Reklama

Sprosté diskuse u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 15:33
Sprosté diskuse

Narazil jsem u dítěte na velice sprostou diskusi, evidentně v tom jedecelý rok :

https://www.okoun.cz/…ze_zdimera__

Nechci mu dát najevo, že o tom vím, ale jinak nevím, co s tím. Řešily jste to někdo?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10341 příspěvků 08.08.18 15:36
@Anonymní píše:
Narazil jsem u dítěte na velice sprostou diskusi, evidentně v tom jedecelý rok :

Nechci mu dát najevo, že o tom vím, ale jinak nevím, co s tím. Řešily jste to někdo?
Řešila bych to hned. Ukázala bych mu to a pak zakázala měsíc PC.

inkakřivák
Extra třída :D 13254 příspěvků 08.08.18 15:36

Tak to bych mu najevo dala a velmi jasně.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 08.08.18 15:41

Zaleží jak staré dítě. Ale když si vzpomenu, jak my jsme mluvili… :oops:

Udělal bych bububu a moc to neřešil.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 15:42

Co to plácáte? Mě přeci nevadí, že píše sprostá slova, to je snad normální. Vadí mě, že to píše někomu, koho nezná.

rokris
Kelišová 5750 příspěvků 08.08.18 15:42

To je docela příšerný. 8o Jak staré je to dítě? Jestli není plnoleté, a toto není výmysl, tak asi není dobré dělat, že nic nevidím.

rokris
Kelišová 5750 příspěvků 08.08.18 15:44
@Anonymní píše:
Co to plácáte? Mě přeci nevadí, že píše sprostá slova, to je snad normální. Vadí mě, že to píše někomu, koho nezná.

Tak to tak dnes chodí. Internet, no.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1624 příspěvků 08.08.18 15:51
@Anonymní píše:
Co to plácáte? Mě přeci nevadí, že píše sprostá slova, to je snad normální. Vadí mě, že to píše někomu, koho nezná.

Já bych spíš asi řešila,co ho vede k tomu komunikovat takovým způsobem. Normální mi to nepřipadá.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 08.08.18 15:52
@Anonymní píše:

Nechci mu dát najevo, že o tom vím, ale jinak nevím, co s tím. Řešily jste to někdo?

kolik je dítěti? Ne že by mě to potěšilo, ale od 17+ bych to neřešila, musí prostě dozrát.

Alušáček
Závislačka 3078 příspěvků 08.08.18 15:59
@Anonymní píše:

Taky si tu píšeš s lidmi které neznáš… Řešila bych podle věku dítěte. Bylo by mi docela líto,že moje dítě má potřebu komunikovat na tak primitivní úrovni.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 08.08.18 16:01
@Anonymní píše:

a kdo píše, že ti to vadí?? Všichni ti akorát píší, co by udělali.. To jsi snad chtěla ne? Nebo pak nevím, co od nás chceš?

Nevíme ani, jak staré dítě to je.. Do 15 by mi to teda jooooo vadilo! Jen proto, že jsme mluvili obdobně nebo, že teď tak mladí mluví, nemusí hned znamenat, že tak musí mluvit vlastní dítě, ne??! Ještě na cizí.. já vážně nechápu v okolí tu benevolenci rodičů ohledně slovníčku mladistvých…
:poblion:

boball
Echt Kelišová 9362 příspěvků 08.08.18 16:05

@Andrea.Tom No a nad patnáct by mi to taky vadilo, neb bych zjistila, že moje dítě je de.il :P

chs.jasmin
Kelišová 7223 příspěvků 08.08.18 16:07

No, mě by tedy vadilo, kdyby to mé dítě psalo i tomu, koho zná. Já když slyším na hřišti jak mluví kluci okolo 12let :roll: Asi čím více sprostých slov, tím větší frajeřina. :nevim: Já bych tedy dala dost rázně najevo, že o tom vím a nelíbí se mi to :nevim:

rokris
Kelišová 5750 příspěvků 08.08.18 16:10
@chs.jasmin píše:
No, mě by tedy vadilo, kdyby to mé dítě psalo i tomu, koho zná. Já když slyším na hřišti jak mluví kluci okolo 12let :roll: Asi čím více sprostých slov, tím větší frajeřina. :nevim: Já bych tedy dala dost rázně najevo, že o tom vím a nelíbí se mi to :nevim:

JJ, je tato mluva pořád modernější. Pořád dřív a víc. Smutné je, že to chytnou i děcka slušných lidí. Aby byly in.

Levandulina
Kelišová 5198 příspěvků 7 inzerátů 08.08.18 16:30
@Anonymní píše:

Takže tobě nevadí ta sprostá slova? Jen, že si píše s cizími lidmi? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama