že jsem trochu závisláček :P nějaké těžké životní trable bych tu ale určitě neřešila.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
25.5.16 13:07

@Alienellie Já tu hodně čtu, když se nudím v práci (dneska!:D)… a myslím, že nás tu bude víc :D :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9348

Chodila jsem sem čerpat informace i za bezdětna, ale vpodstatě o dětech. Rozhodně jsem tady nezjišťovala co se mi kde udělalo za útvar, co je co za hmyz, jak získat soc. příspěvek a podobné věci, které stačí zadat do Googlu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471

Ne, znám tu bezdětné holčiny (které se zatím ani nesnaží nebo je o nich známo, že děti ani neplánují) i dámy, které mají děti už dospělé. Je tu všehochuť, včetně chlapů.

Ale jinak jo, máš pravdu. EM je „centrální mozek lidstva“ :lol: Manžel se směje, že hledá například holendr nebo jinou zámečnickou součástku a často mu vyjede jako první diskuze z EM :mrgreen: Tady se probírá všechno a radí se o všem. Já mám dceru v pubertě, takže miminkovské a batolecí diskuze vynechávám a puberťáky si občas zkouknu, abych se ujistila, že nejen já chci nacpat svého puberťáka do babyboxu a že je to normální. Mám své diskuze, kam chodím pravidelně, pak co mě zaujme přes den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
25.5.16 13:08

@Jity-lovies Jo teď jsem si asi tři hodiny četla snad všechno o porodu, nevim proč ale fascinuje mě to. Jen si nejsem jistá jestli ještě někdy budu chtít mít dítě :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
25.5.16 13:09

@Alienellie jsem starsi a mam maly dite, ale byla jsem tu jako bezdetna :-) jinak je tu takovych holek vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
25.5.16 13:10

@Apaji S nacpáním puberťáka do babyboxu jsi mě docela pobavila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13806
25.5.16 13:10

Nejsi, je tu spoustu bezdětných, jsou tu i tatínci nebo svobodní pánové :mavam:
Já jsem též bezdětná, zatím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
25.5.16 14:07

Taky jsem jedna ze zatím bezdětných :) jsem tu denně, návštěvnost emimina u mě už porazila i návštěvnost facebooku :D ráda si tu čtu, když potřebuju s něčím poradit, tak založím diskuzi, hrozně ráda čtu zdejší deníčky o jak o porodech, tak o jiných věcech :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
25.5.16 14:25
@Alienellie píše:
Chci se jen zeptat, protože si tu připadám trochu hloupě. :oops: Nemám žádné děti, a je mi teprve 21, jste tu i někdo další takový? Vím, že je to stránka pro mamči, ale když si s něčím nevím rady, jdu sem a vždycky se mi dostane pomoci, a to je fakt super. :potlesk: :palec:

zacala jsem sem chodit jako snažila ted jsem i mamina ale neresim tu jen deti a věci kolem nich ale i spousty jinych věci v uzavrenkach ;) deti teda minimalne :jazyk:

• Citovat
  • Upravit
23033
25.5.16 14:26

Je fakt, že tady se ví všechno o všem. Můj chlap je na emimino už trochu alergický, ale k jeho lítosti musí občas uznat, že se tu dozvím fakt všechno (viz když se nám malej před dvěma lety začal v noci „dusit“ z kašle a já místo hyterického výjezdu na pohotovost dítěti dala čepici a posadila se s ním ve dvě ráno na zápraží…páč jsem odsud znala pojem laryngitida)
Ale jízlivé poznámky „nojo, nezapomeň to pořešit na émiminu“ mi občas lezou na nervy (tím spíš, že se tu o svých problémech neradím, nebo jen okrajově, drobné potíže zvládnu sama, velké za mě emimino nevyřeší :mrgreen: ), já sem chodím z mnoha důvodů, občas něco zjistit, občas zabít čas, taky sem taková „poradna“, prostě mě baví pomáhat jiným…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59280
25.5.16 14:47

@Alienellie klid, je tu spousta holek, co děti nemají… i chlapi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59280
25.5.16 14:48

@Apaji to samé u nás, chlap googlí a jako první diskuze na emiminu, se vždy směje, že tohle je horší jak výzvědná služba.. ale je fakt, že tu najdeš rady na úplně všechno :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama