Kam dnes v Praze k vodě s mimčem?

3221
19.6.13 13:53

kam dnes v Praze k vodě s mimčem?

Dobrý den, ahoj všem…

Chtěli bychom dnes zajít s dětmi někam do bazenu v Praze, ale nevíme kam…Dceři josu 3, synovi 3měsíce-ten se koupat asi nebude…Někde jsem četla, že mají takhle malá miminka do bazénů zákaz :nevim: chtěli jsme jít do aquapalace ale tsam se prý nesmí s kočárky, je to pravda? Chtěli jsme jít do venkovní zóny, plácnout sebou na deku, občas malého osvěžit trochu vodou, aby chudák v tom vedru nezdechnul…ale co jsem teď četla, tak nevím…je v Praze něco jiného? co byste doporučili s takhle malým škvrnčem? nejjednodušší by bylo zůstat doma-to bychom tu ovšem nemohli 39st…-(
:kytka:
díky za případné rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5230
19.6.13 14:01

Myslim, že v Podolí by neměl bejt problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
19.6.13 14:01

Venkovní je v Edenu na Slavii, av Podolí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3141
19.6.13 14:06

No jestli to mají přímo vedené bazény jako zákaz koupání miminek, o tom nic nevím, ale vím, že se dětem do 6 měsíců vůbec nedoporučuje nějaké veřejné koupaliště (třeba plavání s miminky je do 6 měsíců doma ve vaně a teprve potom začínají chodit do bazénků- a i tam to jsou většinou speciální bazénky, ne úplně veřejná koupaliště, kam se kdekdo vyčůrá…)

A jak už holky psaly- Podolí…nebo vyloženě malé venkovní koupaliště je snad na každé Praze (nevím odkud jsi), kam by se šlo plácnout do stínu. Ale narváno bude asi všude. Já bych dala dětem na balkón necky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3221
19.6.13 14:10

Díky a tam se může s kočárem, nebo taky jen v autosedačce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3221
19.6.13 14:13

@me2dova no, to já taky…ale nemám necky a co hůř-ani ten balkon :nevim: v bytě 39st a venku se ani nehne vzduch, abych udělala trochu průvan, takže jsem si říkala, že by bylo fajn, kdyby se starší mohla vycachtat a manžel by pohlídal malého na dece…v tom aquapalace si to moc neumím představit bez kočáru…to tedaq v té Praze není moc dořešené, co? já byla s dcerkou akorát vloni jednou v těch Čestlicích, jinak jsem nikdy nikde v Praze nebyla a to tu jsem 8 let… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
19.6.13 14:30

My jsme před chvílí dorazili z aquapalace a miminka tam byla i tam někdo byl s miminkovskou autosedačkou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11408
19.6.13 14:31

Dobre je i koupaliste v divoke sarce :palec: http://koupaliste-sarka.webnode.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20775
19.6.13 14:32

@xxLeninka to mas mozna z ruky ale Koupaliste Petynka, tam se da s kocarem a stin je kousek od brouzdaliste pro starsiho ;)
Pak v Divoke Sarce ale tam je hoodne studena voda.. Praha-zapad jsou super koupaky taky ale Ty jsi asi z druhe strany ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11408
19.6.13 14:33
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
19.6.13 14:37

Praha 8 koupaliste Stirka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3221
19.6.13 14:47

Moc Vám děkuji za všechny tipy-o dálku fakt nejde, jsme sice z Prahy 2,ale není problém zajet-lepší, než aby musel být malý zasovaný v aquapalace v autosedačce!-)Zkusíme asi tu Prahu 8, Stírka, nebo jak se to jmenuje…dám vědět-)

Ještě+ jednou velké díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15188
19.6.13 14:51

Dnes jsme byli na Petynce. Mimino bylo ve stínu pod stromy, batole v brouzdališti. Byly tam lidi s kočárkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3221
20.6.13 08:40

Ahoj vsem, jeste jednou tiky za vsechny tipy.Byli jsme na Stirce v Kobylisich a super.Sice hlava na hlave, ale s tim jsme v tech vedrech pocitali.Maji tam i relativne dost stinu, takze jsme si urvali misto a maly byl na dece s muzem a ja s dcerou ve vode.Na to jak bylo narvano na dekach, tak v bazenu to slo. V detskem brouzdalisti je skluzavka, u ktere celou dobu stal 1-2 plavcici a hlidali deti, nebo jim pomahali se sklouznout-super.Na obcerstveni teda desne fronty a dlouho se ceka. Doslo jim v 18h rohliky i parky, takze jsme sidali hranolky a ty byly hnusne-( ale obsluha mila…Zaviracka v 19h, takze my se s temi malymi detmi balili, ale nikdo nikoho nevyhazoval. Pozor jen na parkovani-parkoviste pred bazenem jen na par aut, parkuje se v okolnich ulicich a my dostali pokutu za „parkovani mimo vyznacene parkoviste“-stalo nas tam tak asi 10,zakaz stani nikde :nevim:

Kdyz to shrnu, tak my byli spokojeni a radi tam pojedeme znovu ;)

Omlouvam se za recenzi-to jen kdyby nekdo jako ja vcera hledal kam na koupalko, tak at vi co cekat-) ;)

Diky a krasne leto!-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
valkil
18.7.13 04:18

Ahojky, chci se zeptat, nebyl ten bazenek na Stírce malý moc hluboký? Prý má 80 cm. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat