KAJTEX CAREN

Anonymni
21.3.07 14:23

KAJTEX CAREN

Všechny Vás tu zdravím, děvčata. Na výstavišti jsem se zhlédla v kočárku od KAJTEXU zn. CAREN. Nemáte s ním některá zkušenost? Jedná se o prostorný a přitom lehký kočárek, ale v mém okolí není nikdo kdo by jej vlastnil, takže se nemůžu zeptat na poruchovost atd. Prosím napište mi svoje zkušenosti. Moc děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
22.3.07 09:28

Já jsem ho měla.
Je dobrý, ale příště do něj nejdu.

Hluboká korba byla fakt skvělá, na zimu přímo maximálně. Navíc dost dlouhá. Jen bych tam nepoužívala to polohování opěrky, neb se mi zdá, že to je na dobrý slovo, moc stabilní to nebylo. Ale jinak super. Užívala jsem 6měs

Sportovní korbu jsme dali, jen co skončil 6měsíc. Dokud si nesedla, tak do lehu. Byla v něm cca do 18měs, pak jsem používala už jen golfky a její vlastní nožky.

Nevýhody - měla ho i sousedka aoběma nám vypadávala jedna strana rukojeti - ne z bou stran, ale když se rukojeť přehodila na druhou stranu. Košíku se zohýbal kus držáčku. Brzdy - ty plastové přímo na kolečku, ty zarážky, kam se zašlápne ta brzda, tak ty se lámou a to docela dost. Chce to často mazat.

Ale jinak byl skvělej. Taška ke kočáru dokonce byla ve slejváku a uvnitř bylo sucho a mírně i udržuje teplotu (dočasně). U tašky ale rychle odcházej patentky.

Spíš co by mě ze všeho ale odradilo je právě ta jeho váha. Naopak je dost těžkej, u korby je výhoda, že jí sundáš a přeneseš dítě a pak teprv podvozek (mmch podvozek jsme vozili v malém favoritu, kde v kufru byla i nádrž na plyn, musela se sundavat kolečka, jinak v pohodě).

Jenže sporťák, to je pak už jiný kafe. Samotnej prázdnej sporťák má tak 15kg, k tomu si vezmi váhu dítka a třeba vzimě oblečení. Já to musela, když jsem jela k mé mamce, nosit celý do 2 patra a těch 25kg, co to dalo dohromady (15kg kočár, těch 10 dala dohromady Bára, fusak a nějaký to oblečko), tak to byl hukot.

Jak řikam, byl dobrej, ale za ty prachy bych řekla, že seženeš lepší…

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.4.07 15:01

Caren

Moc děkuji za radu. Pokud vím, začali vyrábět celoplastové odlehčené vaničky a na výstavišti uváděli váhu pouze 13 kg v hluboké i sportovní verzi. Je fakt, že u sporťáku 13 kg není nic moc. Bydlím také ve druhém patře bez výtahu. Takže stále uvažuju - hlavně kvůli přehazovací rukojeti.
Ale určitě si to ještě nechám projít hlavou.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama