Kafe s učitelkou ano/ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 09:25
Kafe s učitelkou ano/ne

Dobrý den, není to nějak extra závažný problém, ale chtěla bych slyšet názor ostatních. Chodím na SŠ, je tam jedna učitelka, mám ji na tělocvik, je to opravdu zvláštní žena, chtěla bych ji poznat více, nemyslím tím postel ani vztah nic podobného, jen si s ní v klidu popovídat mimo školu. Věkový rozdíl je velmi velký, ale nemyslím si, že je to nějaký problém či překážka. Mám ji jako učitelku ráda, je sympatická, milá, ale opravdu záhadná, pořád na mne kouká a často i sahá, moc jsem s ní v realitě nemluvila, spíše se ji snažím vyhýbat kvůli tomuhle, jenže u učitelky tělocviku se to dá čekat, jen mě znepokojuje, že to dělá jen mně. Právě proto bych se s ni chtěla sejít, abych zjistila, co je zač a celkově víc o ni, ale nechci, aby to vypadalo, že toho chci zneužít, kvůli známkám, to vůbec nemá žádnou souvislost. Nevím, jak to mám udělat, jsem v rozpacích, chtěla bych ji napsat SMS zprávu, ale nevím, co do ní napsat, aby to nevypadalo jako rande (chci ji pozvat na kafe), nebo aby si nemyslela, že chci ty lepší známky, či cokoliv jiného. Děkuji předem za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kelsey
Hvězda diskuse 46287 příspěvků 05.07.19 09:28

8o ucitelka na tebe casto saha?

Lada84
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 05.07.19 09:31

Pozvat ji na kafe? Upřímně by mi to jako učitelce bylo divný a min. z důvodu profesionality bych nešla a odmítla. Trochu mi přijde, že je tam zájem obráceně, od tebe.. :think: Každopádně jestli ji chceš poznat víc, tak počkej po skončení školy, pak bude prostor..

autorka44
Kecalka 254 příspěvků 05.07.19 09:33

Mňa pozýval nedávno na kávu jeden môj bývalý žiak, mladší o sedem rokov. Asi by chcel aj niečo iné, ale kedže som vydatá a mám jedno veľmi poslušné dieťa :-D, tak nič z toho nebude.

Tableta
Kelišová 5308 příspěvků 05.07.19 09:36

Ne. Je to velmi nevhodné. Na kávu s ní můžeš jít, až dostuduješ.

arinecka
Kelišová 6575 příspěvků 05.07.19 10:03

O čem by sis s ní chtěla povídat? To je opravdu nevhodné, takže za mě teda vážně ne.

Sallyna
Kecalka 303 příspěvků 05.07.19 10:16

Ne, je to divny. Bez si na kafe povidat se spoluzackou.

marcellia
Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 05.07.19 10:49

A neni ta ucitelka lesba? Pokud nejsi ty na holky, tak treba me osobne by tohle jeji šmakani a pohledy spis odrazovaly a nee pritahovaly, natoz abych premyslela o tom, ze ji pozvu na kafe. Pusobi to teda zvlastne…

Šarlota4
Extra třída :D 11623 příspěvků 05.07.19 10:50

Tobe muze byt uplne fuk co je ona zac. Vubec ti neprislusi neco takoveho zjistovat. Preci nejsi zadna trapno vterka ne? Toto je dejme tomu vhodne po ukonceni skoly.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 10:50

Já učím na SŠ, jsem věkove docela blízko svým studentům :mrgreen: nastupovala jsem když mi bylo 22, nyní mi je 26, mám se studenty velmi dobrý vztah. Autoritu u nich mám, nikdy si nedovolí být drzí, neposlechnout,… Máme tam spoustu dětí na intru. Kdykoliv nastane nějaký problém, ať už ve škole, či osobní, většinou jdou za mnou. Nikdy by mě nenapadlo je odmítnout s tím, že se to nehodí 8o ať už to jdeme řešit někam na kafe, nebo na pizzu, nebo to řešíme na školní půdě,… :nevim:

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 4 inzeráty 05.07.19 11:05

Dostat takové pozvání jako učitelka, vykroutila bych se z něj. Taky mi to přijde nevhodné a spíše bych počkala, až dostuduješ. Zájem o pedagogy ze strany studentů bývá, ale většinou při nějakém platonickém poblouznění apod. Proto to na mne taky tak trochu působí, i když se samozřejmě mohu mýlit. Nicméně vyučující a student nemohou být z podstaty svého vztahu kamarádi, dokud hrají role vyučujícího a studenta.

Ou
Echt Kelišová 8189 příspěvků 05.07.19 11:18

Ne - ty jako studentka učitelku na kávu nezvi. Pokud je jen trošku příčetná, tak ho odmítne.

Jsou učitelé, kteří se přátelí se studenty, ale ta aktivita vychází od nich a pokud jsou přčíetní, tak fungují ve skupine studentů, je jeden na druhého.

Ou
Echt Kelišová 8189 příspěvků 05.07.19 11:20
@Anonymní píše:
Já učím na SŠ, jsem věkove docela blízko svým studentům :mrgreen: nastupovala jsem když mi bylo 22, nyní mi je 26, mám se studenty velmi dobrý vztah. Autoritu u nich mám, nikdy si nedovolí být drzí, neposlechnout,… Máme tam spoustu dětí na intru. Kdykoliv nastane nějaký problém, ať už ve škole, či osobní, většinou jdou za mnou. Nikdy by mě nenapadlo je odmítnout s tím, že se to nehodí 8o ať už to jdeme řešit někam na kafe, nebo na pizzu, nebo to řešíme na školní půdě,… :nevim:

Jenže za tebou chodí jako za pedagogem a řeší vlasntí problémy a je to něco, co je u tebe běžné. Zakladatelka se chce kamarádit s pedagožkou jako s ženou. Ta hranice tady je hodně tenká a hodně riskantní a zjevně dotyčná učitelka není s těch, co by se studentům věnovala i ve volném čase.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2330 příspěvků 05.07.19 11:25

A jakou známku máš z tělocviku?

Nejsi třeba poleno na tělocvik a proto na Tebe "musí " sahat? Pomáhat Ti?

A jak bys začala konverzaci, kdyby řekla ano na kafe? Jako že se jí chceš zeptat na co? Popovídat v jakém směru?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 11:26
@Ou píše:
Jenže za tebou chodí jako za pedagogem a řeší vlasntí problémy a je to něco, co je u tebe běžné. Zakladatelka se chce kamarádit s pedagožkou jako s ženou. Ta hranice tady je hodně tenká a hodně riskantní a zjevně dotyčná učitelka není s těch, co by se studentům věnovala i ve volném čase.

Mě z toho co zakladatelka napsala nevychází nutně to, že se s ní chce kamarádit. Spíše to, že ji vadí, jak se k ní učitelka chová a chce zjistit, proč to tak je? Ale to je jen můj pohled :nevim: taky by mi asi nebylo příjemné, kdyby se pouze ke mě ta učitelka chovala,, jinak '' :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama