Sprosté diskuse u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 15:33
Sprosté diskuse

Narazil jsem u dítěte na velice sprostou diskusi, evidentně v tom jedecelý rok :

https://www.okoun.cz/…ze_zdimera__

Nechci mu dát najevo, že o tom vím, ale jinak nevím, co s tím. Řešily jste to někdo?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11633 příspěvků 08.08.18 15:36
@Anonymní píše:
Narazil jsem u dítěte na velice sprostou diskusi, evidentně v tom jedecelý rok :

Nechci mu dát najevo, že o tom vím, ale jinak nevím, co s tím. Řešily jste to někdo?
Řešila bych to hned. Ukázala bych mu to a pak zakázala měsíc PC.

inkakřivák
Extra třída :D 13934 příspěvků 08.08.18 15:36

Tak to bych mu najevo dala a velmi jasně.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 08.08.18 15:41

Zaleží jak staré dítě. Ale když si vzpomenu, jak my jsme mluvili… :oops:

Udělal bych bububu a moc to neřešil.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 15:42

Co to plácáte? Mě přeci nevadí, že píše sprostá slova, to je snad normální. Vadí mě, že to píše někomu, koho nezná.

rokris
Kelišová 6244 příspěvků 08.08.18 15:42

To je docela příšerný. 8o Jak staré je to dítě? Jestli není plnoleté, a toto není výmysl, tak asi není dobré dělat, že nic nevidím.

rokris
Kelišová 6244 příspěvků 08.08.18 15:44
@Anonymní píše:
Co to plácáte? Mě přeci nevadí, že píše sprostá slova, to je snad normální. Vadí mě, že to píše někomu, koho nezná.

Tak to tak dnes chodí. Internet, no.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 08.08.18 15:51
@Anonymní píše:
Co to plácáte? Mě přeci nevadí, že píše sprostá slova, to je snad normální. Vadí mě, že to píše někomu, koho nezná.

Já bych spíš asi řešila,co ho vede k tomu komunikovat takovým způsobem. Normální mi to nepřipadá.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16464 příspěvků 08.08.18 15:52
@Anonymní píše:

Nechci mu dát najevo, že o tom vím, ale jinak nevím, co s tím. Řešily jste to někdo?

kolik je dítěti? Ne že by mě to potěšilo, ale od 17+ bych to neřešila, musí prostě dozrát.

Alušáček
Závislačka 3183 příspěvků 08.08.18 15:59
@Anonymní píše:

Taky si tu píšeš s lidmi které neznáš… Řešila bych podle věku dítěte. Bylo by mi docela líto,že moje dítě má potřebu komunikovat na tak primitivní úrovni.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 08.08.18 16:01
@Anonymní píše:

a kdo píše, že ti to vadí?? Všichni ti akorát píší, co by udělali.. To jsi snad chtěla ne? Nebo pak nevím, co od nás chceš?

Nevíme ani, jak staré dítě to je.. Do 15 by mi to teda jooooo vadilo! Jen proto, že jsme mluvili obdobně nebo, že teď tak mladí mluví, nemusí hned znamenat, že tak musí mluvit vlastní dítě, ne??! Ještě na cizí.. já vážně nechápu v okolí tu benevolenci rodičů ohledně slovníčku mladistvých…
:poblion:

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 08.08.18 16:05

@Andrea.Tom No a nad patnáct by mi to taky vadilo, neb bych zjistila, že moje dítě je de.il :P

chs.jasmin
Echt Kelišová 7613 příspěvků 08.08.18 16:07

No, mě by tedy vadilo, kdyby to mé dítě psalo i tomu, koho zná. Já když slyším na hřišti jak mluví kluci okolo 12let :roll: Asi čím více sprostých slov, tím větší frajeřina. :nevim: Já bych tedy dala dost rázně najevo, že o tom vím a nelíbí se mi to :nevim:

rokris
Kelišová 6244 příspěvků 08.08.18 16:10
@chs.jasmin píše:
No, mě by tedy vadilo, kdyby to mé dítě psalo i tomu, koho zná. Já když slyším na hřišti jak mluví kluci okolo 12let :roll: Asi čím více sprostých slov, tím větší frajeřina. :nevim: Já bych tedy dala dost rázně najevo, že o tom vím a nelíbí se mi to :nevim:

JJ, je tato mluva pořád modernější. Pořád dřív a víc. Smutné je, že to chytnou i děcka slušných lidí. Aby byly in.

Levandulina
Kelišová 5597 příspěvků 17 inzerátů 08.08.18 16:30
@Anonymní píše:

Takže tobě nevadí ta sprostá slova? Jen, že si píše s cizími lidmi? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >