Reklama

Kadeřnictví?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 21.01.10 22:18
Kadeřnictví?

Ahoj holky.
Mohly by jste mi poradit nějaké dobré kadeřnictví v Praze? Ráda si připlatím (vše má ale své meze že :mrgreen: ) . Už mě nebaví chodit k nějakým mantačkám, který neví ani co je to patka a umí jen mikádo, nebo sestříhat kolem obličeje :-? .
Jenže člověk to zjistí až když je po :cry: (permanentně chodím od kadeřníka nas..) pardon, ale jistě to znáte…
Můžete mi něco poradit, kde dělají hezké střihy a ceny jsou přiměřené?
Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Caty 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.10 22:39

Já chodim k super kadeřnici, chodí tqm i ségra a mamka už hoooooooooodně let a je super, chodí pořád na nová školení, takže ví co se nosí a drahá teda neni vůbec, Ted jsem dala za stříhání a melír 700 Kč, je fakt, že má dost narváno, je to na Praze 10, Petrovice

Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 21.01.10 22:52

Ahoj děkuji za tip :palec: a máš třeba foto střihu co ti dělala?? A nestříhá takové ty nudné klasiky, ale zase né úplně nějaké šílenosti? :-D

Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 21.01.10 22:53

A jak se jmenuje ten salón?

Caty 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.10 09:25

Jééééééé hele fotečku nemám, já se zas tak nefotím, ale nudně fakt nestříhá, je to mladá holka, no teda je jí kolem 35, ale štramanda, sama má super účes, mojí ségře ted podbarvovala vlasy a jede hodně podle poslední mody, ale vždycky se zeptá co chceš a poradí se. Mám jen číslo, ani nevím jak se ten salon jmenuje. 606 463 736

hailliejade
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 22.01.10 09:55

já byla velmi spokojená v Klier na Smíchově, ale teda měla jsem od kamošky doporučení na konkrétní kadeřnici a ostříhala mě naprosto výborně, poradila barvu, která mi přesně sedla a vymluvila zas věci co já jsem chtěla, stálo to teda 1700 stříhání a barva, ale opravdu to bylo perfektní, od jiných kadeřnic jsem se vždycky musela doma přečesat, abych byla spkojená

Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 22.01.10 10:13

Holky děkuji za kontakty.. Asi zkusím tu mladou od Caty.. Už mě nebaví chodit pořád stejně, beze změny :nevim:
Děkuji :mavam:

Caty 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.10 16:35

Anett tak držím palečky a dej nám sem pak fotečku, hm?

tynuska1990
Kecalka 217 příspěvků 02.08.13 14:50

Ahoj holky neznáte někdo kadeřnictví v globusu čakovice?

atlanticka
Kecalka 145 příspěvků 03.09.14 10:59

Ahoj holky, chci se zeptat, byla jste už některá v Hair Fashion Point? Četla jsem o nich a říkala jsem si, že bych koupila poukaz mamině na změnu…ceny nepatří mezi nejlevnější, tak se chci zeptat, jestli to odpovídá kvalitě a mám do toho jít raději něco jiného

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >