Reklama

Just 31 bylin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 01.01.17 22:39
Just 31 bylin

Ahojky holky :D máte někdo zkušenosti s bylinným olejem natural oil 31 bylin Just? Zajímalo by mě na co všechno se dá použít a jak ho použít. Máte s ním některá zkušenosti?
Předem děkuji za odpověď <3

Reklama

Reakce:

Gosi
Kelišová 5466 příspěvků 01.01.17 22:50

Má ho máti, když jsme tam byly, kápla jsem ho malý do koupele… alergie nic, bylo to jednou, tak nějáký super účinek to taky nemělo…

Chumchalice
Kecalka 145 příspěvků 01.01.17 22:54

Na bolest bricha je vyborny! Nedam na to dopustit… :palec: Staci namazat a po chvili je klid.

Lena 123
Echt Kelišová 8617 příspěvků 01.01.17 23:42

Me bolely zuby, natirala jsem si dasne a okamzite to prestalo, super vec ☺, lepsi nez prasky,fakt.Taky hlava kdyz boli, ale pozor, at se nedostane do oci, voda to pak zhorsi, nema se to vyplachovat z oci vodou, pali to jeste vic. Tak bacha na oci. Jinak nedam na to dopustit!!!I do koupele, na uvolneni, na bradavice, opary, cokoli tim namazete, prestane bolet.

Lena 123
Echt Kelišová 8617 příspěvků 01.01.17 23:44
@Chumchalice píše:
Na bolest bricha je vyborny! Nedam na to dopustit… :palec: Staci namazat a po chvili je klid.

Ja mam od Justu na zaludek pomerancovy olejicek, kapnu do vody a hned uleva, vybrkam se a je pokoj.Ale zkusim i tech 31 bylin

kecak
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 02.01.17 07:26

Je skvělý! Na bolest hlavy, zubů, desinfekce, na štípance, na bolest v krku v kombinaci s tymiánovým krémem…

Jarka K
Závislačka 3890 příspěvků 02.01.17 07:35

Já ho používám na bolest v krku a super… když ho začnu používat včas a ještě to není rozjeté, tak se mi to většinou povede zastavit…
koukám podle komentářů, že bych ho určitě využila na více věcí :potlesk:

hellou82
Povídálka 23 příspěvků 02.01.17 08:06

A když vás bolí v krku, tak jak užíváte? Dáte pár kapek do čaje? Kolik kapek se může?

kituska
Závislačka 2710 příspěvků 02.01.17 08:23

My ho pouzivame hlavne pri kašli..kapnu dve kapky mezi lopatky nebo na prsa a rozetru..nebo s nim namasirovat bolave klouby, dat do aromalampy nebo do koupele..v kom­binaci s tymianovou masti a eucasolem super..jen just neni tak prirodni jak se prezentuje :nevim:

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 02.01.17 08:35

..

Příspěvek upraven 03.01.17 v 11:18

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 02.01.17 08:38

..

Lena 123
Echt Kelišová 8617 příspěvků 05.01.17 23:53

Nebo v kombinaci s kremem s morskou soli, natirat zada, klouby, i pri bolestive MS. podle me, je na vsechno, jsem rada, ze ho mam!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama