Reklama

Kam dát kluka na běh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 12.08.18 19:33
Kam dát kluka na běh

Holky dnes jsem viděla bráchu na fotbale a je rychlej jak něco. Celé publikum bylo úplně u vytržení že to není možný… no a náš táta ho nechce nikam přihlásit. Já bych ho klidně přihlásila, zaplatila, vozila.. ale kam? Chce běhat 60m. A jsme z benešova. Víte o něčem v táboře, v praze?? Je mu 15. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15278 příspěvků 12.08.18 19:41

@emimka20 a zkoušeli jste mu tu 60 změřit a porovnat s ostatními? Na to by táta třeba slyšel a nebo naopak se vy dostanete do reality.

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 12.08.18 19:44

@Cuddy běhá ji za 7 sekund přesně. Což je asi dost dobrý. Táta neřeší, ale on už je takovej.. slibuje mu to už rok, že ho dá někam aby si ho zkusili..

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15278 příspěvků 12.08.18 19:50

@emimka20 a porovnávala jsi to s nějakými výsledky dorostu? I když on je proti nim nespecializovaný.

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 12.08.18 19:58

@Cuddy co jsem koukala tak na mistrovství české republiky v běhu na 60m doběhl nějaký kluk třetí s časem 6,79.. je mi jasný že 21 setin je v téhle disciplíně dost, ale brácha není trénovaný na ten sprint, „jen“ hraje fotbal.. myslím že by mohl být dobrej, kdyby se tomu mohl opravdu věnovat..

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 12.08.18 20:00

@Cuddy podotýkám teda ještě že ten čas zaběhl někdo dospělý…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15278 příspěvků 12.08.18 20:03

Tak koukni na atletické oddíly, které jsou v těch tebou vyjmenovaných mestech, v Praze jich je dost, záleží na dojezdového dostupnosti. At nestravite mladí v zácpě. Pak sežeň kontakt a zavolej tam, poptej se, zda je možné začít i v tomto pozdním věku.

marin
Echt Kelišová 9038 příspěvků 12.08.18 20:09

Známá chodila na atletiku do Dukly Praha. Je to na Praze 6.
 http://www.duklaprahaatletika.cz/

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15278 příspěvků 12.08.18 20:16

@marin jasné, Dukla, Sparta, to jsou kvalitní oddíly, ale chce to posuzovat v kontextu se směrem, z kterého pojedou. Odpoledne se po té Praze nedá téměř jezdit. Asi bych prohlédla výsledkové listiny, dle nich udělala selekci oddílu a koukala se, který máte nejblíž. V tomto věku to nebude jít si 2× týdne zaběhat na kroužek. Jinak jsi zakladatelko super ségra, že chceš bráchovi pomoci.

marin
Echt Kelišová 9038 příspěvků 12.08.18 20:20

@Cuddy jedině nechat auto někde na začátku Prahy a dojet MHD. Z Benešova by stejně měl nejlepší jet vlakem. A určitě je dobré si najít oddíl co nejblíže k nim.

marin
Echt Kelišová 9038 příspěvků 12.08.18 20:24

V Táboře je třeba toto: https://atletikatabor.cz/
Chodila jsem v Táboře na střední a na stadion jsme chodili běhat v hodinách TV nebo kolem Jordánu. ;)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15278 příspěvků 12.08.18 20:42

Tak tak, oddíl co nejblíže, ideálně tak, aby tam bratr dojel sám a nebyl závislý ne někom jiném.

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 12.08.18 20:45

@marin zkusím to zítra obvolat, děkuju :) @Cuddy díky. :kytka: ale on je skvělej, takže pro mě samozřejmost ho podpořit ;)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15278 příspěvků 12.08.18 20:53

@emimka20 no hele, jestli má opravdu 60 m v 15 letech za 7,00, tak budeš vozit na trénink budoucí hvězdu. To by byl výborný čas i na juniora. Tak to hlavně zdůrazni, protože běžné mají ty oddíly stop stav, ikdyz asi ne v těchto starších kategorii, ale jen u malých dětí.

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 12.08.18 20:59

@emimka20 A těch 60m za 7 sekund běžel z bloků a bylo to přesně změřené? Nechci snižovat výkonnost Tvého bratra, ale je to opravdu hodně rychlé. A je velký rozdíl, zda to běžel třeba letmo, nebo z bloků. Já atletiku dělala, takže vím o čem mluvím. Ale samozřejmě z fotbalu přišlo spousta šikovných atletů. Jinak v Benešově není atletický oddíl? Spousta dobrých atletů začínala na malých městech a až třeba v 18 letech odešli do většího města. Jinak jako argument můžeš použít i to, že atletika je velice levný sport, krom běžeckých bot, treter a trochy oblečení na to nic nepotřebuje. Oproti jiným sportům opravdu velice levné. Taky je důležité, zda bratr chce běhat, nebo hrát fotbal?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama