Kadeřnice v kovidové sezóně Křenice u Říčan, znáte?

Anonymní
1.2.21 14:19

kadeřnice v "kovid sezone" Křenice u Říčan?

Dobrý den, prosím poradily byste mě někdo kontakt na kvalitní kadeřnici ale ne prilis drahou (materska dovolena) přes toto špatné období (covid v r.2021 ) která by mě odbarvila stredne dlouhé vlasy? Jde o to ze salony jsou zavrene, takze bud si ji zavolam domu nebo dorazim k ni. Jsem z Křenic nedaleko říčan, takze bych prioritizovala někoho z okolí, Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3269
1.2.21 14:57

Myslím, že tohle žádná kadeřnice nebude s neznámou ženou riskovat… ale tak třeba budeš mít štěstí…

proč si to neodbarvíš sama? nebo nepomůže partner?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529
1.2.21 15:08
@welovefashion píše:
Myslím, že tohle žádná kadeřnice nebude s neznámou ženou riskovat… ale tak třeba budeš mít štěstí…proč si to neodbarvíš sama? nebo nepomůže partner?

Hele ja se ji nedivim, taky bych se do domaciho barveni nepoustela, na to mam svoje vlasy prilis rada

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 15:10
@welovefashion píše:
Myslím, že tohle žádná kadeřnice nebude s neznámou ženou riskovat… ale tak třeba budeš mít štěstí…proč si to neodbarvíš sama? nebo nepomůže partner?

pred 2mi mes sem tu resila ze mam 4barevne vlasy, po 20ti letech co se barvim sama a byly ok, ale od porodu (2,5roku) chodim strakata a nemuzu to vypilovat, vlasy se kvalitativne zmenily, nevypadaly ale stred zkrepatel a pak nektery casti zjemnily jiny jsou zas hrube…no a pred par tydny se do me v diskuzi pustili prej proc si nezajdu ke kadernici… takze co clovek to jiny nazor. Uz jsem se rozhodla. Nebudu chodit strakata. verte me ze po tech letech mam fakt vekou zkusenost, kdy jsem i cerny tahala na uplne bilou a taky to slo na prvni dobrou ;) ale ne strkatou jako ted :)

• Citovat
  • Nahlásit
17120
2.2.21 16:44

Chápu, ze nechceš mít strakatou hlavu, ale v dnešní době si málokterá kadernice lajzne ostříhat a nabarvit někoho, koho nikdy před tím neviděla. To bohuzel musíš pochopit.

Pokud by nebyly kadeřnictví zavřené, určitě by jsi tu měla plno kadeřnic, se kterými jsou tady uživatelky spokojené, ale takto :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3269
2.2.21 19:49
@Anonymní píše:
pred 2mi mes sem tu resila ze mam 4barevne vlasy, po 20ti letech co se barvim sama a byly ok, ale od porodu (2,5roku) chodim strakata a nemuzu to vypilovat, vlasy se kvalitativne zmenily, nevypadaly ale stred zkrepatel a pak nektery casti zjemnily jiny jsou zas hrube…no a pred par tydny se do me v diskuzi pustili prej proc si nezajdu ke kadernici… takze co clovek to jiny nazor. Uz jsem se rozhodla. Nebudu chodit strakata. verte me ze po tech letech mam fakt vekou zkusenost, kdy jsem i cerny tahala na uplne bilou a taky to slo na prvni dobrou ;) ale ne strkatou jako ted :)

hele já to chápu, už rok jsem nebyla u kadeřnice, taky už po ní toužím :-), ale čekám až se otevře, jo kdybych měla kadeřnici známou, tak se jí asi taky zeptám, jestli mě nevezme, jako přeju ti abys našla, ale ony se ty kadeřnice taky bojí, aby je pak někdo neprásknul :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
2.2.21 19:55
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím poradily byste mě někdo kontakt na kvalitní kadeřnici ale ne prilis drahou (materska dovolena) přes toto špatné období (covid v r.2021 ) která by mě odbarvila stredne dlouhé vlasy? Jde o to ze salony jsou zavrene, takze bud si ji zavolam domu nebo dorazim k ni. Jsem z Křenic nedaleko říčan, takze bych prioritizovala někoho z okolí, Děkuji

Prioritizovala? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat