Kakao - dítě rok a 3 měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 11.12.16 12:57
kakao dítě rok a 3 měsíce

Ahoj holky, dáváte ročnímu dítěti už kakao? díky

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17409 příspěvků 20 inzerátů 11.12.16 13:00

Ne, ze stejneho duvodu, jako nedavam cokoladu.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 11.12.16 13:01
@esmeralda44 píše:
Ahoj holky, dáváte ročnímu dítěti už kakao? díky

přijde mi to ještě brzy, kakao je poměrně velký alergen au citlivých dětí může způsobit i zácpu a dítě se bez něj obejde - není to nic co by mu uteklo čili za mě bych jistě počkala.. když to beru podle sebe tak moji kluci měli první kakao až ve třech letech a to tak 2× za měsíc :think:
za mě - nedávala bych

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 1 inzerát 11.12.16 13:03

Ne, ročnímu dítěti bych žádný cukr nedávala. Kakao jsem začla dávat až někdy před třetím rokem, a to proto, že to viděla u bratrance a chtěla to taky, jinak bych dávala dál jen mléko.

Kriss Tina
Kelišová 5461 příspěvků 11.12.16 13:08

Ja davam tak od roka a pul, ale treba jenom lzicku do bilyho jogurtu aby ho sned, nebo do babovky. Samotny jako do mlika ne. Ale nadruhou stranu treba kousek cokolady sem tam dostane.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17409 příspěvků 20 inzerátů 11.12.16 13:12

A bavím se o kakau, ne sragore typu granko, to doma nevedu. :mrgreen:

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 11.12.16 13:13

Já dávala od roka a půl v poledne před spaním.

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 11.12.16 14:11

Ne, on ani čokoládu nerad (ukradl si kousek a okamžitě vyplivl), on přeslazené věci nerad celkově (což je jedině dobře, akorát jeho babička to těžce nese…)

Podívej, pokud chceš, aby ochutnal, tak mu klidně trošičku dej-pokud nemáte v rodině potravinovou přecitlivělost, tak to snese asi v pohodě. Pokud mu to bude chutnat, tak bych výjimečně dávala, tak 1× za měsíc…

Fjodorka
Extra třída :D 11236 příspěvků 11.12.16 14:44

V roce ještě neochutnala ani mléko, natož kakao. Vůbec by mě nenapadlo tohle cpát dítěti.

Sedmikraska89 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 15:06

Ja svym detem davam od roku vse, beznou stravu jako nam a nestalo se vubec nic. :nevim:

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 15:11

@Sedmikraska89 nápodobně ;)

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 11.12.16 16:04

Jo, nekdy nekolik dni po sobe, jindy zas nekolik dni nic, na jidlo uzkostliva nejsem.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 11.12.16 17:41

Od roku bych klidně dávala, stejně jako čokoládu. Kakao jako nápoj kluci nechtěli, ale v bábovkách a tak ho jedli mnohem dřív než v roce.

Tamtama
Extra třída :D 11779 příspěvků 13.12.16 13:07
@zuzouš píše:
Jo, nekdy nekolik dni po sobe, jindy zas nekolik dni nic, na jidlo uzkostliva nejsem.

asi tak.. nedávám teda kakao, ale granko, kakao je moc hořké :lol:

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 13:47

@Tamtama taky davám granko, kakao nechutná ani mi a jelikož můj manžel by granko snad i obědval, tak to dětem nejsem schopna zakázat, bez kakaa nejde spát(manžel) dcerka ho teda nějak nevyžaduje, ale když si všimne že ho dělám manželovi tak chce taky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >