Kalendářní čtvrtletí - příspěvek na bydlení

Anonymní
25.3.20 21:06

Kalendářní čtvrtletí

Dobrý den,
Chci se zeptat, poprvé budu žádat příspěvek na bydlení, mám doklad o zaplaceném nájmu a služeb za leden únor a březen, tedy první kalendářní čtvrtletí a budu žádat teď na začátku dubna.
A otázka zní, když příspěvek schválí tak mi dojde platba toho příspěvku za celé čtvrtletí- za leden únor a březen v dubnu? + Jeden další příspěvek za duben? Takže celkem 4 příspěvky v dubnu?
Nebo dojde jen jeden v dubnu, jakože zpětně za leden a pak v květnu další příspěvek za únor? Nevím jestli rozumíte, já teď totiž sama nevím jak to mám chápat. Prosím poraďte, kdo tomu rozumí a pobírá příspěvek na bydlení. Děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3149
25.3.20 21:09

V dubnu ti neprijde nic, prijde ti v kvetnu, cervnu a cervenci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 21:11

@Kaileee jak to víš!?

• Nahlásit
  • Citovat
3149
25.3.20 21:16
@Anonymní píše:
@Kaileee jak to víš!?
:roll: prostě to tak je
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8075
25.3.20 21:21

Budeš žádat o příspěvek od dubna, jen se dokládá předchozí čtvrtletí, ale neznamená to, že žádáš o příspěvek od ledna. To bys musela do konce března doložit poslední čtvrtletí 2019.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 21:21

@Kaileee i když zadám úplně poprvé? Neměli by mi být ty první tři měsíce proplacené naráz?

• Nahlásit
  • Citovat
3149
25.3.20 21:22
@Anonymní píše:
@Kaileee i když zadám úplně poprvé? Neměli by mi být ty první tři měsíce proplacené naráz?

Ne nebude ti nic proplacene najednou, bude to tak jak jsem psala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 21:22

@Lendeš a tím se myslí leden, únor březen?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.20 21:23
@Anonymní píše:
@Lendeš a tím se myslí leden, únor březen?

@Lendeš aha ne píšeš 2019.

• Nahlásit
  • Citovat
564
25.3.20 21:35

Ahoj, napíšu ti to jak jsem to měla já, žádala jsem v dubnu jako ty. Dostala jsem první příspěvek na bydlení v květnu - za duben/ květen ( takže dvě dávky jakoby). Pak už mi to šlo normálně. Za tři měsíce to nedostaneš. Zpětně jen za ten měsíc, kdy si žádala. Ale je to už dva roky, takže :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 21:38

@EvieK díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie