Just 31 bylin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 01.01.17 22:39
Just 31 bylin

Ahojky holky :D máte někdo zkušenosti s bylinným olejem natural oil 31 bylin Just? Zajímalo by mě na co všechno se dá použít a jak ho použít. Máte s ním některá zkušenosti?
Předem děkuji za odpověď <3

Reakce:

Gosi
Kelišová 5687 příspěvků 01.01.17 22:50

Má ho máti, když jsme tam byly, kápla jsem ho malý do koupele… alergie nic, bylo to jednou, tak nějáký super účinek to taky nemělo…

Chumchalice
Kecalka 149 příspěvků 01.01.17 22:54

Na bolest bricha je vyborny! Nedam na to dopustit… :palec: Staci namazat a po chvili je klid.

Lena 123
Echt Kelišová 8763 příspěvků 01.01.17 23:42

Me bolely zuby, natirala jsem si dasne a okamzite to prestalo, super vec ☺, lepsi nez prasky,fakt.Taky hlava kdyz boli, ale pozor, at se nedostane do oci, voda to pak zhorsi, nema se to vyplachovat z oci vodou, pali to jeste vic. Tak bacha na oci. Jinak nedam na to dopustit!!!I do koupele, na uvolneni, na bradavice, opary, cokoli tim namazete, prestane bolet.

Lena 123
Echt Kelišová 8763 příspěvků 01.01.17 23:44
@Chumchalice píše:
Na bolest bricha je vyborny! Nedam na to dopustit… :palec: Staci namazat a po chvili je klid.

Ja mam od Justu na zaludek pomerancovy olejicek, kapnu do vody a hned uleva, vybrkam se a je pokoj.Ale zkusim i tech 31 bylin

kecak
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 02.01.17 07:26

Je skvělý! Na bolest hlavy, zubů, desinfekce, na štípance, na bolest v krku v kombinaci s tymiánovým krémem…

Jarka K
Závislačka 4001 příspěvků 02.01.17 07:35

Já ho používám na bolest v krku a super… když ho začnu používat včas a ještě to není rozjeté, tak se mi to většinou povede zastavit…
koukám podle komentářů, že bych ho určitě využila na více věcí :potlesk:

hellou82
Povídálka 23 příspěvků 02.01.17 08:06

A když vás bolí v krku, tak jak užíváte? Dáte pár kapek do čaje? Kolik kapek se může?

kituska
Závislačka 2710 příspěvků 02.01.17 08:23

My ho pouzivame hlavne pri kašli..kapnu dve kapky mezi lopatky nebo na prsa a rozetru..nebo s nim namasirovat bolave klouby, dat do aromalampy nebo do koupele..v kom­binaci s tymianovou masti a eucasolem super..jen just neni tak prirodni jak se prezentuje :nevim:

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 02.01.17 08:35

..

Příspěvek upraven 03.01.17 v 11:18

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 02.01.17 08:38

..

Lena 123
Echt Kelišová 8763 příspěvků 05.01.17 23:53

Nebo v kombinaci s kremem s morskou soli, natirat zada, klouby, i pri bolestive MS. podle me, je na vsechno, jsem rada, ze ho mam!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >